×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%


Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
Ситуацията на Северното Черномморие не е никак добра - празни ресторанти, празни плажове, по Южното е доста по-различно, тук сезонът вече е в разгара си
27 Юни 2026, Събота, 16:00 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ

Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година

Докато по южното Черноморие сезонът е в разгара си, в края на юни сметките на туристическия бранш показват тревожна тенденция – с 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година. В един от най-големите ни курорти – Златни пясъци, по-голямата част от хотелите са наполовина празни, въпреки сериозните отстъпки в цените, които предлагат.

Притеснението от липсата на гости се усеща още от таксиметровите шофьори в комплекса. "Все едно е като по време на пандемията – няма никакви туристи. Просто е критично. Като няма работа, не можем да си изхранваме семействата и да плащаме наеми", споделя Деян Проданов пред NOVA. Неговият колега Живко Караджов, който работи 45-о лято в Златни пясъци, е категоричен, че никога не е виждал толкова слаб месец юни.

Най-разтревожени обаче са хотелиерите. Заместник-председателят на Съюза на хотелиерите в Златни пясъци Станислав Стоянов отчита спад на гостите с около 35 спрямо миналата година. "Толкова зле не е било досега", признава той.

Кукуруз за 3,50 евро, хот-дог за 14 евро, дюнер за 18 евро: Новите ценови рекорди по Черноморието

Според бизнеса за отлива има конкретни причини. На първо място е липсата на транспортна свързаност – липсват редовни чартърни полети и адекватна пътна инфраструктура, проблем, който браншът повдига от години.

Роля играе и загубата на ключови пазари. "Имаме спад от над 30% при германските туристи. С годините изгубихме руския и прибалтийските пазари. Появи се и финансова криза в Румъния, която също показва колапс – загубихме румънския пазар, който може би беше един от най-големите", обяснява Стоянов.

За да спасят сезона, хотелиерите в комплекса предлагат сериозни отстъпки в цените – между 20% и 40%. По думите на Стоянов това е единственият начин браншът да се пребори за клиенти в момента, макар този ход да остава изцяло за сметка на хотелите. В същото време разходите на бизнеса не спират да растат. Управителят на хотел Светла Кръстева подчертава, че тази година харчовете за поддръжка са значително по-големи от миналогодишните.

Именно заради тежката ситуация браншът за пореден път настоява за намеса от страна на държавата. Хотелиерите предлагат туризмът да бъде включен в националната програма за възстановяване и развитие. "Да не се гледа на него като на изостанал отрасъл, а напротив – да бъде заложен като основен. Да се обърне повече внимание на рекламата, на по-голямата свързаност и на по-бързото инфраструктурно изграждане", призовават от Съюза на хотелиерите.

Не се хабете да снимате касови бележки, банално е! В Созопол плажовете са пълни, а заведения има за всеки джоб!

В Несебър цените са по-ниски от стола на парламента

Имало и ресторанти с нормални цени в Слънчев бряг


В категории: Бизнес


Тервел ИЛИЕВ Автор
Тервел ИЛИЕВ
82
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
82
Коментара по темата
82.
Радваме се
27.06.2026 17:09:46
0
0
На най обективната медия.
81.
Радваме се
27.06.2026 17:07:54
0
0
На най-обективната медия.
80.
Радвай се
27.06.2026 17:06:22
0
0
По-полека много си се разпенил да ни ти хвръкне тапата, нали на юг сте цъфнали и вързали с туристите събота - неделя от Ямбол и Сливен и панелкаджиите Софиянци.
79.
Хак да ви е
27.06.2026 16:59:17
0
1
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
78.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:44
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
77.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:44
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
76.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:43
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
75.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:41
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
74.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:40
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
73.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:40
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
72.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:39
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
71.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:39
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
70.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:38
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
69.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:38
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
68.
Хак да ви е
27.06.2026 16:58:36
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
67.
Нека
27.06.2026 16:57:57
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
66.
Нека
27.06.2026 16:57:57
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
65.
Нека
27.06.2026 16:57:55
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
64.
Нека
27.06.2026 16:57:41
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
63.
Нека
27.06.2026 16:57:38
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
62.
Нека
27.06.2026 16:57:38
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
61.
Нека
27.06.2026 16:57:37
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
60.
Нека
27.06.2026 16:57:36
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
59.
Нека
27.06.2026 16:57:22
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
58.
Нека
27.06.2026 16:57:06
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
57.
Нека
27.06.2026 16:57:05
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
56.
Нека
27.06.2026 16:57:04
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
55.
Нека
27.06.2026 16:57:03
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
54.
Нека
27.06.2026 16:57:03
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
53.
Нека
27.06.2026 16:57:02
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
52.
Нека
27.06.2026 16:57:02
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
51.
Нека
27.06.2026 16:57:01
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
50.
Нека
27.06.2026 16:57:00
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
49.
Андрей
27.06.2026 16:56:55
0
2
Честно казано пред час в Созопол на райския залив за една пица, две пасти болонезе и ризото с гъби ми поискаха 80 евро. Не са ми проблем за мен но са голям проблем за туристите. Тези хора не са отишли в Монако да обядват. Мястото е супер но цените ни са вече много сериозни и съответно за тези пари хората търсят супер качество и обслужване а таково няма на много места.
48.
Нека
27.06.2026 16:56:54
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
47.
Нека
27.06.2026 16:56:53
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
46.
Нека
27.06.2026 16:56:46
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
45.
Нека
27.06.2026 16:56:45
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
44.
Нека
27.06.2026 16:56:44
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
43.
Нека
27.06.2026 16:56:41
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
42.
Нека
27.06.2026 16:56:40
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
41.
Нека
27.06.2026 16:56:37
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се ву-лгарно, защото те самите са ву-лгарни копеуета)
40.
Ами сегаааа
27.06.2026 16:55:42
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се вулгарно, защото те самите са вулгарни копеуета)
39.
Ами сегаааа
27.06.2026 16:55:40
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се вулгарно, защото те самите са вулгарни копеуета)
38.
Ами сегаааа
27.06.2026 16:55:32
0
0
Ко стана вееее?

"Не искаме ганювци.
Не искаме руснаци.
Не искаме тези. Не искаме онези.
И да не ми купувате таратора, пак ще има
силен сезон и нова яхта."

Обаче....УЙ.
Какво стана веееееееее?

(пише се вулгарно, защото те самите са вулгарни копеуета)
37.
Хармацупян
27.06.2026 16:55:12
0
2
"Когато влезем в еврозоната и приемем еврото, като органична част от Европа, ЩЕ БЪДЕМ ЗАЛЕТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ ТУРИСТИ."

Хармацупяне, къдеее си бре ?
36.
Хармацупян
27.06.2026 16:55:09
1
1
"Когато влезем в еврозоната и приемем еврото, като органична част от Европа, ЩЕ БЪДЕМ ЗАЛЕТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ ТУРИСТИ."

Хармацупяне, къдеее си бре ?
35.
Хармацупян
27.06.2026 16:54:51
1
1
"Когато влезем в еврозоната и приемем еврото, като органична част от Европа, ЩЕ БЪДЕМ ЗАЛЕТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ ТУРИСТИ."

Хармацупяне, къдеее си бре ?
34.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:46
1
2
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
33.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:41
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
32.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:39
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
31.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:38
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
30.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:38
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
29.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:38
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
28.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:37
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
27.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:37
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
26.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:36
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
25.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:30
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
24.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:25
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
23.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:25
2
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
22.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:24
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
21.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:24
2
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
20.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:23
2
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
19.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:17
2
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
18.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:16
1
0
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
17.
Aaaaa
27.06.2026 16:48:09
1
2
Богатите ходят в България. Бедните на Гърция.италия .Испания........
16.
ТТ
27.06.2026 16:43:02
81
8
В Турция и Гърция получаваш условия, чистота и почивка за парите, които струва услугата там. Тук "услугата" не струва и 1/3 от това, което искат като цена.
15.
Ако не бяхте
27.06.2026 16:41:18
0
9
всички такива тарикати и измамници и ако предоставяхте туристическа услуга която да си заслужава, щяхте да имате.
14.
До Неа
27.06.2026 16:40:43
3
3
Само такива като теб реват за руснаци.
13.
:)
27.06.2026 16:40:28
4
5
В Поморие и Бургас е пълно!
12.
Мис Гербова
27.06.2026 16:38:49
2
6
Лъжат – бройте хавлиите по просторите, а не официално отчетените нощувки! Опитайте се да паркирате колата някъде – няма нито едно свободно място, паркингите са препълнени. Хотелиерите се научиха хем да крият доходи, хем вечно да се оплакват. Традиция е сезона да започне с черни прогнози. Целта винаги е една и съща: натиск за по-ниско ДДС, оправдание за надутите цени на чадърите и шезлонгите, и улавяне на наивни туристи с въдицата на уж големите намаления. Вижте и цените по заведенията, ако един бизнес наистина е пред фалит и отчаяно се бори за клиенти, първото нещо, което прави, е да свали цените по менютата.
11.
Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
27.06.2026 16:34:36
1
14
Горките, тази година няма да могат да си купят последен модел "Бентли"...
10.
Алчни хотелиерчета,
27.06.2026 16:33:18
0
10
Лакомията за бързи и големи печалби ви доведе до това Жалко съсътояние!
Скоро и отстъпки от 50% да дадете, пак ще ви бъдат Празни хотелчетата.
9.
Алчни хотелиерчета,
27.06.2026 16:32:45
0
14
Лакомията за бързи и големи печалби ви доведе до това Жалко съсътояние!
Скоро и отстъпки от 50% да дадете, пак ще ви бъдат Празни хотелчетата.
8.
Фентанийл Армстронг
27.06.2026 16:20:52
4
16
Не е от еврото. От световното е. Половината свят гледат световно, другата половина пропускат шанса да дойдат на Лайноморието и Мазутоморието.
Добре дошли в Клуба на богатите и дългоочаквания „Златен душ".
7.
Неа
27.06.2026 16:16:42
8
7
Ревете за руснаци а ?
6.
Неа
27.06.2026 16:16:29
9
5
Ревете за руснаци а ?
5.
Неа
27.06.2026 16:16:27
8
4
Ревете за руснаци а ?
4.
Неа
27.06.2026 16:16:22
9
7
Ревете за руснаци а ?
3.
морски
27.06.2026 16:11:06
3
13
Европа и България са със застаряващо население. Хотели и ресторанти по брега се увеличават всеки пореден Сезон. Със трици маймуни ловяха досега!!
2.
Драги хотелиери и кръчмари
27.06.2026 16:10:59
0
37
Много е просто и лесно! Просто върнете цените на всичко в нормалният им диапазон и хората ще дойдат! С вашите лакоми г@зове, дето искате да си купите по 1 апартамент или скъпа кола за един сезон няма да сполучите. Догодина съвсем ще я оплескате с това темпо на безумни цени!
1.
морски
27.06.2026 16:09:42
2
16
Европа и България са със застаряващо население. Хотели и ресторанти по брега се увеличават всеки пореден Сезон. Със трици маймуни ловяха досега!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори