×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Флагман.бг в епицентъра на съдебното дело за отвлечената Алекс от Поморие


Флагман.бг в епицентъра на съдебното дело за отвлечената Алекс от Поморие
Ако управителят на „Царевец” бе трезвен, още същата вечер би помогнал на екипа ни да намерят детето, може би все още живо
Тема в развитие
Флагман.бг в епицентъра на съдебното дело за отвлечената Алекс от Поморие Атанаска: Кой затри салфетката със сперма на убиеца на Алекс?! Моята съвест е чиста! Поискаха най-тежката присъда за Атанаска – доживотен затвор без право на замяна Атанаска изригна: Убиецът на Алекс си крещеше „Докъде стигна, Антоне? Какво направи, Петров?!” Братът на убитата Алекс към Атанаска в съда: Кажи си истината най-после! Атанаска забърка и Милото в убийството на Алекс в Поморие, отвлякъл я с кола "Антон Тъпака“ се разпознал на снимките: Това съм аз, но не познавам Атанаска! Новият любовник на Северина е бивш сервитьор в хотел "Лагун" в Поморие Северина измамила с пари поморийския бизнесмен Веселин Тошев! Притиснат, той й прехвърлил къщата си в Каменар Делото за убийството на Алекс взриви Поморие: Искат с подписка да изгонят Северина от общината Наказателният съдия полк. Пепеляшев ударил джакпота от тотото Атанаска мълчи за убийството на Алекс, чака камериерката Гунка за алибито на майка си Първите показания на Атанаска за убийството в Поморие: Правих секс в кола с 4-ма цигани, а малката Алекс гледаше! Секс с циганин за 20 лева правила Атанаска в нощта на убийството на Алекс, твърди полицай от Поморие (ОБНОВЕНА) Ето го Антон Тъпака, набеден, че убил Алекс Набеденият за убиец на Алекс - Атанас Петров, се оказа фантом, Северина се изсели от Поморие Майката на Атанаска иска детектор на лъжата, за да се открие истината за убитата Александра Салфетка криела ДНК-то на тайнствения убиец на малката Алекс? Бизнесменът Христо Широков пред Флагман: Коя е тази Атанаска, че да я подстригвам?! Сестра й Северина лъже, ще я съдя! Психотрилър в съда: Северина забърка сестра си Атанаска с поморийската мафия, Широката я натискал за „муле“ Поморийският бизнесмен Веселин Тошев: Атанаска не стъпваше в хотела ми, защото й казах, че е долна к*рва Бизнесменът Веселин Тошев от Поморие изхвърлил жена си Северина, сестра на убийцата на 8-годишната Александра Вижте новата версия за убийството на малката Александра от Поморие, която шокира съдебната зала Майката на Атанаска: Антон Тъпака уби малката Алекс, дъщеря ми е невинна(ОБНОВЯВА СЕ) Фарс! Полицейското куче, душило за тялото на убитата Алекс от Поморие, никога не било търсило човек Убийцата на 8-годишната Алекс от Поморие лъже! Не е била изнасилвана, нито бита, твърди съдебен лекар Атанаска влезе в съда безмълвна за убийството на малката Алекс, утре щяла да каже кой е удушил детето Отпечатъци върху тиксо и ДНК заковават Атанаска – убийцата на Алекс!
виж още
скрий
06 Март 2015, Петък, 13:54 ч.
Автор: Женя ГАЙТАНДЖИЕВА снимка Архив

Кръчмарски шеф бил толкова пиян, че не помни коя е Боряна Тенчева!

Зам. главният редактор на Флагман.бг Боряна Тенчева се оказа възлова фигура при развръзката на съдебното разследване за отвличането и убийството на 8-годишната Александра от Поморие.

Близо час управителят на поморийския ресторант „Царевец” Милен Манолов се опитваше да обясни в съдебната зала, че е можел да предотврати жестоката смърт на момиченцето, ако още вечерта след изчезването му бе действал адекватно на усилията на нашия екип - Боряна Тенчева и колегата Иван Колев.

Тенчева и Колев реагираха светкавично след подаденият до редакцията сигнал от ънърграунда, че малката дъщеря на известния баровец Веселин Тодоров - Германеца не се е прибрала вече 4-ти час. Екипът ни обходи цялото Поморие между 22,00 часа и 02,00 часа – вечерта, а едва на другия ден се установи, че момиченцето е удушено жестоко с найлонов плик от Атанаска.

Милен Манолов бе заварен от нашия екип пред ресторанта, където същата вечер са били Северина и Веселин Тошев. Припомняме, че Северина е сестрата на Атанаска Георгиева. На следващия ден около 11,30 часа Северина бе задържана заедно с майка си Светла.  Едва 3 часа по-късно полицията стигна и до сестра й Атанаска, в чието таванско помещение бе намерено трупчето около 19 часа. 

Ако управителят на ресторант „Царевец” бе трезвен, още същата вечер би помогнал на зам. главния ни редактор Боряна Тенчева да намерят детето, може би все още живо в онзи момент.

В четвъртък на едно от последните заседания Милен Манолов даде показания като ключов свидетел в Бургаския окръжен съд. Той разказа как хотелиера Тошев и жена му Северина дошли в ресторанта в 19 часа на 10 април м.г. с две бутилки вино и варени раци. Посещавали заведението 1-2 пъти месечно, като не плащали за сметката си. Така Милен Манолов им осигури алиби пред разследващите полицаи.
Тошев си поръчал бира с ракия, а жена му яла паста и пила вода. Били скарани както обикновено. Нямали резервация въпросния ден, изтърсили се неочаквано. Останали до 21 часа.

Четири часа по-късно Манолов излязъл навън да изхвърли боклука.

"Пред мен се изправи една жена, която се представи за журналистка. Помоли ме да й дам телефона на Германеца. Въпреки, че беше късно, реших да се обадя на бат Веско и да го питам дали може. Той ми каза да не го давам", разказа пред магистратите Манолов.

В точно в този момент Боряна Тенчева му съобщава, че дъщерята на Германеца е отвлечена и Милен Манолов отново му се обажда.

"Притесних се много! Отново се обадих да бат Веско, питах му дали наистина детето му е отвлечено, той ми отговори, че няма такова нещо. Тогава отпратих журналистите", каза още Манолов.

Кръчмарският шеф обаче не си спомня името на журналистката, каза пред магистратите, че е от Флагман, но не може да я разпознае. Всъщност Манолов беше много пиян във въпросната нощ и трудно комуникираше с екипа ни.

По време на заседанието съпругата на Германеца зададе въпрос на Манолов дали съпругът й му е близък приятел, за да му звъни толкова късно. Управителят отговори, че Германеца му е помогнал преди две години много и се чувства крайно задължен към него да края на живота си.



В категории: Темида


Женя ГАЙТАНДЖИЕВА Автор
Женя ГАЙТАНДЖИЕВА
5
Коментара
Флагман.БГ Украйна празнува своята независимост в Бургас Украйна празнува своята независимост в Бургас 24/08/2026, Понеделник 11:30 0
Михаил ДИМИТРОВ Трафопост изгоря в Обзор, щетите са за около 60 000 евро Трафопост изгоря в Обзор, щетите са за около 60 000 евро 24/08/2026, Понеделник 10:08 0
5
Коментара по темата
5.
БС
06.03.2015 21:57:42
0
4
флагман неграмотни копелета срам за българския журналист !!!!
4.
ани
06.03.2015 21:39:37
0
4
всъщност като се замисля добре че са били флагман, защото иначе този случай щеше да бъде потулен, а той гръмна точно от тях. Ако не бяха те като нищо полицията щеше да открие едно телце след 10-11 мсеца иди търси кой и какво се е случило
3.
малоумен д-р Хаус
06.03.2015 20:44:18
3
5
Следя процеса от самото начало, защото съм майка също и искрено съчувствам на семейството на Алекс. Сигурна съм, че огромно влияние имаха и медиите в това дело. А на теб мога да кажа, че си много прост, честно. Сега щеше да има дори на камера влизано ли е или излизано от входа, кой къде и как е ходил. Много си малоумен
2.
Д-р Хаус
06.03.2015 20:03:07
3
5
Флегман,и как с един телефонен номер кривата селянка от малката снимка щеше да стигне до убиеца.След като Северина е била в ресторанта,защо направо не са я разпитали след като са били "наясно" кой е престъпника или може искате да ни кажете как щеше да се обадят на Германеца и всичко щеше да им стане ясно....
1.
Груйчо
06.03.2015 18:28:14
4
16
Някой някога да е чел по-неграмотно
написана дописка ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша Работодателят е длъжен да връчи документа при сключването на трудовия договор, а той очертава трудовите функции и отговорностите на служителя Или не казват цялата истина, или са „Трагична полиция“: Защо направиха показен арест край Китен в час пик Или не казват цялата истина, или са „Трагична полиция“: Защо направиха показен арест край Китен в час пик Мъж бе повален на асфалта и закопчан пред стотици пътуващи, а после Гранична полиция обяви, че зрелищната сцена била учение Трима дрогирани шофьори за два дни в Поморие и Несебър, единият катастрофира Трима дрогирани шофьори за два дни в Поморие и Несебър, единият катастрофира Дрегерите отчели амфетамин, метамфетамин, канабис и опиати Посред бял ден в центъра на Бургас: Рецидивист ограби мъж за златния му синджир Посред бял ден в центъра на Бургас: Рецидивист ограби мъж за златния му синджир Жертвата е 43-годишен бургазлия, от когото е отнето златно синджирче с кръст с тегло около 5 грама Купуваш лекарство, цената разбираш на касата: Какво откри Флагман.бг в аптека в Слънчев бряг (ВИДЕО) Купуваш лекарство, цената разбираш на касата: Какво откри Флагман.бг в аптека в Слънчев бряг (ВИДЕО) По рафтовете липсват ценови етикети, а служителят призна пред камерата, че стойността се изчислява при покупката 18-годишният Димитър се хвърли в бурното море край Свети Влас и излезе окървавен, но спаси турист 18-годишният Димитър се хвърли в бурното море край Свети Влас и излезе окървавен, но спаси турист Атанас Ставрев и още един млад мъж също влезли във високите вълни, за да помогнат на бедстващия човек Полицаи спипаха двама рецидивисти да режат кабел на новото кръгово в „Меден рудник“ Полицаи спипаха двама рецидивисти да режат кабел на новото кръгово в „Меден рудник“ 25-годишен и 27-годишен бургазлия били забелязани в строителния изкоп, докато се опитвали да откраднат около 6 метра кабел Украйна празнува своята независимост в Бургас Украйна празнува своята независимост в Бургас По повод Деня на независимостта на Украйна Община Бургас ще издигне украинското знаме в центъра на града, където през целия ден ще звучи и традиционна украинска музика. Бойко Борисов жегна Ямбол: Бургас получи Евровизия, а вие - военните самолети! Бойко Борисов жегна Ямбол: Бургас получи Евровизия, а вие - военните самолети! Борисов обяви, че ГЕРБ има нов областен коoрдинатор в Ямбол. Извънредно! ТИР пламна на пътя за Лесово, движението е блокирано, колоната стигна Елхово Извънредно! ТИР пламна на пътя за Лесово, движението е блокирано, колоната стигна Елхово Поне два пожарни екипа са на място, стотици автомобили са попаднали в капана по натоварения маршрут към ГКПП Лесово - Хамзабейли
България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация Десетки населени места отново са на режим, а проблемът вече не е само в сушата - стара мрежа, течове и неточно измерване превръщат водата в един от най-големите инфраструктурни провали на страната Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Петте жертви са намерени в къща край Форест Гроув, след като властите получили сигнал за горящ автомобил Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Двама възрастни също са пострадали Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг От март насам най-малко дузина безпилотни апарати са навлезли във въздушното пространство на Латвия, Естония, Литва и Финландия Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Защитата поиска проверка на психическото състояние на обвиняемата преди следващия етап от процеса Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Два шлюза са спрени, за да се ограничи разпространението, властите обмислят третиране на водата с водороден пероксид Зеленски: Избори по време на война ще разделят Украйна Зеленски: Избори по време на война ще разделят Украйна Михайло Федоров призова страната да се подготви за нов вот Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Мистериозният мъж твърди, че специална организация следи времевата линия и не му позволява да разкрие конкретни събития Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Над 100 000 души вече са заявили интерес към проекта, първите роботизирани автомобили се очакват до края на следващата година АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда Третият енергоблок вече работи, а покачването на Дунав и инженерни дейности край централата помогнаха да се избегне пълното ѝ спиране
Васил ДАНОВ, експерт Васил ДАНОВ, експерт По-опасни за България са руските хибридни операции, не Иран Виц на деня Виц на деня Срещат се две мутри:
- Брато, как си лети времето! Направо ужас. Синът ми расте, вече е на девет години.
- Това е хубаво! Защо си тъжен?
- Забравил съм да го запиша на училише!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, много ме е страх да скоча с парашут!
- Ми, скочи без него бе, слънце...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте част от валяка, сте част от пътя
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори