ГЕРБ води убедително пред "Има такъв народ" в Приморско
Очакват се резултатите от още една секция, която обаче едва ли ще промени значително резултата
ГЕРБ остава първа политическа сила в община Приморско. Партията на Бойко Борусов води убедително пред формацията на Слави Трифонов „Има такъв народ“. Това сочат данните от паралелното преброяване на протоколите.
31,34 % подкрепа получава ГЕРБ. ИТН е с 23 %. Трета сила е БСП с 8,9 %, за „Изправи се! Мутри, вън!“ са гласували 6,5 %.
Резултатите обаче не са категорични, тъй като се очаква протокол от още една секционна избирателна комисия с голям брой избиратели. „Със сигурност ще има малко промяна в процента, но тя няма да е толкова значителна, която да промени изборния резултат“, казаха за Флагман.бг от партиен щаб в морския град.
Американски военен самолет се вряза в бетонна бариера
Почина бащата на Есил Дюран
В 2-часова реч Тръмп обяви пред Конгреса: Америка е в златна ера
Километрично задръстване от „Трапезица” към бургаския жк „Меден рудник”
Нови правила за пристигащите във Великобритания
Откриха труп на мъж до училище
Депутатите ще разгледат ветото на президента върху промените в ИК
Това е човекът, докарал трансферните находки в ЦСКА
Нешка Робева с критика към Илияна Йотова - вижте къде се разминават космически позициите им

ГЕРБ държи 95% от общините в България с още 3 години мандат.
След три години Чалгаря и МУНЧО ще са само лош кошмар от миналото, рожба на малоумното население, допуснали ги да управляват.
За това не бери грижи за ГЕРБ, а бягай да мяташ салфетки, до като можеш да си ги позволиш още, че на зимъска ще ядеш на дългия налъмите само.
Аревидерчиии)
Герб издиша и си отива ...
Довиждане!