×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кой ще е eвентуалният ни нов депутат от ГЕРБ – нахъсан бизнесмен от Несебър или най-успешният здравен мениджър в Бургас


Кой ще е eвентуалният ни нов депутат от ГЕРБ – нахъсан бизнесмен от Несебър или най-успешният здравен мениджър в Бургас
Дали обаче след утре Мартин Богданов ще глади костюма, или в кулоарите на НС ще чуем токчетата на една от най-успешните жени в Бургас д-р Лидия Стефанова - предстои да видим
Тема в развитие
Мария Габриел обслужи мафията, Пеевски и Борисов взривиха всичко, обявиха от ПП-ДБ ГЕРБ отстъпили две министерства на ПП-ДБ, за да има правителство Пеевски побърза да подкрепи проектокабинета „Габриел“, от ПП-ДБ засега са против Кой ще е eвентуалният ни нов депутат от ГЕРБ – нахъсан бизнесмен от Несебър или най-успешният здравен мениджър в Бургас ПП-ДБ може да не подкрепят проектокабинета „Габриел“ Мария Габриел изненадващо предложи състав на правителство ГЕРБ: Преговорите приключиха, Габриел отива при президента в 16,00 ч. Христо Иванов преди последния кръг от преговори: Към момента няма съгласие за кабинет Борисов атакува ПП-ДБ пред съпартийци и поп в София, те обявиха „готови сме за избори“ ГЕРБ и ПП-ДБ още не са се разбрали, дадоха си нов срок - 24 часа ПП-ДБ готови да дадат 7 министерства на ГЕРБ, за да продължат заедно ГЕРБ обявиха на извънреден брифинг, че преговорите са провал, отиваме на избори
виж още
скрий
19 Март 2024, Вторник, 17:15 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Това е въпросът, който си задават запознатите с политическите процеси във Втори МИР-Бургас, минути след като кандидатът за премиер Мария Габриел обяви състава на предложения от нея Министерски съвет

Кой ще бъде евентуалният нов бургаски депутат от ГЕРБ, ако Жечо Станков стане министър на енергетиката? Това е въпросът, който си задават запознатите с политическите процеси във Втори МИР-Бургас, минути след като кандидатът за премиер Мария Габриел обяви състава на предложения от нея Министерски съвет. 

Жечо Станков безспорно е най-добре подготвеният кадър в ГЕРБ за поста министър на енергетиката, а Ивелина Василева – за екологията. Ако парламентът го гласува, това ще бъде най-бургаското правителство, което сме имали, тъй като и вътрешният министър Калин Стоянов, който запазва поста си след ротацията, е бургазлия.

ГЕРБ изпрати от Бургас в 49-ия парламент четирима народни представители. Това са Жечо Станков, Любен Дилов-син, Галя Желязкова и Андрей Рунчев. След като Жечо Станков поеме енергетиката в правителството, на неговото място клетва трябва да положи нов народен представител.

Коя е д-р Лидия Стефанова и защо най-успешният мениджър в здравеопазването в Бургас тръгва с ясна цел към парламента

Пети в листата на партията на Бойко Борисов е лидерът на ГЕРБ в Несебър Мартин Богданов, който водеше много силна и позитивна кампания и събра солидна подкрепа за своята кандидатура. Той е в политиката от цели 17 години, от самото създаване на ГЕРБ през далечната 2007 г., член е на ръководството на ГЕРБ-Несебър и никога не е членувал в други политически формации. Занимавал се е с ресторантьорство, а в момента отговаря за достъпа и контрола на видеонаблюдението в целия Слънчев бряг, както и в голямата част от община Несебър. Изгражда и поддържа паркинг системи по Черноморието.

Шестата позиция е за Стоил Яков - столичанин от квотата на СДС, но неговата кандидатура изглежда крайно несъстоятелно за бургаския актив и едва ли ще бъде допуснато той да представлява региона.

Така се стига до седмата позиция, а тази опция е изключително интересна. В кулоарите на Народното събрание е много вероятно да се чува звук от токчетата на една от най-успешните жени в Бургас – административния директор на Болница „Сърце и мозък“ д-р Лидия Стефанова, която в момента е общински съветник, но със своята експертиза и огромен потенциал би била много по-полезна в парламента. Д-р Стефанова на два пъти показа, че е силен коз в ръкава на хората на Бойко Борисов, излизайки с впечатляващ резултат от двата избора, в които участва.

Мартин Богданов - политикът, който от 17 г. работи с хъс за Несебър, фен е на латиното и успешен земеделец

 


В категории: Бургас , Политика


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари 27/07/2026, Понеделник 19:00 0
17
Коментара по темата
17.
777
20.03.2024 15:04:04
0
5
Всички моми с ку****о излъчване са успешни. Защо ли винаги става така? Тази мома е в много близки отношения и с кмета слънце.
16.
*********
20.03.2024 09:17:19
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
Несебърлия
19.03.2024 22:34:06
2
9
Гооолям михис !
Има ли в Несебър хора, дето да го знаят тоя ?
14.
Въпрос за милион
19.03.2024 22:17:30
1
13
Както Борисов си има калинки, така и “успешната” е калинка на Чайкафарма-Сърце и мозък - Тони Веков. Да не говорим, че няма изобщо каквото и да е общо с Бургас, нищо че е в общинския съвет. Та на въпроса- с какво точно е успешна?
13.
Несебърлия
19.03.2024 22:06:18
1
11
Този палячо, Мартинчо отново не му се отвори парашута!Пълен неудачник.Продължавай в тази посока след 20 години туко виж си станал я съветник я депутат!Поздрави от ГЕРБ!
12.
ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!
19.03.2024 21:35:33
1
8
ИЗЯВЕН ""БИЗНЕСМЕН"" И "МЕРИНДЖЕЙ " ДЕПУТАТ В МАФИЯТА ""ГЕПИ" ТОВА Е ОКСИМОРОН КАТО ПРИМЕРНО ""ЖИВИЯ ТРУП""ХАХАХАХА
11.
Океанът в окото на рибата
19.03.2024 21:15:09
1
8
Баце го наби с 200 на себе си този път.
10.
Рибата в океана
19.03.2024 21:09:28
3
5
Вие тигана извадихте. Я споко е. Че им го наби с 200 баце им го наби. Но задкулисието има друга игра и скоро ще я видите.
9.
*********
19.03.2024 19:37:34
0
18
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Споко
19.03.2024 19:27:44
5
31
Няма да се наложи подобна смяна защото след днешното прецакване на преговорите от страна на Герб ще се ходи на избори. Нормално ли ви се струва Мария Габриел да внесе проекто кабинет с хора, които не са дали съгласие да участват? Много, много ми падна в очите тази мома. Сега си спомних как беше излъгала, че е защитила дисертация... Зачудих как и защо някой може да вярва на човек, който лъже по подобен начин! И след днешният и гаф съм убеден, че никой вече няма да я приема на сериозно не само в България, но и по света
7.
Коз, коз и 2 пешки метър
19.03.2024 19:17:11
1
30
Д-р Стефанова на два пъти показа, че е силен коз в ръкава на хората на Бойко Борисов

Не е добре да си коз в ръкава на хората на Бойко. Това означава, че нямаш идентичност и зависиш от играта на други.
6.
Малии... хахахаха
19.03.2024 19:14:09
0
38
Жечо Станков безспорно е най-добре подготвеният кадър в ГЕРБ за поста министър на енергетиката

Ако това е вярно, значи Герб е на оът да изчезне
5.
Бургазлията
19.03.2024 18:17:18
5
59
He ви ли омръзна през десет минути да на занимавате с ченгетата ГЕРБ?
Така или инак на следващите избори ще ги изринем
4.
Алена
19.03.2024 18:15:46
3
35
Спокойно, никой от тримата няма да е. Просто ПП-ДБ няма да подкрепят кабинета на Мичето. Ще изчакат втория мандат. Ку☆☆ачката им игра Бойко днес и ще продължи надцакването помежду им. Ако гласуват това правителство са тотално капо.
3.
Жека Санираното
19.03.2024 18:03:34
5
56
Колко милиони лапачка от един блок ще паднат, бедна ви е фантазията. Милиардери гробари.
2.
seahorse
19.03.2024 18:00:55
6
49
Онова странджанско шиле не можа да издейства обещаното саниране на бл 55в Славейков ще го правят енергиен министър ХА ХА ХА !
1.
несебърски
19.03.2024 17:26:53
4
44
ГЕРБ дето събориха няколко етажа, а мнооого повече оставиха! Това ли е европейското им развитие прехвалено всекидневно????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Подписката срещу неканените гости от Америка и техните въздушни цистерни приключи след срещата на кметовете от областта с двамата министри С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас Наборите 2015 и 2016 на Черноморец 1919 направиха първата крачка към новия сезон под ръководството на Стоян Стоянов Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Забраните за деня за размисъл и публикуването на изборни резултати трябва да обхванат социалните мрежи и личните блогове Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Шофьорът каза на диспечера, че се опитал да спре, но не можел, разказва очевидец Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота 38-годишната нападателка заплашила служителка и разбила стъклото пред касата, но била заловена минути по-късно TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути Филип Буков, първото куче робот, звездите от „Един грам живот“ и още над 100 популярни лица идват на Teen Boom Fest Филип Буков, първото куче робот, звездите от „Един грам живот“ и още над 100 популярни лица идват на Teen Boom Fest На 22 и 23 август в Бургас ще бъде щуро, ще бъде смислено, зареждащо и емоционалено, ще бъде повече „уау“, отколкото може да събере едно сторѝ. Ще бъде Teen Boom Fest! София търси нов главен архитект след половин година с временни назначения София търси нов главен архитект след половин година с временни назначения Кандидатите ще преминат през тест и интервю, а документите се приемат в 14-дневен срок Мартин Елвиса отново е ерген - раздели се с Йоана Илиева Мартин Елвиса отново е ерген - раздели се с Йоана Илиева Риалити героят обяви края на връзката, преди раздялата да предизвика слухове и злонамерени коментари Нова версия: Спор за жена е причина за мелето с брадви в Средец, 13-годишен е ранен Нова версия: Спор за жена е причина за мелето с брадви в Средец, 13-годишен е ранен Вероятно се касае за неуспешен опит за „сливане” на два ромски клана
Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих Абдул Б. е бил осъден седмици преди нападението и познат на службите, а случаят постави тежки въпроси за оценката на риска в Германия Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Овъгленото тяло на бизнесмена Владимир Янков е открито след пожар в дома му в Банкя, а аутопсията трябва да разкрие как е настъпила смъртта Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Засилена е охраната на летище Безмер и наблюдението на въздушното пространство заради конфликтите в Украйна и Близкия изток Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Култовият бивш нападател на Левски добави поредна спирка към кариерата, която от години се движи извън футболната карта на Европа Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия BBC проследява как изпитният скандал, безработицата и Instagram превърнаха Партията на хлебарките в национална сила Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Бразилия отзова посланика си след обидите на Милей към Лула Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Туристите са призовани да напуснат, а армията се включи в битката с огнения фронт Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Членът на Фискалния съвет настоява за приоритизиране на разходите и по-бързи мерки срещу високата инфлация Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори