×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама души са застреляни близо до летището на Франкфурт
  • 6000 удара за 10 дни: Войната с Иран източва американските арсенали
  • Само за две седмици: Русия възстанови $10 млрд. от дефицита си за 2026
  • Акция срещу купуването на гласове се провежда в Бургас
  • Новият лидер на Иран: Моджтаба Хаменей - с милиардна финансова империя в Европа?
  • Иран иска да премести мачовете си от груповата фаза на Мондиала в Мексико
  • Шри Ланка обявява всяка сряда за почивна, за да се пести гориво
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Т. Йорданов: ИТН вече е първи, а ГЕРБ – втори, очаквам един леко шишкав човек да ходи да реве по телевизиите


Т. Йорданов: ИТН вече е първи, а ГЕРБ – втори, очаквам един леко шишкав човек да ходи да реве по телевизиите
"Ако изобщо остане тази банка държавна...", обяви зам.-председателят на ИТН за ББР
Ключови думи: ИТН, ГЕРБ
Тема в развитие
Слави вади Караянчева от парламента Според нови данни от ЦИК: ИТН увеличава преднината пред ГЕРБ, ще имат 65:63 депутати „Зелената“ Даниела Божинова ще почака за парламента, Ивайло Мирчев влиза от Бургас Кои партии загубиха гласове в Бургаска област на предсрочния вот ГЕРБ много близо до четвърти депутатски мандат в Бургаска област Първо във Флагман.бг! Драматичен обрат в Бургас! ГЕРБ спечели изборите, четирима разместиха листите Ето чия е заслугата за перфектно проведените избори в Бургас, вижте героите зад кадър ИТН превзе Несебър и Карнобат, разклати и част от крепостите на ГЕРБ в Бургаска област ИТН отмъкна Карнобат от БСП При 40 % в Бургаско: Инфарктна разлика между ИТН и ГЕРБ, четирима правят фурор с преференциите Поморие остава крепост на ГЕРБ! ДПС печели в община Сунгурларе При 70 % в Карнобат: БСП води на ГЕРБ и ИТН Първо във Флагман.бг: Вижте как се разпределят депутатските мандати във 2 МИР Бургас ГЕРБ с победа в Айтос Т. Йорданов: ИТН вече е първи, а ГЕРБ – втори, очаквам един леко шишкав човек да ходи да реве по телевизиите Слави след вота: Подкрепата за ИТН е изумителна, утре в 11 ч. ще обявя какво ще направим Изненадващ обрат и във 2 МИР Бургас: ИТН поведе на ГЕРБ, „Демократична България“ на БСП ГЕРБ води убедително пред "Има такъв народ" в Приморско Обрат: ГЕРБ май за първи път ще загуби парламентарни избори, ИТН повежда ИТН на косъм да отмъкне Царево от ГЕРБ ГЕРБ с победа в Средец Вижте първите изборни резултати в Бургас: ГЕРБ - 26,95 %, ИТН - 24,38 % ГЕРБ удържа Малко Търново и е с 30,6%, втора е БСП – 24,4% Руен доказа, че е бастион на ДПС, партията със смазващ резултат в общината Томислав Дончев: Опитите за изчегъртване очевидно са неуспешни Нинова отказва да подаде оставка след поредния слаб вот: Пред БСП стоят по-важни задачи Председателят на РИК Михаил Хаджиянев отчете перфектното протичане на изборния ден в Бургас Слави бие в бургаския затвор със смазваща преднина След вота: ГЕРБ губи много депутати за сметка на ИТН и ДБ, но достатъчно ли ще е за правителство? Първи официални данни: ГЕРБ и ИТН в битка за първото място, ДБ със сериозен ръст, националистите под бариерата
виж още
скрий
11 Юли 2021, Неделя, 23:13 ч.
Автор: Флагман.БГ

Още нищо не се знае какво ще стане, уточнява заместникът на Слави Трифонов

Заместник-председателят на „Има такъв народ“ Тошко Йорданов приветства обрата в резултатите от парламентарните избори. Според първите обявени резултати от екзитполовете ГЕРБ оставаше първа сила. Впоследствие числата се обърнаха в полза на ИТН.

Йорданов разговаряше със съратници в студиото на 7/8 TV, като подчерта, че избирателите в чужбина гласуват на първо място за ИТН. А резултатите оттам тепърва се очакват. 

“Едно от първите неща, които трябва да направим...“, обяви събеседник на Тошко Йорданов.

„Ако се стигне дотам, защото, нали да не говорим напред, че още нищо не се знае какво ще стане“, пресече го обаче заместникът на Слави Трифонов.

За Българската банка за развитие (ББР) Йорданов пък вметна: „Ако изобщо остане тази банка държавна“.

Събеседникът му обясни, че ББР би могла да остане държавна, но зам.-председателят на ИТН пак подхвърли: „Ще видим...“

„Току-що ми казаха в ухото, че в момента на 70% вече паралелно преброяване на първо място е „Има такъв народ“, втори са ГЕРБ“, зарадва се в един момент Тошко Йорданов.

След поздрав „честито“, той отговори: „Е, дайте да изчакаме 100%. Просто казвам, че тенденцията е малко по-различна. И сега очаквам един леко шишкав човек да ходи да реве по телевизиите.“




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Емел МАХМУД ПП и ДБ не могат да се разберат за Божанков ПП и ДБ не могат да се разберат за Божанков 17/03/2026, Вторник 16:07 2
28
Коментара по темата
28.
T. Iordanov
12.07.2021 13:21:00
1
2
Изборите показаха и политическата смърт на патриотите,
те вече няма да влязат в Народното събрание, казаха още сценаристите.
И допълниха:
Надяваме се след месеци да ги видим обединени на съдебните банки.
27.
даскала до 26
12.07.2021 11:35:10
1
2
Грешиш най-податливи на манипулациИ са "грамотните",като теб знаещи всичко.
26.
ПРИКАЗКИ ОТ ШИПКОВИЯ ХРАСТ
12.07.2021 10:34:49
0
8
Тошко стига с тази злоба бе пич! Целта не е само да победите. Трябва и да управлявате, да се грижите за "суверена". Неграмонтните и нереализирани нещастници са лесни на манипулаций, но вие като полуграмотни сте по-опасни.....смятате, че разбирате от всичко. Само след година, година и половина дори и слепите ще прогледнат.
25.
ss
12.07.2021 10:00:39
0
4
Мда, характерно....Злобни чалагари...А за банката, естесвено, че няма да остане държавна....Ще бъде ''усвоена''...
24.
Efo
12.07.2021 08:55:38
2
12
Не е виновен този примат на снимката, а всички малоумници, които гласуваха за него.
23.
Roro
12.07.2021 08:52:50
1
9
Да обиждаш някого е силна форма на олигофрения. Тошко, ти си пълен резил. 31db0
22.
S
12.07.2021 08:16:43
6
13
Тоа с кеф да му избухаш един ... не е истина к'ви шматки искат да ни управляват
21.
той до 20 Аз
12.07.2021 08:10:50
7
10
"Прав" си,друго си е "истински" мъжага ,цял живот прочел една книга ,но за сметка на това "разбиращ" от всичко (пожарникар,бодигард,секретар на МВР,кмет,каратист,СИЛОВАК,"владеещ"множество езици и перфектен инспектор с ЖИПКА) да е на власт. .Жалко,че няма толкова глупави хора в България да го оставят на власт.
20.
Аз
12.07.2021 07:53:14
7
12
Жалко комплексирано човече,цял живот тъпкано от жена си и сега на власт,това е много лоша комбинация.Жалко,че има толкова глупави хора в България да го доведат до тук.
19.
наблюдателен
12.07.2021 07:45:47
4
6
до Nº5 Обективен = Nº11Безпартиен =герберски трол !!! ----Пич ,кажи на Тиквата да ви увеличи малко надниците,че да изкарате един ускорен курс по...... БЪЛГАРСКА граматика и правопис !!! Съветвам те, лично ти да наблегнеш,кога се пише буквата "с" и кога буквата "з".Това отдалеч те издава,че си един и същ ТРОЛ,който в Nº5 иСкарва,а в Nº11 се иСхвъля,нещаС(т)но !!!Пунктуацията ти на този етап оставям без коментар...
18.
Мултака Слави ли?
12.07.2021 06:22:14
10
15
Да ти ЕПМ ! Ти кой си бе Африканска човекоподобна м..ймуноо...огледало ползваш ли? Когато имаш дипломуте на Генерал Борисов, когато си направиш твоя партия и управляваш успешно 10 години, тогава може да имаш право да се сравняваш с него...Къде по света партия има телевизия и къде има избори с Мадуроески машини...Глупаците дето Ви подкрепиха скоро ще осетят как ще им скъсате гъ... ...хак да им е. Есента пак ще реват, този път от глад......до Скоро!
17.
ahahah
12.07.2021 01:35:16
9
11
Ха така! Няма да му мълчиш на Тиквун!
Върна му го за атовете дето се ритали, хахахха, няма само той да обижда я!
16.
До 12
12.07.2021 01:22:48
9
20
Кой Митко?Този заради който Бургас е един красив европейски град,а не катакомбата която беше преди него,за този Митко ли става дума?
15.
Динко
12.07.2021 00:49:18
5
16
Тоз ямболски бек да вземе да очаква майка му да му приготви булчинския чииз от младините и еротично бельо за всеки случай.
14.
Българин
12.07.2021 00:32:36
6
19
Ще видим какво ще направят и те!
От компютъра е много лесно да съдиш,да плюеш по някой,но ако си на негово място да видим какви ще ги свършат!
Ще чакаме да открият много заводи,работни места със добри заплати,големи пенсии,спокойствие на народа,без нападения и ограбване на стари хора по селата!
Дано сме живи да ги видим тия неща от Шоуто на Слави!
13.
Отвратена от поведението на този"политик"
12.07.2021 00:29:55
6
36
Ако има акъл Слави ,този Тошко е първия ,който трябва да отстрани от политическата си партия ..Виж в шоуто ,да си го държи там .......Изказът му винаги е показвал ,колко ниско и злобно,комплексирано човече е!
12.
До 10
12.07.2021 00:27:21
5
14
Браво на тебе бе юнак джендарест!Ти си си го пъхнал в дупето голям, че и ти мърда а пък искаш Бойко да ти го държи.
Ами ти моето момиче майка нямаш ли си че към нея да се обърнеш тя да ти помогне.
Двете да хванете за голямата глава УЯ и да го дърпате.
11.
Безпартиен
12.07.2021 00:22:21
11
31
Не че ми дреме кой ще спечели но това момченце от снимчицата много се исхвърля.
Типично за всички нещасници и страхливци е да ритат паднал човек на земята щото е по лесно.
10.
Дръж го Бойко, че е голям и мърда
12.07.2021 00:18:46
20
25
Когато няма купен вот се оказва че Бойко отича в канала
9.
Дърт Комуняга
12.07.2021 00:06:32
22
21
Станко, как си, прост Гербаджийски трол?
Трудно ще се спи тази нощ, а?
Ще сънуваш Бойко Рашков как пее песни на Слави?
8.
До станко
12.07.2021 00:01:58
13
24
На каква улица ще излизаш ве, пръдльо, като от половин година живееш тук в коментарите на Флагман?!!
7.
Хасан Мусайбе
11.07.2021 23:55:34
0
20
Анаааа мааайкоооо
Чок сакатлък маймун фес кибик
6.
CTAHKO
11.07.2021 23:51:14
28
34
Българи има манипулация на машинния вот, но нека да получат шанс с дългия да ги видим какво ще направят.
Хубавото на демокрацията е че все пак по всяко време можем да излезем на площадите и да ги изметем.
5.
Обективен
11.07.2021 23:47:04
19
41
Този примат от фотоса няма да искара и два месеца на власт.
Така ще оакат бакиите че народа ще се усети как са го преметнали с тез фалшиви машини.И като излезе на улицата полудял на тоз не фес и потури ще му сложат ами направо работата ще отиде на бикини и жартиери.
4.
Batman
11.07.2021 23:46:48
16
55
Тошко съжалявам, че ти си промяната!!!
3.
Павел
11.07.2021 23:43:09
25
57
Абсолютен боклук,честито на всички простаци който гласуваха за тия чалгари,тепърва ще им сърбате попарата.
2.
GoGoGo
11.07.2021 23:39:42
23
27
Чегъркането на мафията гроб-дпс-пишман пАтрЕоти продължава
1.
Електорат
11.07.2021 23:36:11
26
56
Тошкоафрикански още не знае, че вполитиката Когато нямаш над 50пр всичко екомпромис! Ще го разбере тепърва по трудния начин! За неща като банки и т н решава банковия сектор, а той е 100 ПР не български! Има това селско момченце много да учи. По трудния начин! За съжаление наказанието ще е на целокупния български народ! Ще получи възможност да управлява ако големите му разрешат! Иначе ще има наказателен вот от вън! За съжаление тези момченца са лицето, представителна извадка на избирателите си: неграмотни но с претенции, нахакани но простеещи, отмъстителни, арогантни! Тези които ще предложат да управляват може да са експерти, но ще се принизят до нивото им! И това е жалкото!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Наркобосовете от кв. Победа криели дрогата в статуетка на Буда, ченгетата обаче я надушиха Наркобосовете от кв. Победа криели дрогата в статуетка на Буда, ченгетата обаче я надушиха Една от стаите на двуетажната къща е била превърната в лаборатория за пико Прокуратурата повдигна най-тежкото обвинение на психопата Иван, грозят го до 20 години затвор Прокуратурата повдигна най-тежкото обвинение на психопата Иван, грозят го до 20 години затвор Подведен е под наказателна отговорност по чл. 115 и този път няма да му се размине  Kaufland с над 100 нови продукта за хора, които винаги бързат Kaufland с над 100 нови продукта за хора, които винаги бързат Новите продукти са подредени в началото на филиалите, асортиментът залага на качествени, свежи и лесни за приготвяне готвени храни Неописуема драма с 36-годишния бургазлия Станислав, който падна от покрив при трудова злополука Неописуема драма с 36-годишния бургазлия Станислав, който падна от покрив при трудова злополука Седмица след тежка борба за живот младият мъж е издъхнал Димитър Найденов: Листата на ПП-ДБ е готова за силна и позитивна кампания Димитър Найденов: Листата на ПП-ДБ е готова за силна и позитивна кампания Ние сме единствената проевропейска алтернатива Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си Почистването на улиците в Бургас ще продължи на 21 март, като се изисква премахване на автомобилите в определени часове Туристи в потрес - натъкнаха се на втора хижа "Петрохан" Туристи в потрес - натъкнаха се на втора хижа "Петрохан" Две табели в Бакаджика повдигат въпроса кой и защо свързва себе си с хижата на ужасите на лама Калушев Хамди Улукая: Пътят на кюрдския фермер към мултимилиарден бизнес в САЩ Хамди Улукая: Пътят на кюрдския фермер към мултимилиарден бизнес в САЩ Към 2025 г. различни оценки, базирани на данни от Forbes и Bloomberg, поставят неговото богатство между 13.5 и 14.2 милиарда долара Сделките с недвижи имиоти ще намалеят с 20 % за тази година, прогнозират брокери Сделките с недвижи имиоти ще намалеят с 20 % за тази година, прогнозират брокери Сега наблюдаваме известно охлаждане, което не бива да се приема като тревожен сигнал Мартин Елвиса ще се върне в Ергенът, за да помогне на тези тримата Мартин Елвиса ще се върне в Ергенът, за да помогне на тези тримата Ергените ще отправят към дамите вълнуващи предизвикателства, които ще проверят актьорските им умения и майчинските им способности
НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция Алиансът вече е разположил система за противоракетна отбрана в Източна Турция за защита на радар за ранно предупреждение, който следи ракетната активност в Близкия изток Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети За да се предпазят от енергийната несигурност, някои превозвачи прибягват до предварително изкупуване на големи количества гориво Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Древната тропическа гора, запазена под вулканична пепел, предлага безпрецедентни възможности за изследване на екосистеми от ранния пермски период Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Имаме многопластова отбрана във въздуха и придобиваме още повече, каза сръбският президент Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски „Ти си до Украйна от първия ден“, заяви президентът на Украйна Израел удари високопоставени ирански военни лидери Израел удари високопоставени ирански военни лидери Засегнати са ключови фигури в иранската сигурност В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво Правителството предприема мерки за справяне с евентуален недостиг на гориво, причинен от войната в Иран Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Paзpaбoтĸa e нa ĸoмпaниятa Сhіnа Аеrоѕрасе Ѕсіеnсе аnd Іnduѕtrу Соrроrаtіоn (САЅІС), ĸaтo ce явявa eĸcпopтнa вepcия нa пpoтивoĸopaбнaтa YЈ-12. Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Моджтаба Хаменей контролира милиардни активи в Европа и Близкия изток, включително луксозни имоти в Лондон, съобщава Jerusalem Post Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Силният трус беше регистриран във вторник сутринта, епицентърът се намира на 15 км дълбочина
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня - Готина мацка влиза в студио за татоировка:
- Искам да ми татуирате надпис на зaдникa.
- Добре! Какво искате да пише?
- Входът е от другата страна.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки пробват пуловери:
Продавачката:
- Знаете ли, че са необходими поне три овце, за изплитане вълнен пуловер?
- Ооо?! Дори не знаехме, че могат да плетат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори