Слави вади Караянчева от парламента
ГЕРБ може да останат без мандат от региона за сметка на ИТН
Бившата председателка на парламента Цвета Караянчева може да остане извън 46-ото Народно събрание. Причината е, че ГЕРБ вероятно този път няма да има мандат в Кърджали, където Караянчева водеше кандидат-депутатската листа.
„Флагман“ разполага с разпределението на броя на депутатите по райони между всички формации въз основа на 99.79% междинни протоколи. От него се вижда, че ГЕРБ няма да има нито мандат само в Кърджали. От този район ДПС ще имат четирима народни представители. Петият мандат обаче този път отива в „Има такъв народ“ на Слави Трифонов.
Така Караянчева може би ще се окаже извън следващия парламент.
Все пак трябва да се изчакат окончателните резултати. Не е изключено разместване, тъй като разпределението на 240-те мандата в 31-те района между шестте (в случая) формации е сложен процес, който понякога води до изненади.
Цвета Караянчева бе депутат в последните пет Народни събрания.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

П.С. Слави, не давай на Мони Паси от твоето бяло. Да си купува сам. Виж до къде я докара...Така рискуваме да прати цялата нация в космоса, а ти ще трябва да го четеш в студиото. Срамно е някак си...
И......ой гиди ..гиди....кой накъде види......да се спасяват....
до 1 гражданина...
га не мое друго да бачка,да се цани чистачка у 2-3 блока входовете......
та да види как се изкарва,хлеб наш насущний.....