Не сме мигнали тази нощ, часове чакахме ракетите да стигнат до страната, разказа българка в Израел
"Нито една ракета нямаше точно попадение. Едно дете е пострадало, веднага е закарано в болница", допълни тя
Не сме мигнали тази нощ. Друг път нападението е било неочаквано, а сега часове чакахме ракетите да стигнат до Израел. Над широк Тел Авив нямаше нападение. За пръв път наблюдавахме нападение над Йерусалим и над Ал Акса – свещеното място за мюсюлманите. Стреляха и над пустинята Негев”, заяви българката Рина Бакалов, която живее в Израел, по Нова тв.
"Нито една ракета нямаше точно попадение. Едно дете е пострадало, веднага е закарано в болница", допълни тя.
Жената каза, че училищата няма да отворят, но градският транспорт и всичко останало продължава да работи. Очаква се и летището да бъде отворено за полети вечерта, каза още Бакалов.
Според Роден Декало в техния район са чували само звука на самолетите.
„Сега е седмица преди нашите празници. Имаше планирани екскурзии за децата, но се отмениха. Децата са вкъщи, но всичко е отворено, ходим на работа, разказа Декало.
Земетресение с магнитуд 7,5 удари Япония: десетки ранени, вълни от цунами и токови удари в Хокайдо
Света Анна ни носи надежда: Днес почитаме майката на Богородица
Талибаните върнаха шериата: 13-годишно момче екзекутира убиеца на семейството си пред 80 000 души в Афганистан
Магнитни бури удрят Земята на 9 и 10 декември след силно слънчево изригване
България иска отмяна на забраната за продажба на коли с ДВГ
Отрупаха Софи със злато за юбилея
Трикът, който спестява пари през зимата: Експерти разкриват как се ползва правилно климатикът
Полицията ще дава указания по високоговорители на протеста в София в сряда
Това е най-сполучливата рецепта за неустоимата торта "Трите тайни" - кремообразна, пухкава и удивително лесна
3 зодии се прераждат в края на 2025 г.: След умората и объркването пристигат изобилие, енергия и любов
Ромите са станали по-богати, отчете вицепремиерът Атанас Зафиров
Доказано: Ако приемате определена доза от този витамин, ще стареете по-бавно
