Първо във Флагман.бг! Заличават "пешеходната пътека на смъртта" край Атия, регионалният министър с решителни мерки
21 Ноември 2017, Вторник, 09:49 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: Иван КОЛЕВДончо Атанасов вече пътува към региона, ще се срещне с местните жители
Сред протеста в Атия тази сутрин регионалният министър Николай Нанков спешно изпрати към Бургас шефа на Агенция Пътна инфраструктура инж.Дончо Атанасов, научи Флагман.бг. от изключително достоверен източник в МРРБ.Атанасов вече пътува към региона и този следобед ще се срещне с жителите на село Атия. На място ще обсъдят всички възможни варианти за разрешаването на проблема.
Атанасов ще обясни каква е процедурата за пасарелка и колко ще отнеме изграждането й, както и други алтернативни варианти, които могат да се реализират до няколко месеца.
По информация на Флагман.бг с казусът се е запознал и премиерът Бойко Борисов, който е дал зелена светлина на Николай Нанков да направи всичко възможно, за да реши проблема на жителите на Атия с «пешеходната пътека на смъртта».
Как ще се разреши проблемът - очаквайте по-късно във Флагман.бг!
В категории:
Политика
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Също така, да се помисли и за други, подобни, и опасни места!
И КОГА ЩЕ ИЗЧИСТИТЕ, ПАРКИРАЛИТЕ АВТОМОБИЛИ, НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕД ПЕШЕХОДНИТЕ ПЪТЕКИ??? ОТ ТЯХ, ДЕЦАТА ,ТРЪГВАЩИ ДА ПРЕСИЧАТ, НЕ СЕ ВИЖДАТ!!! ИЛИ ТРЯБВА ДА ИМА УБИТО ДЕТЕ, И ТОГАВА ДА СЕ НАПРАВИ НЕЩО!
Пред всички пешеходни пътеки, тип зебра, трябва да има мигащи лампи, плюс осветление!!!
Пак ще трябва да загиват хора на пътя и сед това МОЖЕ би да се реши проблема
След това ЧЕСТНО, ама ЧЕСТНО напишете актовете и глобите на всички превишили скоростта ( и на тия с джиповете, които карат с по 140 км...)....
Ееее тогава парите за Магистралата към Южното Черноморие са осигурени !!!!
1 -премахнаха камерата от Атия защото я привестиха на околовръсното съвсем случайно до бендиностанцията на бащата на депутат от ГЕРБ и настоящ зам.министър по енергетика ...
2-заличават пътеката без да има алтернатива защо?
3- следващата трагедия ще е ПТП с автомобили по същата причина та същото място не че е нямало вече ...
4- решение никакво и не адекватно ...