Кметът на Сунгурларе: Огънят от Скала тръгна към Бероново
Имало е доста големи пожари, но не и като този, каза той
Няма опасност за жителите на Скала в момента. Огънят се прехвърли северозападно от селото в посока Бероново. Това каза пред Флагман.БГ кметът на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов.
„В момента правим организация. Тук има 21 пожарни автомобила. Ще останем в гората, за да спрем разпространението на огъня“, добави той.
„В момента няма опасност за село Бероново, но ситуацията е динамична“, заяви градоначалникът.
„15 години работя в сферата на горите. Имало е доста големи пожари, но не и такъв“, добави той.
Най-вероятно човешка небрежност е причинила пожара, каза още инж. Гавазов.
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра

Неможачи!
Закривай!
Нали обикалят страната.
Къде е Пеевски да извика за снимка кмета на Сунгурларе?
Срам, срам и пак срам от такива управници.
В други страни управляващите си прекратяват командировки и отпуски, за да са в страната си, а тук никой няма.
Срам!
И пак гласувайте за тях.
Нали обикалят страната.
Къде е Пеевски да извика за снимка кмета на Сунгурларе?
Срам, срам и пак срам от такива управници.
В други страни управляващите си прекратяват командировки и отпуски, за да са в страната си, а тук никой няма.
Срам!
И пак гласувайте за тях.
Те са извън страната.
Да сте ги чули и една дума някой да е казал-няма ги, по чужбина са.
А селата нека горят.
(риторичен въпрос)
На ВСИЧКИ не е ясно, че това са палежи!
Господ да въздаде на изв€ргит€, които за 30 сребърника затриват земята ни!