Поморие остава крепост на ГЕРБ!
Партията е първа политическа сила в морската община
Една от общините в Бургаска област, превърната в морско бижу за последните 10 години – Поморие, остава крепост на ГЕРБ. Партията на Бойко Борисов печели изборите с 24,13 %. Общо 2272 гласоподаватели са я подкрепили, сочат данните от паралелното преброяване.
Избирателната активност в общината днес бе 40 %. Правото си на глас са упражнили 9425 души.
„Има такъв народ“ на Слави Трифонов този път изпреварва не само БСП, но и ДПС. Така партията се нарежда на второ място с 23,4 % или 2205 гласа.
Трета политическа сила е Движението за права и свободи. Общо 1507 избиратели са подкрепили ДПС, което прави 16 % от гласувалите.
Четвъртата позиция е за БСП, която получава 10,57 % или 996 души. За Демократична България са гласували 772 избиратели или 8,19 %, следва ги Коалиция „Изправи се! Мутри, вън!“ с 6,39 % (602 гласа).
„Въпреки полицейския тормоз през последната седмица, ГЕРБ отново е първа политическа сила в Поморие“, похвалиха се от партийния щаб в морския град.
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

така е....Поморие се напълни с миризливи селски цървули и скъсаняци и ти си един от тях.......щото вие излязохте от лайната и селото,ама лайната и селото не излязоха от вас,затова марш от кочината от която си изпълзял и не се показвай повече....
Бе прав си,ма не слагай всички поморийци под един знаменател.....и между тях има почтени люде,които никак не са малко...
Щото пък и аз мога да кажа същото за теб,че и отгоре,като ти чета коментара.....
Tano Carridi : I'm burning everything I have. you should do the same.
Tano Carridi : Fire is nice.
Хайде сега обвинения ,съд и ...при бай Ставри !