Гавра с наивен „летец“ разбуни страстите във Фейсбук, „шегаджиите“ са садисти
05 Януари 2015, Понеделник, 14:11 ч.
Сред хората около нас има много неразпознати психопати, предупреждава психотерапевтът д-р Димитър Тенев
Наивен човек, участвал в чудовищен експеримент доброволно, полетя на няколко метра височина. На клипа, който разбуни страстите във Фейсбук, се вижда как мъжът сяда върху автомобилна гума, в която е сложена въздушна възглавница. Тогава му пускат ток, който активира възглавницата и тя изхвърля мъжа във въздуха. На кадрите, които бяха показани в „Здравей, България“, се
вижда как „доброволецът“ се превива от болка. По чудо той се разминал със счупване на гръбначния стълб.Психотерапевтът д-р Димитър Тенев нарече „шегаджиите“, подложили на мъчение наивния „летец“, садисти.
„Сред хората около нас има много неразпознати психопати. Докато шизофренията е лесно за диагностициране заболяване, психопатията е сред нас и навсякъде. Въпреки научно-техническа революция и прогреса на човечеството, човекът не е мръднал като еволюция на съзнанието и сантиметър от каменната ера до днес. Затова хората се радват на чуждата болка“, каза още д-р Тенев.
В категории:
Животът
Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си
Майорка се готви чудо: Утре денят ще се превърне в нощ
БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан
Демерджиев обяви война на изродите, които превръщат децата в оръжия: Ще ги ударим с всяко средство на държавата
Само двете момичета обжалват ареста за убийството на Георги Кузев
Зеленски: Украйна вече достига Сибир с удари над 2500 км
Несебър утвърждава позицията си на Община с активна и отговорна социална политика
БДУ поставя начало на ново академично партньорство с Италия
Като във филм: Тръмп се качил на Air Force One пред камерите, после го измъкнали тайно с кетъринг камион
4 евро за 4 лъжици кисело мляко в Созопол. Нормално ли е?
В петък след 12 часа София пуска три нови метростанции - метрото стига до Левски
Автобус блъсна майка и 3-годишния й син на пешеходна пътека в Свети Влас
