×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ранното ставане отказа двама роми, членове на СИК да се явят в избирателната си секция, оправданията им ще ви скъсат


Ранното ставане отказа двама роми, членове на СИК да се явят в избирателната си секция, оправданията им ще ви скъсат
В Пловдив имаха много проблеми с членовете на СИК-овете
Тема в развитие
Бургас се нарежда до общините с най-ниска избирателна активност в областта, Царево – първенец В Турция са гласували най-много българи от секциите в чужбина Към 17 часа: 31,6 % дават газ към Банкя, три дестинации на прага на 4-те процента Ниска избирателна активност в ромския квартал "Комлука" в Бургас. Очакват ли се изненади? 370 хил.избиратели в Бургаска област ще гласуват днес Петър Кънев: Гласувах не само за промяната, но и за страхотния потенциал на Бургас Суперизненада в трафика! Само четири пътя стигат до парламента Кои са истинските турци? – основният въпрос в Руенско Сериозни разминавания в данните на трафик агенциите, вижте цялата информация тук Кметът Димитър Николов: Гласувам за един сериозен, стабилен и успешен Бургас Областният управител на Бургас Вълчо Чолаков: Дадох вота си, за да продължи България по европейския си път Извънредно: Рязка промяна в трафика, Банкя дръпна с 4 % Валери Симеонов: Подкрепих тази политическа сила, която няма да допусне вмешателство на Турция във вътрешните работи на страната ни Водачът на ГЕРБ Ивелина Василева: Призовавам бургазлии да продължим да работим заедно за превръщането на града ни в приветливо място Костадин Марков: Гласувах за политическия разум в морето на популизма Областният лидер на БСП Николай Тишев: Бургас има възможност да се развива по-добре, заради това гласувах за промяната Банкя навакса изоставането, вижте актуалната трафик информация към 10 часа Първа информация за трафика! 32,4 % пътуват към Позитано, 26,1 % към Банкя Атанас Зафиров: Ще гласувам за промяната! Ранното ставане отказа двама роми, членове на СИК да се явят в избирателната си секция, оправданията им ще ви скъсат Арестуваха изборен търговец в Средец
виж още
скрий
26 Март 2017, Неделя, 04:10 ч.

Отказвали да работят, защото са роми

Двама членове на СИК в област Пловдив не са се явили в комисиите в 7 часа сутринта и са обяснили, че отказват да работят, защото са роми. Другият закъснял пък се е оправдал, че майка му е получила разстройство, съобщава Марица.бг.

"Всички 535 секции в Пловдивска област са отворени, изборният ден е започнал нормално", каза председателят на 17-та РИК Илиан Иванов.  

Някои членове на СИК са закъснели, други не са отишли. Съставът на комисиите се попълва с резервни членове.   В Пловдивска област право на глас имат 302 687 избиратели. 17-та РИК се помещава в седма палата на панаира.



В категории: Политика


2
Коментара
Наводнение във Варна
Наводнение във Варна 01/11/2025, Събота 19:17 0
2
Коментара по темата
2.
kerPICHA
26.03.2017 10:06:56
0
11
На циганина само бой.иначе не става
1.
ОЛИВЪР
26.03.2017 09:57:30
1
10
Абе циганин за нищо не става , бе. какъвто и да е си остава циганин.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Наводнение във Варна Наводнение във Варна Получиха се водопади Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Много е магнетична „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца Търсете светлината сред сенките Търсете светлината сред сенките По студиата на телевизионните риалити формати шумът се бори за първенство над смисъла, а в коридорите на властта кресливата амбиция често заглушава дълга
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори