×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Вижте актуалната пътна обстановка
  • Гръцкият финансов министър Кириакос Пиеракакис беше избран за председател на Еврогрупата
  • Парламентът трябва да гласува оставката на правителството
  • Земетресение с магнитуд 6,7 удари североизточната част на Япония
  • Нов прокурор, който да разследва главния прокурор и заместниците му, ще бъде избран днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ПП дърпа с 3% пред ГЕРБ, БСП пада под ДПС според две паралелни преброявания


ПП дърпа с 3% пред ГЕРБ, БСП пада под ДПС според две паралелни преброявания
Кирил Петков и Асен Василев увеличават разликата пред партията на Бойко Борисов
Ключови думи: Алфа Рисърч, Галъп
Тема в развитие
Инфарктни часове: Кой ще вземе последните два мандата, вижте всички възможности Как се промени картата на Бургаска област след вота (ОБНОВЕНА) „Продължаваме промяната“ завладя Несебър, следват ГЕРБ и ИТН При 61% протоколи от ЦИК: ГЕРБ се приближава до ПП, БСП изпреварва ИТН При 98,99 %: ПП печели изборите в Бургаско, ще има изненади при разпределянето на мандатите ГЕРБ запази Малко Търново, втори са ПП При 43% протоколи от ЦИК: ПП е първа сила с 26%, ГЕРБ взима 21.4, трета е ДПС На финалната права: ГЕРБ скъсява дистанцията с ПП, ДБ изпуска мандата си в Бургас ДПС и Карадайъ обират гласовете в чужбина "Продължаваме промяната" печели 28% от гласовете в Бургас, а ГЕРБ -23,84% При 46 % преброени гласове: БСП настигна ИТН, ПП запазва преднината си пред ГЕРБ Къде отидоха гласовете на ИТН 38 %: БСП започна леко да покачва резултата си 31 % от гласовете в Бургаско са преброени: ГЕРБ топи преднината на ПП Изненадващ победител в Поморие "Продължаваме промяната" спечели на финала в Карнобат ПП печели изборите на база 100% паралелно преброяване 20 % от гласовете в Бургаско са преброени: ПП дръпна с 5 пункта ГЕРБ спечели и Приморско ДПС си запази Сунгурларе БСП е първа политическа сила в Созопол РИК-Бургас преброи 10 %: ПП води с 31,38 %, ГЕРБ – 26,77 %, ИТН – 9,97 % За първи път от 7 години: ДПС бие ГЕРБ в Айтос Интригуваща битка в Карнобат: ПП, ГЕРБ и БСП се борят за първото място Кирил Петков: Аз съм кандидатът за премиер, но това не е червена линия, нужно е коалиционно правителство ГЕРБ остава първа политическа сила в Средец В Царево ГЕРБ удържа първото място, ПП срина ИТН и ДБ След вота: ДПС не потвърждават подкрепата си за Герджиков, подават ръка на всички При 60 % преброени протоколи в Поморие: ПП води с няколко пункта на ГЕРБ Без изненада: ДПС бие със смазваща преднина в Руен Корнелия Нинова: В БСП не обсъждаме въпроса за оставки ПП дърпа с 3% пред ГЕРБ, БСП пада под ДПС според две паралелни преброявания Първи резултати от Бургас: Слави бие в затвора Борисов с оферта: Първият да покани втория да управляват заедно Беновска подари „големи топки“ на Кирил Петков и Асен Василев Първо във Флагман.бг: Новите депутати от Бургас и голямата изненада на прага на 47-то НС Румен Радев с първи коментар: Резултатите показаха решимостта на обществото ни да скъса с корупцията Обрат на върха според „Галъп“: Формацията на Кирил Петков повежда с 2% пред ГЕРБ Първи данни след вота: ГЕРБ води с малко пред ПП, Радев отива на балотаж с Герджиков
виж още
скрий
14 Ноември 2021, Неделя, 22:35 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

"Възраждане" влиза в парламента

26.3% получава „Продължаваме промяната“ (ПП) според паралелно преброяване на „Галъп“ при 85% извадка. Втора е ГЕРБ с 23.3%. БСП пък пада на 11.4%, като не е изключена да бъде задмината от ДПС, която е с 10.7%.

„Има такъв народ“ е с 8.9%, а „Демократична България“ - 6.8%. „Възраждане“ вече е почти сигурен участник в следващия парламент с 4.9%.

С 85% паралелно преброяване излезе и „Алфа Рисърч“. То сочи 26.1% за партията на Кирил Петков и Асен Василев и 23.5 за ГЕРБ на Бойко Борисов. Тук ДПС вече изпреварва БСП – съответно 11.7 и 10.9%.

Следват ИТН – 9.5, ДБ – 6.5, „Възраждане“ - 4.8.

 




15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
До 9
15.11.2021 04:13:13
2
4
А тия където ги чуваме от 90-те насам какво направиха бе чукундур прост.

Предпочитам да гласувам за някъв рандом новак вместо за който и да е от старите грозни лица.
Щом към днешна дата сме на тоя хал в държавата за мен значи че абсолютно всеки който се е занимавал с политика трябва да бъде наказан за действията си цирка е пълен тъпия народ се вързва на всякакви глупости.
14.
ххх
15.11.2021 02:50:37
0
1
А Мая Галева е много смешна . Изправи се Бг, ние идваме.....а то какво стана "Чао Бг, ние си отиваме"! Хахахахахаха
13.
ххх
15.11.2021 02:44:25
0
1
Куцата корумпирана столетница е 4-та. Хахахаха на другите избори, комунягите няма да минат бариерата дори. Толкова са наведени и безпомощни.
12.
Пецата
14.11.2021 23:55:05
10
7
Продължаваме промяната на тока,храната и всичко останало.
Стягайте се, това за 30год. Ще ви се види приказка
Радефф и подлогите му ще разкажат играта само за няколко месеца,помнете ми думите
11.
ХХ
14.11.2021 23:35:51
9
1
По-добре комунист, отколкото евроатлантик.
10.
до 1
14.11.2021 23:22:43
1
9
Добронамерени наивници, които продължават да се надяват че има някой който не е пионка на (((глобалните технократи фашисти))).
9.
Цар 2.0
14.11.2021 23:19:14
10
13
Вчера никой не ги беше чувал; днес са любимци, месии и спасители! Адски тъп народ! За протокола: аз апелирах за пълен бойкот на цирка.
8.
Отечествен фронт 2
14.11.2021 23:02:14
5
4
На ви машинки, на ви нов ИК. Сега Весо от Сиела може да си купи билет за Спейсекс, а вие блейте баирите. /ИТН,БСП,ДБ, ИЗПРАЗНИ СЕ/
7.
Спецов
14.11.2021 22:59:35
5
6
Една година им давам .
6.
До 2
14.11.2021 22:50:36
5
9
Спомни си думите си,като си плащаш сметките другия месец ;)
5.
До 3
14.11.2021 22:48:38
7
12
Ами от комунисти какво очакваш? Нормалните хора в нормалните държави гледат да се отърват от тях,ние си ги избираме за управляващи и им се кланяме,срам!
4.
Хххх
14.11.2021 22:43:03
12
10
Българите гласуват комунисти да ги оправляват,еми заслужаваме си участта!
3.
Ама
14.11.2021 22:41:42
14
16
Само аз ли не разбрах каква промяна продължават ? Тази с цените на горивата, тока, газта и всичко останало?
2.
Герб се гърчат
14.11.2021 22:41:38
14
22
Като влязат и гласовете от чужбина, герб ще е с 7-8% по Продължаваме промяната. Тоя път добре му го набухаха
1.
Някой
14.11.2021 22:40:50
6
29
Какви идиоти гласуват за Възраждане?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
8000 лв. за ЦОП-Бургас събраха брокерите на коледния си бал 8000 лв. за ЦОП-Бургас събраха брокерите на коледния си бал Освен добро настроение и бляскави тоалети, бургаските брокери показаха, че могат да постигат целите си в сериозни благотворителни каузи Започна изтеглянето на заседналия край скалите в Ахтопол „Кайрос“ Започна изтеглянето на заседналия край скалите в Ахтопол „Кайрос“ Изпълнителна агенция Морска администрация ръководи координирана акция за възстановяване на контрола върху танкера край южното Черноморие Гняв срещу Станислав Балабанов: Замерваха колата му с яйца Гняв срещу Станислав Балабанов: Замерваха колата му с яйца Атаката срещу депутата от ИТН е след изявления в ефира на националната телевизия Плевнелиев: Радев ще слезе на политическия терен през 2026 г., очакват ни поне 2 предсрочни вота Плевнелиев: Радев ще слезе на политическия терен през 2026 г., очакват ни поне 2 предсрочни вота През 1997 г. и 2013-2014 г. президентът търсеше как да не задълбочи кризата. През 2020 г. подходът беше различен, каза бившият президент Почина бургаският съдия Захарин Захариев Почина бургаският съдия Захарин Захариев Дългогодишният магистрат от Окръжен съд – Бургас остави следа както в правото, така и в културния живот на града Учени разкриха внушителна част от потъналото отбранително съоръжение на антична Месембрия Учени разкриха внушителна част от потъналото отбранително съоръжение на антична Месембрия Стъпка по стъпка учените възстановяват пъзела на древното селище Кобрата загуби световната си титла Кобрата загуби световната си титла Кубрат Пулев не успя да защити регулярната световна титла на Световната боксова асоциация (WBA) в тежка категория Бойко Борисов: Осъзнахме, че нашето участие в управлението загуби своя смисъл Бойко Борисов: Осъзнахме, че нашето участие в управлението загуби своя смисъл Борисов обясни, че ГЕРБ за пореден път е проявил държавническо поведение, за да бъде мост, а не спирачка в името на това да дадат перспектива Няма да повярвате как са се смесили тези напитки Няма да повярвате как са се смесили тези напитки Понякога истинската класа идва от местата, където никой не гледа. А светът просто… отпива Извънредно! Тежка катастрофа до мол Гранд плаза в Бургас Извънредно! Тежка катастрофа до мол Гранд плаза в Бургас Има пострадали 
Ще се сбъдне ли пророчеството на Ванга за извънземни на световното по дартс в Лондон Ще се сбъдне ли пророчеството на Ванга за извънземни на световното по дартс в Лондон Световен спортен форум, пророчества на Ванга и мистериозна комета... Дали предстои историческа среща с извънземен разум? Блокадата на Кулата продължава: Гръцките фермери не отстъпват, България иска намеса от ЕК Блокадата на Кулата продължава: Гръцките фермери не отстъпват, България иска намеса от ЕК Тежка техника и блокади задръстват ключов граничен пункт, транспортният министър настоява за спешна реакция от ЕС Вълна от протести разтърси Румъния: Народът иска край на корупцията и справедливо правосъдие Вълна от протести разтърси Румъния: Народът иска край на корупцията и справедливо правосъдие Трети ден на масови демонстрации в Букурещ с искане за реформа на компрометираната съдебна система и отговорност от управляващите Почина звездата от „Криминале“ и „Маската“ Питър Грийн Почина звездата от „Криминале“ и „Маската“ Питър Грийн Един от най-запомнящите се екранни злодеи в Холивуд си отиде внезапно – без официална информация за причината Лоши новини за състоянието на Любо и Боби Михайлов Лоши новини за състоянието на Любо и Боби Михайлов Любо се топи, а Боби е с необратими последици на мозъка Ново кралско име в досиетата „Епстийн" Ново кралско име в досиетата „Епстийн" Шведският кралски двор потвърди контакти отпреди 20 години, разкрити чрез имейли, публикувани в медиите с принцеса София от Швеция е имала срещи с финансистa Кейт Уинслет осъжда пластичната хирургия в Холивуд и натиска върху младите и колеги Кейт Уинслет осъжда пластичната хирургия в Холивуд и натиска върху младите и колеги Носителката на „Оскар“ предупреждава, че стремежът към съвършенство и харесвания в Instagram подкопава здравето и самочувствието на младите поколения Италия е готова да посрещне 25-те Зимни олимпийски игри Италия е готова да посрещне 25-те Зимни олимпийски игри Милано и Кортина д’Ампецо ще бъдат домакини на най-мащабния зимен спортен форум в Европа от десетилетия Фон дер Лайен към Тръмп: Не се меси в европейската политика Фон дер Лайен към Тръмп: Не се меси в европейската политика "Никой друг не трябва да се намесва, без никакво съмнение" Мощна експлозия разруши три сгради край Сан Франциско, камера засне момента на взрива (видео) Мощна експлозия разруши три сгради край Сан Франциско, камера засне момента на взрива (видео) Експлозията е станала по време на строителни дейности, пожарникари претърсват района за евентуални затрупани хора
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня - Кога разбираш, че си пораснал?
- Когато "Марш вкъщи" вече не ти вика майка ти, а жена ти.
Виц на деня Виц на деня - Киро, в едната ръка зад гърба си държа бутилка с ракия. Ако познаеш в коя е, ще я изпием.
- В лявата!
- Мисли, Кире, мисли... концентрирай се!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато жена казва, че няма какво да облече - означава, че няма нови дрехи. Когато мъж казва, че няма какво да облече - означава, че няма чисти дрехи.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори