Само във Флагман.бг: Шокиращи подробности за намерения труп на жена на Елените (ВИДЕО)
Тялото на 52-годишната Десислава Младенова е откарано в УМБАЛ-Бургас за аутопсия
Намерената мъртва 52-годишна Десислава Младенова в курортния комплекс Елените вероятно е починала от естествена смърт. Това сочат данните към момента, но полицията продължава да работи по всички версии, научи Флагман.бг.
Припомняме, че тялото й е открито днес в дере от турист. Той веднага е сигнализирал тел. 112. Пристигналите на място медици предположили, че жената е издъхнала поне преди една седмица, но вероятно това се е случило преди не повече от 48 часа. Заради горещото време тялото много бързо се е разложило, коментираха разследващи пред Флагман.бг.
Извънредно! Зловеща находка на „Елените“: Намериха разложен труп на жена, подозират убийство
По информация от източници Десислава Младенова е от София, но от години живее в района на Несебър. Често била забелязана и в Свети Влас.
Последно е забелязана в Свети Влас. Именно там й е станало лошо, като се наложило минувачи да извикат екип на Спешна помощ. В социалните мрежи се разпространяват и кадри от оказаната й първа помощ, а хората благодарят на бързата и адекватна намеса.
„Искам да изкажа искрените си благодарности към екипите на полицията и Спешна помощ, които реагираха на сигнал в района на Свети Влас.
Въпреки натоварения летен сезон, интензивния трафик и множеството инциденти в курорта, служителите пристигнаха в рамките на около 10 минути след подаването на сигнала.
Реагираха спокойно, адекватно и изключително професионално. Отнесоха се с нужното внимание, търпение и човечност, като неколкократно разговаряха с жената, установиха коя е, откъде е, защо е тук и какво е състоянието ѝ.
За щастие, жената е добре.
Когато има повод за критика – трябва да се казва. Но когато институциите си вършат работата съвестно и професионално, това също заслужава да бъде отбелязано.
Благодаря на всички служители, които се отзоваха и показаха, че човечността и професионализмът все още са на първо място!“, пише Николай Николаев във фб група „Шофьори Несебър“.
Не е изключено да е била на разходка на Елените и отново да й е прилошало, но този път фатално.
Тялото й е откарано в отделението по Съдебна медицина на УМБАЛ-Бургас, като резултатите от аутопсията ще покажат категоричната причина за смъртта й. Има и образувано досъдебно производство.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Та да обобщим "предположенията"... Жената е починала от естествена смърт някъде преди седмица и 5 дни след това се е пренесла сама на друго място! Топ БГ криминалистика!