Борисов атакува ПП-ДБ пред съпартийци и поп в София, те обявиха „готови сме за избори“
Бъдещето на правителството зависело от това дали "Продължаваме промяната - Демократична България" ще преодолеят личните си амбиции
Бойко Борисов се е появил на сбирка на партиен клуб на ГЕРБ в столицата вчера вечерта. Това се разбира от публикация във фейсбук-страницата на ГЕРБ-София снощи.
Борисов не участва пряко в преговорите с ПП-ДБ за ново правителство. В поста във фейсбук обаче той е цитиран, а от думите му не струи оптимизъм за съставянето на кабинет. Публикацията завършва с „готови сме за избори“.
От снимките е видно, че в сбирката е участвал и православен свещеник.
Припомняме, че в последните 24 часа продължават да текат преговорите между екип от четири дами от ГЕРБ и лидерите на ПП-ДБ. Развръзката се очаква да е до 12,00 ч. днес според срока, поставен ултимативно от номинираната за премиер от ГЕРБ Мария Габриел.
Ето какво пишат от ГЕРБ-София:
Социология: Над 150 души посрещнаха Бойко Борисов в клуба на ГЕРБ в район “Триадица” тази вечер.
Борисов се срещна с жители на Триадица по покана на районния координатор Николай Алгафари и организационния секретар Михаела Методиева/Mihaela Metodieva.
По време на дискусията Борисов разясни пред присъстващите на какво се дължат интензивните процеси в държавата. Той заяви, че бъдещето на настоящето правителство зависи изцяло от това дали ППДБ ще преодолеят личните си амбиции и ще започнат да мислят като отговорни държавници.
Бойко Борисов подчерта, че като първа политическа сила ГЕРБ трябва да защитава интереса не само на своите симпатизанти, но и на всички български граждани.
По думите му, след три години хаос в управлението на България за всички е напълно ясно, че ГЕРБ е единствената партия, която доказано може да носи отговорност. Като пример за добро държавно управление дългогодишният премиер даде външната политика на България до 2021 година, хвалена от всички европейски лидери.
“Единственото ни условие към ПП-ДБ беше да имаме ясно разпределение на отговорността за управлението на страната. Вместо да проведем разговор за политики, разбрахме, че за тях е важно всички да имат министерски кабинет, командировки в чужбина на държавна сметка и шофьор”, коментира той.
По време на срещата присъстващите подчертаха, че структурите на ГЕРБ са по-силни и сплотени от всякога: “Готови сме за избори!”
***
От публикуваните снимки се вижда, че на сбирката е присъствал и пиар експертът Нидал Алгафари - баща на Николай Алгафари. Последният е и депутат от ГЕРБ.
Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже
Русе грее с 900 метра празнична светлина и нова коледна магия
Лекари без договор, пациенти без сигурност – защо бюджетът за 2026 е решаващ
Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара
Властта се срива, Радев излиза напред
Откраднаха коледна елха от района пред училище в Радомир
Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората
Как евтините китайски дрехи заляха Европа
Въпросът остава: Кои са били хората, стреляли по деца в Сараево, като на сафари?
Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана
Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост
Всички правим тази грешка: Тези ястия, стават по-здравословни, но чак на следващия ден

Няма разлика всички ще бъдат напазарени демократично, ще поставят по един Гонзо, аз съм гОнзо гОнзов, с начално образование , да срича от листчето, на трибуната....така е когато ни управляват хора без образувание...Срам,,!!!
Никога не съм гласувала и ще и продължавам да не гласувам за никоя от тези две партии.