Чудноват руски паяк ще вдига бронираните коли в Бургас
Чудноват руски паяк ще вдига бронираните коли, джипове и тежки МПС-а от бургаските улици. Това стана ясно днес, след като се отвориха ценовите оферти на участниците в обществената поръчка за доставка на новата репатрираща машина.
Заради неизряздна документация в техническата част отстранен е единият от участниците - „Интерлийз“ ЕАД. По този начин в процедурата остана само бургаската фирма „Булсервиз“ ООД, която се ангажира да достави паяка за 179 975 лв., без ДДС или 25 лв под прогнозната стойност от 180 хил.лв.
„Булсервиз“ ООД е добре позната в Бургас. Фирмата има офис на бул.“Мария Луиза“ и е дилър на автомобилите „Лада Нива“. Още на първия етап от процедурата бе ясно, че предложението на бургаската компания е за доставка на руски паяк. Каква е странната модификация обаче, представителят на фирмата Иван Трифонов така и не уточни.
Другият участник – „Интерлийз“ бе заложил на марката „Ивеко“. Лизинговата фирма бе наела като подизпълнител в обществената поръчка бургаската „Булавто“, собственик на шоурума на „Ивеко“.
Джордж Клуни се отказва от сцените с целувки във филмите си
Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват
Мъркането разкрива повече за котките от мяукането
Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama"
Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар
Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С
Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск
Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен
16-годишна наръга ученичка с нож в Атина
Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния
Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка
Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево
