Слави вади Караянчева от парламента
ГЕРБ може да останат без мандат от региона за сметка на ИТН
Бившата председателка на парламента Цвета Караянчева може да остане извън 46-ото Народно събрание. Причината е, че ГЕРБ вероятно този път няма да има мандат в Кърджали, където Караянчева водеше кандидат-депутатската листа.
„Флагман“ разполага с разпределението на броя на депутатите по райони между всички формации въз основа на 99.79% междинни протоколи. От него се вижда, че ГЕРБ няма да има нито мандат само в Кърджали. От този район ДПС ще имат четирима народни представители. Петият мандат обаче този път отива в „Има такъв народ“ на Слави Трифонов.
Така Караянчева може би ще се окаже извън следващия парламент.
Все пак трябва да се изчакат окончателните резултати. Не е изключено разместване, тъй като разпределението на 240-те мандата в 31-те района между шестте (в случая) формации е сложен процес, който понякога води до изненади.
Цвета Караянчева бе депутат в последните пет Народни събрания.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой

П.С. Слави, не давай на Мони Паси от твоето бяло. Да си купува сам. Виж до къде я докара...Така рискуваме да прати цялата нация в космоса, а ти ще трябва да го четеш в студиото. Срамно е някак си...
И......ой гиди ..гиди....кой накъде види......да се спасяват....
до 1 гражданина...
га не мое друго да бачка,да се цани чистачка у 2-3 блока входовете......
та да види как се изкарва,хлеб наш насущний.....