Атанаска влезе в съда безмълвна за убийството на малката Алекс, утре щяла да каже кой е удушил детето

Сочената за извършител на убийството на 8-годишната Александра от Поморие - Атанаска Георгиева, влезе в съда без да продума пред медиите
Ключови думи:
Атанаска Георгиева, Александра, семейство Тодорови, Поморие, процес, Бургаски окръжен съд,
19 Януари 2015, Понеделник, 03:03 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки Евгения ДЖАМБАЗОВАЗапочва процесът за трагедията в Поморие, родителите на момиченцето искат 400 хил. лева кръвнина
Процесът срещу сочената за извършител на убийството на малката Александра от Поморие – 39-годишната Атанаска Георгиева, започва в момента - 9,30 часа в Бургаския окръжен съд. Делото ще продължи три дни. Според обвинителния акт, изготвен от прокурор Димо Маджаров, Атанаска от Златоград е умъртвила 8-годишното дете чрез задушаване. Наказателният кодекс предвижда за такова обвинение от 15 до 20 г. доживотен затвор.
Атанаска Георгиева влезе безмълвно в съда, тя не каза дума пред медиите.Пред съдебната зала майка й Светлана Димитрова заяви: "Дъщеря ми не е извършила убийството, утре ще кажем кой е!"
![]()
Майката на Атанаска Георгиева - Светлана, твърдеше пред медиите, че утре ще обявят кой е убиецът
|
Трагедията с малката Александра потресе Поморие на 11 април м.г., след като ден по-рано момиченцето не се върна от училище. Първоначалната версия беше, че е възможно да е била отвлечена заради дейността на баща й Веселин Тодоров. След денонощие в неизвестност развръзката беше шокираща - трупът на момиченцето беше открит в таванското помещение, обитавано от Атанаска.
![]()
Родителите на Александра - Евелина и Веселин Тодорови поискаха 400 хил. лева кръвнина
|
През последните месеци самата Атанаска и нейните близки, сред които сестра й Северина, многократно се опитваха да насочат вината за извършеното тежко престъпление в различни посоки. Те повдигаха многократно кампании в социалните мрежи, пишеха загадъчни обръщения за мистериозната поява на мъж, на който тяхната Наска била жертва. Самата Атанаска също преобърна изцяло показанията си.
От страната на обвинението е прокурор Димо Маджаров, очаква се до него да застанат адвокатите на семейството на малката Алекс - Тодорови – Росен Кожухаров, Яни Николов и Валентин Калчев.






Как да повишите либидото след 40?
14/06/2025, Събота 22:00
0

10 трудни неща, които силните двойки правят, а другите не
14/06/2025, Събота 21:40
0

Турски тир удари каруца, уби коня и рани човек в Бяла Слатина
14/06/2025, Събота 21:20
0

Челен удар взе жертва и прати трима в болница
14/06/2025, Събота 21:00
0

Турист счупи „Стола на Ван Гог“
14/06/2025, Събота 20:43
2

Чудото от 11А - разказва излезлият жив сред трупове от самолетната катастрофа
14/06/2025, Събота 20:40
0

Тази вкусна марината за пилешко ще ви накара да си оближете пръстите
14/06/2025, Събота 20:20
0

Предприемач: 2,5 милиона българи са напуснали страната ни
14/06/2025, Събота 20:00
3

Бретонът се завръща на мода: защо все още си без него?
14/06/2025, Събота 19:40
0

Дара вдига ЛУДА пищна морска сватба, датата е тайна
14/06/2025, Събота 19:20
5

Сбогуваме се с този сериал
14/06/2025, Събота 19:00
0

Тир удари каруца, уби коня
14/06/2025, Събота 18:40
3
Гадове мръсни,като искате да си отмъщавате на бащата какво ви е направило това малко и невинно дете?Дано се пържете в Ада и да ви сполети по голямо нещастие подли гадини!!!!Да пукнете дано!!!!!!!!
Изрода , който го е направил или в случая Атанаска заслужава да я изкарат пред хората да я убият публично !!!!
Затвор ли ... НЕ , бавна и мъчителна смърт заслужата изродката !