Областният управител на Бургас Вълчо Чолаков: Дадох вота си, за да продължи България по европейския си път
Областният управител на Бургас Вълчо Чолаков призова бургазлии да гласуват, за да определят бъдещето на страната ни
26 Март 2017, Неделя, 08:48 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВАГубернаторът упражни правото си на вот в Търговската гимназия
Областният управител на Бургас Вълчо Чолаков гласува преди минути в Търговската гимназия в града. Той призова всички избиратели да упражнят конституционното си право на вот, за да определят сами бъдещето на страната ни.„Гласувах за това България да върви напред в европейски си път. Да следва европейските ценности, да повишава стандарта на живот на хората и вътрешната и външна сигурност.И разбира се в никакъв случай да не се допуска да се връщаме 50 години назад”, каза губернаторът пред журналисти.
Той допълни, че е гласувал и заради това – да останат децата ни тук, да се учат и развиват в България.
„Призовавам хората да гласуват. От нас зависи нашето настояще и бъдеще. Очаквам да има активна избирателна позиция на нашите гражданите и да не стоят вкъщи и да се сърдят, че не сме управлявани добре като народ. Управлението зависи от нас самите”, допълни Вълчо Чолаков.
В категории:
Парламентарни избори 2021
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
