Слави вади Караянчева от парламента
ГЕРБ може да останат без мандат от региона за сметка на ИТН
Бившата председателка на парламента Цвета Караянчева може да остане извън 46-ото Народно събрание. Причината е, че ГЕРБ вероятно този път няма да има мандат в Кърджали, където Караянчева водеше кандидат-депутатската листа.
„Флагман“ разполага с разпределението на броя на депутатите по райони между всички формации въз основа на 99.79% междинни протоколи. От него се вижда, че ГЕРБ няма да има нито мандат само в Кърджали. От този район ДПС ще имат четирима народни представители. Петият мандат обаче този път отива в „Има такъв народ“ на Слави Трифонов.
Така Караянчева може би ще се окаже извън следващия парламент.
Все пак трябва да се изчакат окончателните резултати. Не е изключено разместване, тъй като разпределението на 240-те мандата в 31-те района между шестте (в случая) формации е сложен процес, който понякога води до изненади.
Цвета Караянчева бе депутат в последните пет Народни събрания.
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца

П.С. Слави, не давай на Мони Паси от твоето бяло. Да си купува сам. Виж до къде я докара...Така рискуваме да прати цялата нация в космоса, а ти ще трябва да го четеш в студиото. Срамно е някак си...
И......ой гиди ..гиди....кой накъде види......да се спасяват....
до 1 гражданина...
га не мое друго да бачка,да се цани чистачка у 2-3 блока входовете......
та да види как се изкарва,хлеб наш насущний.....