Финал! Централната спирка на „Сан Стефано” в Бургас вече работи, автобус 211 спира там
13 Септември 2015, Неделя, 04:59 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки Евгения ДЖАМБАЗОВАПървите пътници вече ползваха новото съоръжение, открито днес
Централната автобусна линия на бул. Сан Стефано в Бургас, чието изграждане приковаваше вниманието на минувачи и шофьори, вече работи. От днес оттам минава автобус 211, а първите пътници вече я използваха. Лентата на новото съоръжение беше прерязана от зам. кмета Красимир Стойчев днес точно в 12 часа.
„С пускането на бързата автобусна линия отпада спирката отпада пред БСУ. Скоро ще затворим и тази на бул. Христо Ботев”. Стремим се всички тези дейности да стават постепенно, за да не изнервяме хората”, каза той.
Съоръжението е част от проекта за интегриран градски транспорт, чийто ръководител е Руска Бояджиева.
Зам. кметът Краси Стойчев се качи на автобус 211,
за да инспектира и останалите обекти от проекта
за да инспектира и останалите обекти от проекта
![]() |
![]() |
![]() |
В категории:
Бургас
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден




Не е по-евтино, нито по-бързо. Но вярно не е срамно.
TO BIVA PESTENE, AMA TOVA E GROZOTIA!
Къде е премиера президента няма ли да ги викате и те дс присъстват ебасимо притръпняците в тая община
А ако бяха тия плужеци от бсп сигурно още две години щяха да я правят пак за официалния дистрибутор на родопски калмари дпс десетолетие
Да се радваш ли да плачеш ли
А знаете ли че 3 ма човека си построиха къщи и си купиха нови коли от специално тоя проект. : )