Майката на насиления петокласник Гошко от Дебелт търси адвокат да й помогне безвъзмездно
Гнусният инцидент в ОУ "Антон Страшимиров" в село Дебелт, община Средец, трогна мнозина хора с добри сърца, които искат да зарадват петокласника за Коледа
13 Декември 2014, Събота, 03:11 ч.
Добри хора искат да зарадват момчето за Коледа
Гннусният инцидент с петокласника от ОУ „Антон Страшимиров” в село Дебелт трогна сърцата на хиляди хора, а в редакцията на Флагман.бг се обадиха читатели, които проявиха желание да зарадват момчето. Сред тях и жена от София, която през сълзи заяви, че иска да купи на детето подарък за Коледа.
Майката на Гошко – Донка, каза, че момчето още не може да се възстанови психически от преживяния стрес. Вчера върху семейството се стовари още една трагедия като почина бабата на жената.
Близки на Донка заявиха, че търсят адвокат, който да й помогне безвъзмездно и да поеме случая с Гошко. Жената е объркана и не знае какви действия трябва да предприеме, поради което търси юридически съвети, но няма необходимите средства.
В категории:
Средец
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

Къде са тези правописни грешки?Може ,аз не съм начална учителка и затова не съм грамотен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Къде са тези правописни грешки?Може ,аз не съм начална учителка и затова не съм грамотен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!