Слави вади Караянчева от парламента
ГЕРБ може да останат без мандат от региона за сметка на ИТН
Бившата председателка на парламента Цвета Караянчева може да остане извън 46-ото Народно събрание. Причината е, че ГЕРБ вероятно този път няма да има мандат в Кърджали, където Караянчева водеше кандидат-депутатската листа.
„Флагман“ разполага с разпределението на броя на депутатите по райони между всички формации въз основа на 99.79% междинни протоколи. От него се вижда, че ГЕРБ няма да има нито мандат само в Кърджали. От този район ДПС ще имат четирима народни представители. Петият мандат обаче този път отива в „Има такъв народ“ на Слави Трифонов.
Така Караянчева може би ще се окаже извън следващия парламент.
Все пак трябва да се изчакат окончателните резултати. Не е изключено разместване, тъй като разпределението на 240-те мандата в 31-те района между шестте (в случая) формации е сложен процес, който понякога води до изненади.
Цвета Караянчева бе депутат в последните пет Народни събрания.
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд

П.С. Слави, не давай на Мони Паси от твоето бяло. Да си купува сам. Виж до къде я докара...Така рискуваме да прати цялата нация в космоса, а ти ще трябва да го четеш в студиото. Срамно е някак си...
И......ой гиди ..гиди....кой накъде види......да се спасяват....
до 1 гражданина...
га не мое друго да бачка,да се цани чистачка у 2-3 блока входовете......
та да види как се изкарва,хлеб наш насущний.....