Бургазлии се включват в набирането на помощи за пострадалите в Мизия
На пострадалите при бедствието в Мизия на първо време са необходими дрехи, обувки, завивки, трайни хранителни продукти, лекарства, бебешки пюрета и санитарни принадлежности
08 Август 2014, Петък, 15:32 ч.
Автор: Флагман.бг снимка: novini.rozali.comДаренията ще се събират в неделя пред Пантеона
Акция за набиране на помощи за пострадалите от наводнението в Мизия ще се проведе в Бургас. Дрехи, храни, препарати и други необходими вещи ще се събират пред Пантеона в неделя (10-ти август) от 18,30 до 20,00 часа.Хранителните стоки трябва да бъдат само пакетирани с касова бележка от магазина. Необходимо е да са в торбички или кашони.
Всички събрани дарения ще бъдат превозени от куриерска фирма „Европът“. Организатори на кампанията са Асен Асенов и Дани Шикова. Първият бе инициатор и на кампаниите за набиране на помощи за дома на отец Иван в Нови хан, за Добрич и Варна.
За допълнителна информация всички бургазлии и гости на града могат да се обърнат на телефони 0897 660 662 и 0886 524 973.
В категории:
Животът
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми

Спрете дa рaботите доброволно , дa рaздaвaте доброволно и дa подпомaгaте , някой дa си крaде пaрите , които ще " усвои" . Стигa сте помaгaли нa държaвници и общинaри всякaкви дa се облaгодетелствaт нa вaш и този нa пострaдaлите гръб! Овце ли сте бе хорa!
Рaзберете , че използвaт човещинaтa ви!