×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Meteo Balkans предупреждава за интензивни валежи, вятър и градушки
  • Почивката в Гърция с 30-40 процента по-солена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Глезят красавиците от Мис Черноморец в ресторант „Парадисо” на хитовия плаж „Тополите”


Глезят красавиците от Мис Черноморец в ресторант „Парадисо” на хитовия плаж „Тополите”
Изисканото място стана любимо на бургазлии и чуждестранните туристи
23 Юли 2015, Четвъртък, 15:00 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторът

Гостите  на комплекса ще могат да се запознаят в неформална обстановка с претендентките в конкурса


Дузината красавици, които ще се борят за короната на Мис Черноморец в събота, ще разходят знойните си тела първо на хитовия плаж „Тополите”, под вилна зона „Червенка”. Кандидатките за короната още от сутринта ще бъдат глезени с ледени коктейли в изискания ресторант „Парадисо”. През целия съботен ден те ще се подготвят на екзотичното място, което стана любимо на бургазлии и чуждестранните туристи.

Организаторите разкриха, че гостите на комплекса ще могат да се запознаят с претендентките и да ги видят в неформална обстановка, преди да облекат красивите тоалети, с които по-късно ще дефилират в центъра на Черноморец.



След като конкурсът приключи, участничките отново ще се върнат на плаж „Тополите” за афтър парти. То ще включва нов избор на Мис Черноморец, която този път ще бъде определена от гостите на плажа.

За доброто настроение ще се погрижи певицата Нелита. Организаторите обещават много изненади, сред които са и прочутите италиански специалитети на готвача в ресторант „Парадисо”.

Плаж „Тополите” коренно промени облика си през този сезон. След сериозните инвестиции от концесионерите, комплексът стана предпочитано място за почивка на много българи и чужденци. Атрактивната визия и условия като във ВИП курорт, съчетани с ниски цени, допълнително привличат все повече посетители, между които и красавиците от Мис Черноморец.

В категории: Животът


Петър ПЕТРОВ Автор
Петър ПЕТРОВ
7
Коментара
Емел МАХМУД Спад при дизела, но бензинът поскъпва Спад при дизела, но бензинът поскъпва 11/05/2026, Понеделник 13:09 1
Флагман.БГ Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога" Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога" 11/05/2026, Понеделник 13:00 0
Флагман.БГ Отрязаха пръстите на мъж с брадва при масов бой Отрязаха пръстите на мъж с брадва при масов бой 11/05/2026, Понеделник 12:20 5
Флагман.БГ Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи 11/05/2026, Понеделник 12:00 0
7
Коментара по темата
7.
Нели Антонова
24.07.2015 10:32:03
1
4
Значи щом една жена(момиче) е красива е курва!?Усещам нещо злоба и завист...ха ха има и грозни курви и даже са повече защото са комплексирани и имат нужда да се доказват ...с повече мъже
6.
т
24.07.2015 08:38:05
2
4
Тъпи курви.
Отивайте да работите на нивата!!!
5.
Чичо
23.07.2015 22:48:15
2
1
Отивам да оплакна окото
4.
ГАД ЗМЕЕВИ
23.07.2015 20:30:08
1
9
НЕДЕЙТЕ ВСЕ ПАК ИЗРИЧА СКВЕРНИ СЛОВА СРЕЩУ МОМИТЕ , УТРЕ ЩЕ СЕ ЗАЛЮБЯТ С НЯКОЙ ЮНАК , ВИЙ ИМ ЛЕПВАТЕ ПЕТНО ОТСЕГА , МОЖЕ ПЪК НЯКОЙ ДОНАЛД ТРЪМП , ДА ГИ ОТНЕСЕ , НЕКА КАТО ИМ ЧЕТЕ СВИДЕТЕЛСТВОТО И ХАРАКТЕРИСТИКАТА , ДА ОСТАНЕ ОЧАРОВАН , И ДА ГИ ПОНЕСЕ НА ЗАПАД , НА КРИЛЕТЕ НА ЛЮБОВТА .........
3.
y
23.07.2015 18:32:17
0
13
Около 700-800 лв за час и аз ги глезя...
2.
mima petrova
23.07.2015 18:08:54
1
6
Май ще има инфаркти :) Красиви мацки пият коктейли! Мъжете да се готвят!
1.
Peho
23.07.2015 17:54:31
0
21
Posle shte ima qko na zadna
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Започна кастингът за филма „Стоичков – Имало едно време в България“ Започна кастингът за филма „Стоичков – Имало едно време в България“ Над 130 роли, хиляди кандидати и дигитална поредица, която ще покаже процеса отвътре Нова измама с изкуствен интелект порази банковите сметки на редица българи Нова измама с изкуствен интелект порази банковите сметки на редица българи Измамниците с откраднатите пари купували криптовалута, злато, наркотици, захранвали са виртуални портфейли за казинa Meteo Balkans: Очакват се интензивни валежи, вятър и градушки колкото лешник Meteo Balkans: Очакват се интензивни валежи, вятър и градушки колкото лешник Предупреждението е за Северна, Централна България и Горнотракийската низина Бургаската прокуратура иска постоянен арест за Атанас и гарда му Любо, изправят ги пред съда Бургаската прокуратура иска постоянен арест за Атанас и гарда му Любо, изправят ги пред съда По време на акцията са били претърсени нощни заведения в Бургас и Несебър, 4 жилища и 2 превозни средства Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога" Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога" Фентанилът е силно опасен синтетичен наркотик заради тежките си ефекти върху организма Добри новини за Любен Дилов от Италия, състоянието му се подобрява Добри новини за Любен Дилов от Италия, състоянието му се подобрява Депутатът от ГЕРБ-СДС се възстановява след тежкия инфаркт, който прекара в Рим Отрязаха пръстите на мъж с брадва при масов бой Отрязаха пръстите на мъж с брадва при масов бой Още трима са ранени при сбиването, има задържани Лидерът на ПП в Общинския съвет на Бургас напусна партията заради "шумните лакеи" Лидерът на ПП в Общинския съвет на Бургас напусна партията заради "шумните лакеи" Рибата се вмирисва откъм главата, но се чисти откъм опашката. Уви, при нас нямаше нито истинско почистване, нито истинска промяна, обяви д-р Мартин Кръстев Giro dItalia показа пред света България с нейната красота, енергия и дух Giro dItalia показа пред света България с нейната красота, енергия и дух Министърът на туризма д-р Илин Димитров благодари на организаторите, институциите, общините, бизнеса и хилядите хора по трасето за успешното домакинство Стартира национална DMS кампания за "Мача на Надеждата" в подкрепа на борбата с онкологичните заболявания Стартира национална DMS кампания за "Мача на Надеждата" в подкрепа на борбата с онкологичните заболявания Мачът ще се проведе на 6 юни 2026 г. на стадион "Лазур"
Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи Допускат се до 8000 души да посещават острова ежедневно от круизните кораби 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата Вижте любопитни факти от биографията на музиканта Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Пътниците са в безопасност, на борда е имало 277 пътници Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона Удариха с дрон търговски кораб край бреговете на Катар Удариха с дрон търговски кораб край бреговете на Катар Плавателният съд е под американски флаг Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Корабът с пътници и екипаж, засегнати от хантавирус, акостира в Гранадиля, където започва евакуацията на пасажерите Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Ново примирие, стари обещания и риск САЩ да не спечелят повече от сделката на Обама
Кирил Домусчиев Кирил Домусчиев Корабът потъва, а оркестърът на заемите, чиновниците и синдикатите свири Виц на деня Виц на деня Разговор между две приятелки:
- Как може да ме наричаш глупачка пред всички?!
- Извинявай, но не си ме предупредила, че го криеш...
Виц на деня Виц на деня Разпит в полицията:
- Вашият съсед да ви е давал наркотици?
- Не.
- А жена му да ви е давала?
- Извинете, за наркотици ли говорим все още?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Като минеш 50г. е по-лесно да преживееш раздяла, отколкото махмурлук.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори