Бургазлийка с тумор в крака и разсейки в белия дроб се нуждае от 20 000 евро за лечение във Виена
Милена Костова от Бургас страда от Миоксиден Липо Сарком. Състоянието й е тежко и са нужни 20 хил.евро до няколко дни
02 Януари 2015, Петък, 11:56 ч.
Моля се дъщерите ми да не останат без майка, споделя съпругът й Христо
Милена Костова от Бургас страда от Миоксиден Липо Сарком и се нуждае от 20 000 евро за лечение във Виена.Първата операция е насрочена за втората седмица на януари, каза пред камерата на бТВ съпругът й Христо.
Туморът на Милена е разположен в десния й седалищен мускул, но има и разсейки в белия дроб. Близките й нямат възможност да съберат нужните средства за животоспасяващата операция за толкова кратко време.
Като европейски граждани ги съветват да си извадят формуляр Е112 от НЗОК за лечение в ЕС, с който значително ще се намали сумата. Трябва много
бързо да придвижим документите, но силно се съмнявам, че можем за толкова кратко време да го получим, добавя Христо.Няма време и за откриването на DNS номер. Затова Милена и близките й търсят помощ от колеги, приятели и в социалните мрежи, а Христо се моли дъщерите му да не останат без майка.
„Най-големият ни подарък е нашата майка да се оправи. Дано да се излекува и да свърши всичко“, казаха дъщерите на Милена.
Ако имате възможност да помогнете, банковата сметка на Милена Костова в Първа Инвестиционна банка-Бургас е:
IBAN:BG97FINV91501000200397
В категории:
Лична драма
Когато липсата на болка е най-опасна: Защо задухът може да означава прекаран инфаркт
Луди цени: 3200 долара за билет за мача Португалия – Хърватия
7-годишната Никол от Кърджали е открита мъртва в Адана, задържаха майка ѝ и съпруга ѝ
Община Айтос изгради нов Дом за възрастни хора (СНИМКИ)
Кой е Вадим Ермолаев, украинският олигарх, ранен при експлозията в Монако
Александър Урумов представя в Бургас романа си "Пилат"
На 18 юли световната класа муай-тай идва в Бургас за MAX FIGHT 66
БАН удостои президента Илияна Йотова с почетното звание „Доктор хонорис кауза“
The Sun: Съкрушителните удари на Киев могат да принудят Путин да спре войната до месеци
Извънземното, което бързо завладя НБА
С класически автомобили и благотворителна кауза Бургас посреща 19-ия Ретро парад
Спират тировете по магистралата заради жегата

Не я познавам жената,но...да помогнем !!!!!