Поморие остава крепост на ГЕРБ!
Партията е първа политическа сила в морската община
Една от общините в Бургаска област, превърната в морско бижу за последните 10 години – Поморие, остава крепост на ГЕРБ. Партията на Бойко Борисов печели изборите с 24,13 %. Общо 2272 гласоподаватели са я подкрепили, сочат данните от паралелното преброяване.
Избирателната активност в общината днес бе 40 %. Правото си на глас са упражнили 9425 души.
„Има такъв народ“ на Слави Трифонов този път изпреварва не само БСП, но и ДПС. Така партията се нарежда на второ място с 23,4 % или 2205 гласа.
Трета политическа сила е Движението за права и свободи. Общо 1507 избиратели са подкрепили ДПС, което прави 16 % от гласувалите.
Четвъртата позиция е за БСП, която получава 10,57 % или 996 души. За Демократична България са гласували 772 избиратели или 8,19 %, следва ги Коалиция „Изправи се! Мутри, вън!“ с 6,39 % (602 гласа).
„Въпреки полицейския тормоз през последната седмица, ГЕРБ отново е първа политическа сила в Поморие“, похвалиха се от партийния щаб в морския град.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

така е....Поморие се напълни с миризливи селски цървули и скъсаняци и ти си един от тях.......щото вие излязохте от лайната и селото,ама лайната и селото не излязоха от вас,затова марш от кочината от която си изпълзял и не се показвай повече....
Бе прав си,ма не слагай всички поморийци под един знаменател.....и между тях има почтени люде,които никак не са малко...
Щото пък и аз мога да кажа същото за теб,че и отгоре,като ти чета коментара.....
Tano Carridi : I'm burning everything I have. you should do the same.
Tano Carridi : Fire is nice.
Хайде сега обвинения ,съд и ...при бай Ставри !