Слави вади Караянчева от парламента
ГЕРБ може да останат без мандат от региона за сметка на ИТН
Бившата председателка на парламента Цвета Караянчева може да остане извън 46-ото Народно събрание. Причината е, че ГЕРБ вероятно този път няма да има мандат в Кърджали, където Караянчева водеше кандидат-депутатската листа.
„Флагман“ разполага с разпределението на броя на депутатите по райони между всички формации въз основа на 99.79% междинни протоколи. От него се вижда, че ГЕРБ няма да има нито мандат само в Кърджали. От този район ДПС ще имат четирима народни представители. Петият мандат обаче този път отива в „Има такъв народ“ на Слави Трифонов.
Така Караянчева може би ще се окаже извън следващия парламент.
Все пак трябва да се изчакат окончателните резултати. Не е изключено разместване, тъй като разпределението на 240-те мандата в 31-те района между шестте (в случая) формации е сложен процес, който понякога води до изненади.
Цвета Караянчева бе депутат в последните пет Народни събрания.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

П.С. Слави, не давай на Мони Паси от твоето бяло. Да си купува сам. Виж до къде я докара...Така рискуваме да прати цялата нация в космоса, а ти ще трябва да го четеш в студиото. Срамно е някак си...
И......ой гиди ..гиди....кой накъде види......да се спасяват....
до 1 гражданина...
га не мое друго да бачка,да се цани чистачка у 2-3 блока входовете......
та да види как се изкарва,хлеб наш насущний.....