×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пеевски внесе в НС предложение за закриване на Антикорупционната комисия
  • Пристигнаха двата самолета за борба с пожарите от Швеция
  • Държавата отпуска 900 хиляди лв. помощи за пострадалите при пожарите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Поморийският бизнесмен Веселин Тошев: Атанаска не стъпваше в хотела ми, защото й казах, че е долна к*рва


Поморийският бизнесмен Веселин Тошев: Атанаска не стъпваше в хотела ми, защото й казах, че е долна к*рва
Северина Димитрова и сестра й Атанаска (на снимката) отишли на дискотека и се прибрали чак на сутринта. Това вбесило вече бившия мъж на Северина, който им вдигнал скандал и изгонил Атанаска от хотела
Тема в развитие
Флагман.бг в епицентъра на съдебното дело за отвлечената Алекс от Поморие Атанаска: Кой затри салфетката със сперма на убиеца на Алекс?! Моята съвест е чиста! Поискаха най-тежката присъда за Атанаска – доживотен затвор без право на замяна Атанаска изригна: Убиецът на Алекс си крещеше „Докъде стигна, Антоне? Какво направи, Петров?!” Братът на убитата Алекс към Атанаска в съда: Кажи си истината най-после! Атанаска забърка и Милото в убийството на Алекс в Поморие, отвлякъл я с кола "Антон Тъпака“ се разпознал на снимките: Това съм аз, но не познавам Атанаска! Новият любовник на Северина е бивш сервитьор в хотел "Лагун" в Поморие Северина измамила с пари поморийския бизнесмен Веселин Тошев! Притиснат, той й прехвърлил къщата си в Каменар Делото за убийството на Алекс взриви Поморие: Искат с подписка да изгонят Северина от общината Наказателният съдия полк. Пепеляшев ударил джакпота от тотото Атанаска мълчи за убийството на Алекс, чака камериерката Гунка за алибито на майка си Първите показания на Атанаска за убийството в Поморие: Правих секс в кола с 4-ма цигани, а малката Алекс гледаше! Секс с циганин за 20 лева правила Атанаска в нощта на убийството на Алекс, твърди полицай от Поморие (ОБНОВЕНА) Ето го Антон Тъпака, набеден, че убил Алекс Набеденият за убиец на Алекс - Атанас Петров, се оказа фантом, Северина се изсели от Поморие Майката на Атанаска иска детектор на лъжата, за да се открие истината за убитата Александра Салфетка криела ДНК-то на тайнствения убиец на малката Алекс? Бизнесменът Христо Широков пред Флагман: Коя е тази Атанаска, че да я подстригвам?! Сестра й Северина лъже, ще я съдя! Психотрилър в съда: Северина забърка сестра си Атанаска с поморийската мафия, Широката я натискал за „муле“ Поморийският бизнесмен Веселин Тошев: Атанаска не стъпваше в хотела ми, защото й казах, че е долна к*рва Бизнесменът Веселин Тошев от Поморие изхвърлил жена си Северина, сестра на убийцата на 8-годишната Александра Вижте новата версия за убийството на малката Александра от Поморие, която шокира съдебната зала Майката на Атанаска: Антон Тъпака уби малката Алекс, дъщеря ми е невинна(ОБНОВЯВА СЕ) Фарс! Полицейското куче, душило за тялото на убитата Алекс от Поморие, никога не било търсило човек Убийцата на 8-годишната Алекс от Поморие лъже! Не е била изнасилвана, нито бита, твърди съдебен лекар Атанаска влезе в съда безмълвна за убийството на малката Алекс, утре щяла да каже кой е удушил детето Отпечатъци върху тиксо и ДНК заковават Атанаска – убийцата на Алекс!
виж още
скрий
20 Януари 2015, Вторник, 17:31 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВА снимка: Женя ГАЙТАНДЖИЕВА

За вечерта, когато Алекс изчезна, той отново заяви, че със Северина са вечеряли в ресторант "Царевец"
Поморийският бизнесмен Веселин Тошев, чийто хотел „Лагун“ беше претърсен от полицията  часове след изчезването на малката Александра Тодорова на 10-ти април м.г., заяви днес в съда, че от години сочената за убийца Атанаска Георгиева не стъпвала там. Тошев е женен за сестрата на Атанаска – Северина Димитрова, макар че от месеци са разделени. Днес той даде показания по делото за убийството на 8-годишната Александра. По време на разпитите на най-близкото обкръжение на Атанаска се чуха пикантни и неочаквани подробности около нейния живот.


Веселин Тошев странеше и от жена си в кулоарите на съда

„Атанаска не идваше в хотела, защото преди години работеше при мен и една вечер отидоха със Северина на дискотека заедно. Върнаха се в 7 часа сутринта и им казах, че са долни к*рви. Тогава Атанаска хвърли престилката и си тръгна“, каза Тошев.

Докато той говореше, Атанаска слушаше внимателно. Тя за първи път проговори от началото на процеса като го пита: "Кой е гледал децата им, докато те със Северина били на почивка?". С това тя се опитваше да намекне, че е поддържала връзка със семейството и е посещавала хотела без неговото знание.

За вечерта, когато Алекс изчезна, той отново заяви, че със Северина са вечеряли в ресторант "Царевец", където изпил няколко малки ракии и една бира, след което са се прибрали в хотела.

Тошев пожела да уточни също така, че много е обичал и уважавал малката Алекс. "За един от рожденните й дни отидох и й купих златна буквичка за врата. И аз имам деца, но дори на тях не съм взимал толкова скъпи подаръци", каза Веселин Тошев.

В категории: Поморие


Флагман.БГ Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) 30/07/2025, Сряда 10:20 3
7
Коментара по темата
7.
Стефан
25.01.2015 14:11:11
0
0
Германеца няма и да го погледне този урод,камо ли да я чука,не пишете глупости!
6.
zapoznat
20.01.2015 22:32:49
0
6
Germaneca e izvraten dolen bokluk i e chukal taq Atanaska kvo se pravite che neznaete koe e nai vajnoto v procesa?
5.
!!!!!!
20.01.2015 20:11:05
0
6
Какво ви е направило детенцето бе изроди,как не ви трепна биволското сърце като удушаване
Малката и невинна дишишка!
Господ не прощава такива гадости да знаете!!!!!!!!
4.
bibil
20.01.2015 18:18:09
0
7
Само като им видиш простоватите,тъпи и психопатски физиономии, и ше разбере човек що за стока са, боклуци с боклуци
3.
калея
20.01.2015 18:13:53
1
6
На тоаи Тошев много късно му е дошъл акъла, да се сроди е такива долнопробни простекеси, булкуци, курвентии и убийци. Да изгният дано, мръсни твари!
2.
хаха
20.01.2015 16:15:31
1
5
На Тошев сина му беше и дилър.
1.
?,
20.01.2015 15:54:39
0
36
Долни боклуци сте и двете фамилии!!Единият лихвар,трупал пари от нещастието,проблемите и мъките на нещастни хора...
Убил дете и баба му,прегазин и осъкатил и друго девойче!...
Тия пък мангалки ,деградирали курви,гонени,били,ебани чак в Поморие се наложи зовали,и тоз тъпак ги брибрал..Всичко е толкова омазано в лайна,че от километри смърди!Жалко за детенцето,много жалко.....Обикновено така става,невинните дечица плащат за греховете на свойтв родители.Дано да почива в мир малката душичка!То истината ще си остане там някъде явно.....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив След техническо забавяне, летателните машини се включват в гасенето на големия пожар край Струмяни, където вече действат шест хеликоптера от България и чужбина Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Президентката на БФХГ защити с плам и факти българските гимнастички след обидни коментари за външния им вид от рускинята Вера Шаталина ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото За 6 месеца в кабинета спортният министър Пешев прави вече трета промяна в тотализатора Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Министър Мирослав Боршош обсъди перспективите на израелския туристически пазар с представители на Israir Airlines Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Имал книжка от 1 година, сега обаче май ще я загуби Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата За най-добра текстура, претрийте изварата през сито – така ще стане кадифена и нежна Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Сексбомбата разкри как риалити форматът променя живота ѝ завинаги След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове През юни новооткритите депозити скочиха с над 20% спрямо май Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Движение на заден ход, несъобразена скорост и загуба на контрол – водещи причини за инцидентите След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър Благодарение на решителната намеса на доброволци и координираната акция на институциите, 40-годишният е открит невредим
Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Той си отиде на 69-годишна възраст Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи След смъртта на краля Камила ще стане вдовстваща кралица, а престолът ще премине към принц Уилям Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами По първоначални данни, не се съобщава за жертви. Материалните щети със сигурност ще са много големи  Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов  Хороскоп за деня – 30 юли 2025, сряда Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Възстановявала се е с понички Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Ето какво твърди Хансман Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Чужденец намерил тялото на 3-годишното момиченце Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Инцидентът е станал в бурни води Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Задържаха майка му Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Атаките са били масирани в 2 области
Бойко Борисов Бойко Борисов Пак ще ми се подиграват, че хвърлям пари от джипката, но нека дойдат да видят какво сме направили Виц на деня Виц на деня - Докторе, помогни да сваля килограми, всички диети пробвах!
- Домати, краставици, зеле, лук.
- Да ги варя, или да ги пека?
- Копай!
Виц на деня Виц на деня Лекар към пациент:
- Как е главоболието, от което се оплаквахте?
- Замина за няколко дни у майка й.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ан*лен с*кс - единственият случай в който я убеждаваш, че не ти е никак голям...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори