×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Атия се надигна: Искат пасарелка, за да спрат „пешеходната пътека на смъртта” (СНИМКИ)


Атия се надигна: Искат пасарелка, за да спрат „пешеходната пътека на смъртта” (СНИМКИ)
Ученици от селото дълго чакат на зебрата, а когато преминат-панически бягат, за да преминат по-бързо
Тема в развитие
Бургазлията Кирил Георгиев, убил ученика Костадин на пешеходна пътека, влиза за 4 години в затвора Бургазлията Кирил, убил 16-годишният Костадин, през сълзи: Подцених ситуацията, не е минал и ден без да чувствам вина Бащата на прегазения на пешеходна пътека Костадин: Не съм виждал шофьора-убиец, не ме е търсил след случката Чакането свърши! Започва строителството на пасарелката край Атия 6 месеца след трагедията с 16-годишния Костадин: Нито пасарелка, нито кръгово край Атия (СНИМКИ) От 3 до 15 години затвор за шофьора, прегазил ученика Костадин Джардов край Атия Край на гаврата! Погребалната агенция освободи тялото на Костадин след намесата на старши комисар Калоян Калоянов Мародери притискат бащата на мъртвия Костадин – искат десетки хиляди за погребението му Шефът на АПИ Дончо Атанасов обеща кардинално решение за проблемите на Атия, изграждат пасарелка и кръгово Първо във Флагман.бг! Заличават "пешеходната пътека на смъртта" край Атия, регионалният министър с решителни мерки Нов ужас в Бургас! Шофьор блъсна жена на пешеходна пътека в ж.к.Изгрев, избяга след инцидента Експерт: На пътя Бургас - Созопол, където е сгазен 16-годишният Костадин, трябва да има подлез! (ВИДЕО) Съпричастност ли? Безсрамни шофьори нагазиха карамфилите в памет на Костадин (СНИМКИ) Христо Бардуков: Камерата на КАТ край Атия не работи поне от половин година, шофьорите сами се предупреждават и карат бясно Атия се надигна: Искат пасарелка, за да спрат „пешеходната пътека на смъртта” (СНИМКИ) Изплуваха подробности за шофьора, убил 16-годишния Костадин на пешеходна пътека Само във Флагман.бг! Разпитват Кирил Георгиев в РУП-а в Созопол, вижте джипа му Костадин отличник и момче за пример! Мечтаел да учи в чужбина Само във Флагман.бг! Ето кой е шофьорът на джипа, убил 16-годишния Костадин на пешеходна пътека Кметовете на Черноморец и Атия: Искаме името на водача, виновен за смъртта на Костадин Само във Флагман.бг! Първи снимки от мястото на жестоката трагедия от Атия Трагедията е огромна! Съучениците на 16-годишния Костадин потънаха в сълзи, не вярват какво се е случило 16-годишно момче е убито на пешеходна пътека на пътя Бургас-Созопол Огромен скандал: Погребална агенция отнесла тялото на Костадин от моргата, без да знаят родителите му (ВИДЕО)
виж още
скрий
20 Ноември 2017, Вторник, 00:10 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Иван КОЛЕВ

Поне 7 са смъртните случаи за последните няколко години, отчетоха местни жители

Десетки жители на созополското село Атия се надигнаха и след минути се очаква да затворят главния път Созопол-Бургас за известно време. Те настояват веднъж завинаги да се обезопаси „пешеходната пътека на смъртта”, през която са принудени да минават всеки ден и където няма никакви гаранции, че животът им е защитен. За последните няколко години има 7 смъртни случая, отчете днес пред Флагман.бг местният жител Кирил Колев.



Ученички от с. Атия признаха, че дълго време чакат на зебрата, за да преминат, а като пресичат често панически бягат, за да се защитят.



Местните жители настояват да се изгради пасарелка. Още през 2014 година има подобно предложение от Областната управа в Бургас, но до този момент проектът не е реализиран от Агенция пътна инфраструктура, собственик на пътя.


От днес има патрулка, която дебне на опасното място.



В категории: Созопол


13
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Нефтохимик привлече офанзивен халф Нефтохимик привлече офанзивен халф 07/08/2026, Петък 19:31 2
13
Коментара по темата
13.
до номер 3 паляка
21.11.2017 14:20:25
1
0
шматка, в 6 и 35 сутринта, 10-15 мин преди инцидента полицаите работиха на друг опасен в момента участък от същия този път бургас-созопол, но ти няма как да знаеш, защото едва ли някога си станал в толкова часа да се размърдаш нещо полезно да свършиш. Вината им на тях каква е? Че не могат да ги сложат през 3 метра заради олигофрени, които на пешеходна пътека с ограничение 60 км, карат с по 140-150км в ч. Питай го въпросния малоумен 59 г чичка с колко блъсна детето че да изхвърчи на 30м - не по малко от 100-120 км в ч
12.
С.Н.
21.11.2017 10:56:54
1
3
Интересно...онзи ден никой не се сети да протестира и да иска, след вчерашният случай всички скочиха, а докога ще чакаме да се случи най-лошото, за да си отворим очите! Колко още хора, без значение млади, стари или на средна възраст трябва да си отидат за да си вкараме изцяло държавата в ред. Нищо няма да остане...отиваме си бавно, но сигурно щото сме ДЕБИЛИ...щото спим и от време на време се събуждаме, чак когато се е случило нещо крайно...ама после пак заспиваме...някой ден няма и да се събудим!
11.
ivo
21.11.2017 10:37:35
1
1
Петър Низамов беше един от организаторите на протеста, това не го пишете, нали? Ама нали флагман го мразят защото са собственост на Валери Симеонов.
10.
kosta
21.11.2017 09:54:35
1
9
пуснете автобусите да влизат в селото толкова е логично
9.
100% дебили
21.11.2017 09:40:53
1
7
И пасарелка и подлез и кльон да сложите тъпаните пак ще пресичат - пример Джъмбото
8.
чочко
21.11.2017 09:17:50
0
8
Точно на това място не е удачно да се направи "кръгово". Най-добре е да се изгради надлез за пешеходци тип "пасарелка",както до магазин Джъмбо.
7.
Родител
21.11.2017 09:17:35
0
6
Децата от Созопол , Черноморец , Атия и т. н. не трябва да пътуват и да учат в Бургас а в голямо училище в общинския център Созопол.
Нали кмете ?!????
6.
0909
21.11.2017 08:53:38
0
9
В същото време в Бургас строят зала за 76 /може би повече/ милиона лева, която след завършването и ще се чудят какво да я правят.
5.
АЛФ
21.11.2017 08:32:54
0
6
Община Созопол вероятно може да осигури ученически автобус за децата от Созопол-Черноморец-Атия да прави няколко курса до Бургас.
Също и Несебър и Поморие. Толкова много деца губят време и средства, за да пътуват до Бургас.
4.
хххх
21.11.2017 08:26:58
4
4
Ти ко искаш да правят?Да има кола на всяка пешеходна пътека ли?Много искаш.
3.
Гринго
21.11.2017 08:22:43
0
8
Патрулка след дъжд качулка питайте ги полицаите по време на ижедента къде бяха ами на кафенце и гледаха циците на барманката
2.
След дъжд качулка
21.11.2017 08:21:26
0
12
Е патрулката там ! Въпроса е : Защо с кскви мотиви е махната камерата за скорост?!? Като беше там всички бяха дисциплинирани ! Жалко за младия живот !!!
1.
Петър
21.11.2017 07:58:38
0
11
АПИ - или Агенция за пътни инциденти!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Za Zú Слънчев бряг с нова визия и още по-високо кулинарно ниво Za Zú Слънчев бряг с нова визия и още по-високо кулинарно ниво Тук компромиси с качеството не се правят, а всеки продукт е внимателно подбран от специализирани доставчици В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943" В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943" Нов акцент в програмата са заниманията по шиене Бургас доказа, че е фестивалната столица на България (СНИМКИ) Бургас доказа, че е фестивалната столица на България (СНИМКИ) Морският град се затвърди като най-събитийния у нас през последните години „Черноморец 1919“ влиза в серия от три мача, които ще покажат дали "акулите" са готови за елита „Черноморец 1919“ влиза в серия от три мача, които ще покажат дали "акулите" са готови за елита Отборът събра 4 точки от два мача, но тепърва ще разкрива пълния си потенциал. Селекцията остава отворена за 1-2 топ попълнения, които да вдигнат класата, а целта е минимум челната шестица Автобус за Пловдив тръгна от Приморско без пътниците от Китен, върна се за тях и натрупа час закъснение Автобус за Пловдив тръгна от Приморско без пътниците от Китен, върна се за тях и натрупа час закъснение Читателка на Флагман.бг разказва, че превозното средство първо поело към Созопол, след това обърнало обратно без никакво обяснение Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година НСИ отчита 109,8 хил. жилищни сгради, а двустайните остават най-разпространеният тип дом в региона Извънредно! ЕВН остави без ток центъра на Бургас, заведенията се изпразниха в разгара на сезона (СНИМКИ) Извънредно! ЕВН остави без ток центъра на Бургас, заведенията се изпразниха в разгара на сезона (СНИМКИ) Пълно затъмнение обхвана карето между „Александровска“, „Любен Каравелов“, „Демокрация“ и „Булаир“ Евгения Банева пред Флагман.бг: Държавата не ни подарява 6 млн. евро, тя е осъдена да ги плати Евгения Банева пред Флагман.бг: Държавата не ни подарява 6 млн. евро, тя е осъдена да ги плати Шефката на Хелио-Тур-С пита кой ще поеме отговорност за продадените за чужд дълг имоти и за натрупаните 3,5 млн. евро лихви Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса Климатологът не очаква съществена промяна до около 22 август, а тропичните нощи ще продължат в редица райони Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък 23-годишният бургазлия прибрал парите по схемата с пострадал роднина
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа При стратегическия участък Кауб водата слезе под рекорда от 2018 г., а над 100 общини в Северна Италия вече изпитват проблеми с водоснабдяването Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро Контролът се подпомага от дронове и приложението MyCoast, чрез което гражданите подават сигнали за нарушения. Местните служби за недвижими имоти също приемат жалби директно Те ни наблюдават: BBC разкри тайната на гларусите, които тормозят крайбрежните градове Те ни наблюдават: BBC разкри тайната на гларусите, които тормозят крайбрежните градове Те разпознават хранителен източник от значително разстояние и следят действията на хората, вместо да разчитат единствено на случайно открита храна Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща Целите идентификационни плочки подсказват, че семействата на двамата германски войници може никога да не са научили официално за смъртта им AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал OpenAI, Anthropic и Meta се сблъскаха с отделни инциденти при изпитания, а британският институт за AI сигурност установи модели, които създават фалшиви самоличности и насочват действия към реални хора Нефтохимик привлече офанзивен халф Нефтохимик привлече офанзивен халф Халфът вече направи неофициален дебют и дори отбеляза гол в контролата срещу „Загорец“, завършила 1:1 Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута Анализатори виждат американското рамо зад растящата увереност на Рабат, но доказателства за организиране на мигрантския щурм няма Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат Според собствената му аргументация няма вътрешно правило или общинска наредба, която изрично да забранява суингърско парти в кметството Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия The Sun разкри случая в Нюнитън, докато британската статистика отчита ръст на регистрираните сексуални престъпления и все по-видим проблем с мъжете сред жертвите След „Одисея“ всички искат да посетят този малък остров край Сицилия След „Одисея“ всички искат да посетят този малък остров край Сицилия Фавиняна се превърна в екранната Итака на Кристофър Нолан, а местните власти вече се готвят за нова вълна от туристи и инвестиции
Бойко Борисов Бойко Борисов Аз няма да ставам президент, защото там няма какво да се работи Виц на деня Виц на деня - Случва ли се често да сте на различно мнение със жена ти?
- Да.
- И тя какво казва по въпроса?
- Нищо, тя не знае.
Виц на деня Виц на деня Млада спортистка към треньора си:
- Тренер, от тези хапчета, които ми даваш, започват да ми растат косми на места, на които на другите момичета не им растат!
- Е, на кои места ти растат косми?
- Ами по топките!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук От утре махат цените в лева и остават само тези в евро. Психически бях свикнал да ми е скъпо в една валута, сега ще трябва да ми е скъпо и в друга.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори