×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Не се хабете да снимате касови бележки, банално е! В Созопол плажовете са пълни, а заведения има за всеки джоб!


Не се хабете да снимате касови бележки, банално е! В Созопол плажовете са пълни, а заведения има за всеки джоб!
Централният плаж на Созопол е необичайно пълен, очакват силен сезон
20 Юни 2026, Събота, 18:58 ч.
Автор: Емел МАХМУД

По-добре се наслаждавайте на прекрасното лято. И без това е кратко...

Снимки от Централния плаж на Созопол разбиха прогнозите, че туристи тази година няма и няма да има. Ивицата е пълна с хора. Кадрите са публикувани от жителка на Созопол, която апелира хората да спрат с негативизма.

„За всички "доброжелатели," "притеснени", че Созопол ще остане без туристи, успокойте се! Плажът е по-пълен от обичайното за сезона! А колкото за цените по заведенията - има за всеки според джоба. Не се хабете да снимате касови бележки, доста банално вече, а се наслаждавайте на прекрасното лято!“, пише тя в социалните мрежи. 

Подобна е картинката и на другите места по Южното Черноморие. Всички курорти се радват на туристи, които към този момент предимно са българи. Времето е горещо, перфектно за плаж. А прогнозите са да стане още по-топло.

„Въпреки постоянния хейт срещу българското Черноморие и бранша, гости има. Резервациите са следващите месеци вървят с пълна сила. Туристическите обекти работят, заведенията и баровете са пълни. С настъпването на астрономическото лято и отпускарските месеци юли и август, очакваме потокът и интересът да се увеличи още повече“, споделят от бранша. 

И без това лятото е прекалено кратко, грабвайте от него максимално..., апелират те.
 


В категории: Созопол


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
55
Коментара
55
Коментара по темата
55.
Така е
21.06.2026 17:46:56
2
2
До 38. Във Варна живеят 400000 в Бургас 150000, няма 200000 със написаните квартали по на 20-30 км през ниви и гори.
54.
някох
21.06.2026 14:29:10
2
2
Флагман - кенефа на България
53.
Гот ми е
21.06.2026 12:19:25
2
9
Нощувка 50 евро на човек, дете над 3 год и то 50 евро… стая 150 евро. 7-8 евро закуска , пържени филии с кафе на човек. Кво не Ви харесва?! На плажа … бира 7-9 евро, замразена цаца 10-15 евро, картофки 8-12 евро то еФтино като в Шумако)))) Чадър и шезлонг … ееее безплатно.
Колко проЗ и Закъсал трябва да си, че да дойдеш на наШото море!
52.
до 45
21.06.2026 11:48:51
1
9
Прекрасно място, стига да му се блъска на човек чак до Тайланд, а и сигурно няма полети избягващи Близкия Изток. Сега наистина е адски горещо и е началото на дъждовния сезон, но като го погледнах, първата цена която се показа беше $84, евтинийка в сравнение с Монако на Балканите. Затова проверих и времето/сезона Естествено, останалото въобще не може да се сравнява... Аз не съм ходила в Азия. Предполагам тези курорти предлагат интернационална храна, защото аз лично бих умряла от глад ако е само местната, колкото и да я хвалят много хора. Най-общо казано, едва ли има някъде по-неприятни курорти от бетоните на мутрите в милата родина... Жалко за иначе не съвсем лошото ни море, особено като за Европа...
51.
kokoto
21.06.2026 08:57:08
2
18
Поръчкова статия на Флегман.
50.
)))))))
21.06.2026 08:17:00
4
25
Не ходете в Созопол. Пълно е и няма места! Всички са заети от роми, сливналии, ямболски кукери и дроги! Ние не искаме нормални туристи!!!!
49.
ша си
21.06.2026 07:01:19
5
12
бият гъзовете ,да не кендзат....
48.
СНИМАТ
21.06.2026 06:59:00
26
5
Касовите бележки,щото са тъпи и злобни...щото Ганьовците ,ша си бият гъзовете,само и само да не плащат и всичко да им на аванта ,сакън да не се минат като платят малко повече....и навсякъде търсят аванта,не само у нас
47.
46-и
21.06.2026 05:19:43
1
7
П.П ...Адмирации за Петя Дубарова....На мен също ми харесва творчеството и...
46.
do 38
21.06.2026 05:12:27
1
8
Чудя се защо туристите търсят Южното черноморие ,където условията не са така добри,както в Бургас....
Това са Ваши думи г-жо,излиза,че Бургас е някаква отделна територия,различна от Южното Черноморие,затова и коментара ми беше такъв,както и да е,ако съм Ви засегнал ,моля приемете извиненията ми....
45.
мишу
21.06.2026 03:53:08
4
13
за това бих дал 100 евро на вечер Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa.
А не тези конюшни и то за по 200 евро. бгто е за тези които искат но само искат да имат това което нямат.
44.
До 28
21.06.2026 01:25:18
2
13
И Аркутино ли замина???
2006г. последно бяхме там. Имаше пясъчни лилии. Вляво от моста беше по- дивото. Там си го харесахме. Вдясно имаше един павилион за скара и тази навалица ми лазеше по нервите.
След това само в Гърция основно, Турция, Италия, Испания.
Силистар как е?
43.
До 41
21.06.2026 01:06:11
0
14
Еха? Да питат НАП, дали да дават касов бон.
Направо клипче с въпроса и тагнете НАП.
42.
дo 40
21.06.2026 00:56:39
4
15
Винаги е било така, много преди тези зони.
Първо, тон за това, дадоха софиянци..защото предпочитат да са на къмпинг с каравани.
да живеят като диваци..близо до природата.
Сега вече е масово.
Но, пак казвам, това е мое мнение..
Аз съм за цивилизовано летуване,дори да е по-скъпо, защото нечовешко е да спиш в колата, да се облекчаваш в храстите и да се миеш, където видиш чешма.., както някакви от Русе, видях паркирали пред вилата ни и спали в колата си..а някои спят и на плажа.
41.
Някой
21.06.2026 00:56:17
1
18
В Бургас на плажа пък питат искаш ли касова бележка за това че си платил за чадър!!! Не им ли стига че от левче направиха сянката 3 евро ами и дали съм искал касова бележка! Това е мега нагло.
40.
До 14 бургазлийка
21.06.2026 00:23:21
4
18
Чудя се защо туристите търсят Южното черноморие, където условията не са така добри, както Бургас?

Ти би ли платила да паркираш в синя зона за 12 часа по 1,20 на час, или зелена зона, смятат да правят и червена зона.. Балтията е голяма. може да спреш на пристанището, но там по евро за 24 часа, та затова бягат туристите на юг, защото на някой места все още няма пембени зони за автомобилите. С това презастрояване и липсата къде да се паркира сега или да плащаш на мафията з за час престой на семейниа автомобил пъди хората от града на мафията
39.
до 36
21.06.2026 00:18:36
1
21
Права е жената... Нито има смисъл да си хаби отпуската и парите за отвратително прекарване, нито трябва да рискува живота на семейството си. Ще трябва ти да ги посещаваш. Е, влаченето до София не е приятно, но поне са в Европа и не е далеч. Радвай се, че живеят добре и че внучето ти няма да е идиот!
38.
до 22
21.06.2026 00:11:52
7
11
Варна е Северното Черноморие, а Бургас
Южното Черноморие.
На плаж във Варна съм била, живяла съм във Варна, но не ми харесва колкото родния
Бургас.
Както нежно го е възпяла Петя Дубарова ,в поезията си, така и аз го обичам...
37.
До 35 Сополис
20.06.2026 23:58:04
0
15
малка грешка Частния паркинг зад автогарата е 4 лева (2 евро) на час, но не пречи в пика да го докарат и 4 евро на час.
36.
щерката е женена в Белгия
20.06.2026 23:48:22
3
42
и я моля да докара внука, да му се порадваме, попари ме като цапнат с парцал.
За какво да идвам при вас е беззаконие и скъпотия, карат като луди, забрави.

От мен за материала по тея земи
Да ви иб@ шибаната мутренска територия, щом и децата ни вече ги е страх да се върнат... Боклуци, крадете още, дано се задавите, в гроба занесете краденото.
35.
Днес бях в Сополис на
20.06.2026 23:39:47
1
38
ресторант по алеята на градската стена.
Едно кафе 4 евро;
Миди на тиган 11 евро;
Салатата 11евро.
Парко места няма, обикаляш сега преди сезона половин час за да паркираш,
Синя зона 1евро на час;
Частния паркинг за автогарата 4 евро на час,
Големия Паркинг на Марина вече няма, мутри строя бетон,
Това лято приключих със Сополис и лятото в Бг.
34.
до 33
20.06.2026 23:14:56
0
37
Приятно прекарване! Много обичах Созопол някога, както и Несебър... Не можах да повярвам, че посегнаха дори и на стария град... Изроди!
33.
Ф1
20.06.2026 23:05:31
0
29
Аз съм в Гърция. Прекрасно време, поносими цени, пълно с българи.
Ще се радвам, ако и в Созопол е така. Познавам добре Созопол след презастрояването няма шанс. Това е нещо като Сен Тропе, където богатите да си имат имоти, а не да се развива туризъм.
32.
До пишман хотелиерчето
20.06.2026 22:41:58
0
28
Снимай понеделник сутрин Но не плажа а как прелива пречиствателната тръбата
31.
до 29
20.06.2026 22:18:11
3
40
Дори и през уикенда няма хора, нито местни, нито туристи! Сега се прибирам от разходка единствено с цел мирисане на хубавите липи на които още не са им ударили ножа. Наистина не минах нагоре по Богориди, но по Александровска беше изключително рехаво откъм хора, както по улицата, така и по така наречените заведения, а е събота вечер. Чух, че имало мач, та може донякъде и това да е причината, а и по Александровска не останаха ресторанти, но беше доста умряла работа...

Аааа, видях, че са прикрили добре жабарника с разни шарени картинки, рекламиращи най-добрия град за наркомания, убийства и самоубийства. Та, за съжаление, туристите може да не успеят да се насладят на фауната ни по Тройката. Имах щастието да видя и "господаря на Тройката", който си караше някакво моторче през детската площадка до хотел "България". Е, трябва да отбележа, че все пак само кротко го прекарваше оттам.
30.
1984 newspeak
20.06.2026 22:01:23
0
46
Виждате празен плаж, но щом ние ви казваме, че е пълен, значи е пълен! ;-)
29.
Цеци
20.06.2026 21:47:23
1
34
Има хора през уикенда.Понеделник пак ще плачете!
28.
Лили Иванова
20.06.2026 21:24:10
3
29
В момента на нашето море става само на северния плаж на Приморско ( около Акаша ), на устието на Ропотамо и на Синеморец на Велека. Всичко останало е боклук. Преди беше хубаво и на Аркутино, но и там го усраха .
27.
ами
20.06.2026 21:01:18
3
37
Цените се вдигат от държавата общините и държавните регулатори. Проверете община Созопол защо всяка година завишава цените на паркоместата и паркингите . Цена на паркинга преди две години 12 лева, миналата 15 лева , а тая 10 евро, освен че градът е превърнат в един гигански паркинг. Всичко е разчертано в парко песта туриста няма къде да спре и да си потърси квартира. Друг е въпроса че почти всички дийности и услуки се управляват от софианци и мутри.
26.
Hahah
20.06.2026 20:50:17
2
23
Статията написал Емел Махмуд
25.
Бохем
20.06.2026 20:42:28
1
51
Защо тази женичка (разбира се анонимна) е толкова притеснена от снимащите касови бележки?
Явно е учудена, че вече хората търсят качествена услуга и призиви ат рода “отпуснете му края, един път се живее” вече не ловят шарани.
24.
Бойка файтъра
20.06.2026 20:37:56
3
18
Хайде на муриетууууу!!!!
23.
Сурята
20.06.2026 20:32:25
3
39
ценита са ясно че са в бъдещето но не стига че цялата канализация се изсипва във водата ами за капак морето и плажа вече целите са в мазут и плуваш сред нефтени петна. поздрави от братска русия
22.
до бургазлийка
20.06.2026 20:31:29
1
19
Странно...Бургас,някакво друго Черноморие ли е,щото Варна е Северното...????
21.
до 17
20.06.2026 20:25:44
20
7
и майка ти ми каза така, докато и го набивах отзад!
20.
сър Стенли Ройс
20.06.2026 20:24:52
2
28
To затуй гърците имали 5-6 месеца сезон, а тука плачат, че сезона бил 2 месеца!
19.
Созопол
20.06.2026 20:18:31
2
38
Преди няколко години в центъра на Новия град баничките от Кауфланд и Билла се предлагаха с повече от двойна цена...магазина в близост със надценки като в вип супермаркет. Вместо да говорят глупости тези от Поморие и Созопол да си кажат лятото защо идват да пазарят в Бургас, а в Лидълите си в понеделник ще се избият
18.
Туриста
20.06.2026 20:12:50
2
38
Айде че не остана още 2 месеца останаха юли и август и приключва. Малкото които са на море си пазаруват в магазини, наядат се в квартирите и излизат на разходка. Необичайно студено остава лятото все още топла вълна няма.
17.
Do 13
20.06.2026 20:03:23
8
28
Не лъжи ганьо! Селяндурите от йелхуу, Тополовград, Болярово, Ямбол и т.н. не можете да плувате.
16.
Ко?
20.06.2026 20:00:51
3
29
Докато има балъци, ще има и тарикати!
15.
До 1
20.06.2026 19:56:05
3
35
Точно!
Ха ха
Пристигаме там и навсякъде само българи. И в Турция е така. Кой ще си причини мазут, пи*ни, Ешерихия, ентероколит, въшки... на плаж на Бетономорието.
От поколения да сме по морето и да ни отвратят да стъпваме тук, значи мнооооооого са се престрали. Да си го ползват.
14.
бургазлийка
20.06.2026 19:51:55
36
29
Била съм на много места в Гърция, на много плажове по света и у нас, дори в Дубай и Египет, супер лукс във всяко едно отношение, но като плажът на Бургас - никъде няма!!
Първо на централния плаж ивицата е широка и пясъкът жълт, между централния плаж и този под Казиното има и скалист мост, става и за плаж .
Старият плаж до лугата пясъкът е черен.
Така, че има разнообразие на пясък, който е ситен и мек и идеален за плаж.
Условията са добри за почивка, защото
Бургас има много интензивен живот през лятото.
Всяка вечер Летният театър предлага,концерти или театрални постановки, много са и културните прояви в Казиното по площадите и естрадите, навсякъде в града..
За изхранването на гостите на града има множество заведения, от всякаква класа -
така че всеки избира, според бюджета си.
Чудя се защо туристите търсят Южното черноморие, където условията не са така добри, както Бургас?
Това е мое мнение, може би защото ми е роден град, но по-удобно и уютно никъде не се чувствам.
13.
Син флаг???
20.06.2026 19:46:28
10
54
от син флаг стана черен флаг за българските плажове. Днес ходих и стъпалата ми станаха целите черни от мазут.
Да не говорим, че докато плувах се озъртах във всички посоки да не попадна на украински дрон.
Ба си и адреналина!
12.
Митко Лудия
20.06.2026 19:36:55
8
74
Плажовете са пълни с шезлонги и чадъри. И персонал от заведенията, друго няма. Созопол отдавна умря. Сега лежи само един вмирисан труп на един велик някога град. 37 годни капитализъм освен разруха и унищожение на природата друго не видяхме.
11.
Rochata
20.06.2026 19:35:24
2
17
Преди 12 години бяха били Бардука на този плаж после в в дискотеката! Сега се сетих как му праха шамарите защото дължеше пари!
10.
analizator
20.06.2026 19:35:20
2
51
Какво ги притеснява, че хората снимали касови бележки?? Всеки е свободен да прави каквото иска!
9.
Мазута
20.06.2026 19:34:47
5
54
Снимали 10тима урки от няколко ъгъла, пращяло от хора хахахахаха ;D За джулая още едно вдигане на цените после 5-6 уикенда и туй то, халки :)
8.
:)
20.06.2026 19:32:38
2
51
Пълно е събота и неделя.
7.
Xaxa
20.06.2026 19:30:57
2
47
Има няма 30 човека
6.
до 1
20.06.2026 19:28:20
1
30
... И на всички курорти в Турция!)
5.
То
20.06.2026 19:21:52
7
69
То нали и плажовете Ви бяха чисти????? Ама БТВ-то тази вечер КАЗАХА ДРУГО! От Камчия до Резово с МАЗУТ! "Много чисто било"!!!! Цял месец лъжи пускат платените журналисти! Сега и плажовете доказаха, че са мръсни с мазут и още много снимки на измамени хора от кръчмари с ВИСОКИТЕ ЦЕНИ ЩЕ СЕ ПУСКАТ, ЗА ДА НЕ СЕ ЛЪЖАТ ХОРАТА!!! ПЛАТЕНИТЕ РЕКЛАМИ НЯМА ДА ВИ ПОМОГНАТ!!!!!!!!!!!!! ХОРАТА НЕ СА ПРОСТИ!!!!!!!
4.
Чярли Чяплин от Сазопал
20.06.2026 19:21:17
3
15
Tam ne sa fotogeni4ni individite
Grozna rabota
3.
cjad
20.06.2026 19:19:41
39
17
Това е благодарение на кмета на Созопол! Плажа е пълен заради него браво! Безплатно паркиране, страхотни паркоместа! Созопол се развива все повече и повече! Таксите и цените, данаците са супер приемливи за всеки турист и гост!
2.
кисилу зели
20.06.2026 19:08:11
5
47
'Не се хабете да снимате касови бележки, банално е! В Созопол плажовете са пълни, а заведения има за всеки джоб!'

а чи койту иска да снима - да си снима! ко пречи?
1.
Грък
20.06.2026 19:03:04
7
74
Ако искате да видите пълен плаж с БЪЛГАРИ елате на АСПРОВАЛТА В ГЪРЦИЯ. И на Керамоти е същото
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Жестоката трагедия се разиграла малко след полунощ, пламъците заклещили трудноподвижния мъж Ивелин Михайлов обяви края на „Исторически парк“ Ивелин Михайлов обяви края на „Исторически парк“ Лидерът на „Величие“ написа във фейсбук, че проектът не е получил подкрепата, на която е разчитал. Касае ли се това и за партията обаче? Инвеститор отряза пътя до комплекс край Царево, остави собствениците на апартаменти без вода Инвеститор отряза пътя до комплекс край Царево, остави собствениците на апартаменти без вода Те не могат да си открият индивидуални партиди, защото водопроводът не е предаден на ВиК оператора, а Дмитрий Бочаров твърди, че всичко е законно Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Жената имала опит в планината и тръгнала подготвена, но паднала в труден участък край „Кончето“ Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Изкупната му цена пада до 30 евроцента за килограм, когато Бог дава богат улов, до 6 евро Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система От изнесения от съдия Владислава Цариградска анализ става ясно, че срещу български магистрати са били издадени стряскащите 251 разрешения за прилагане на такива средства Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Съпругата на починалия 75-годишен пловдивчанин, разкри, че той е бил цял ден на слънце и след като влязъл във водата, се строполил и се удавал Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Пострадала е съпругата на шофьора Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Той ограбил пиян софиянец до хотелския комплекс „Съни Дей Клуб“ Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото По морския бряг се очаква слънчево време с максимални температури около 30 градуса, прогнозира Николай Василковски
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори