×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 26 март празнуват всички с имената Гавраил, Гаврил, Гавраила, Гаврила, Габриел, Габриела, Габи
  • Кабинетът ще обсъди важни решение по договора за закупуване на медицинските хеликоптери
  • Отбелязваме Световния ден за информираност за епилепсия, осветяват Моста в Бургас в лилаво
  • Психиатри в цялата страна излизат на протест заради 5-процентовото увеличение на заплатите им, което според тях е „крайно унизително”
  • Хороскопа си за деня виж тук
  • Чарлз Трети отмени посещението си във Ватикана заради здравето на папата
  • Облаци и дъжд надвисват над България днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето това е най-мразената в "Ергенът"


Ето това е най-мразената в "Ергенът"
Тема в развитие
„Аз просто съм перфектна“, казва артистичната Ивелина – бургаското лице в „Ергенът“ Ето това е най-мразената в "Ергенът" Теодора от "Ергенът" прати Мони да копае в градината Новият Ерген спечели зрителите, "ергенките" обаче удариха дъното Много женска злоба в „Ергенът“ 2, обиждат се на „кукумявка“ и „горгона“ Ергенът 2 пародия на първия сезон ли е На мъжете им падат ченетата! Богиня съм, да ми направят статуя, обяви Габи в "Ергенът" Бургаската учителка Ивелина ще се бори за сърцето на Ергена, започна с излагациите от прага Пламена от Карнобат влезе в "Ергенът" Дали е бизнесмен или музикант - няма значение, важно е да печели повече, изцепи се участничка в "Ергенът" Новият сезон на „Ергенът“ започна, метросексуален си избира жена сред инфантилни и меркантилни кандидатки В това видео ще чуете големи разкрития за "Ергенът" 2 Ето коя щяла да спечели Ергенът 2 Вижте участничките в „Ергенът“ 2, по-големи селянки ли са от първите
виж още
скрий
22 Февруари 2023, Сряда, 14:59 ч.
Автор: Флагман

Змии, гущери и зли енергии вече се леят от хиалуроновите усти на част от участничките

„Ергенът“ официално стартира, а криндж моментите тепърва предстоят. Змии, гущери и зли енергии вече се леят от хиалуроновите усти на част от участничките. Е, ако ги питаш няма да кажат, че завиждат, а че са обективни.. Подигравки и подценяване също видяхме, а те са насочени към есеистката Памела. Мили момичета, нещо в скоби – не се присмивайте на други жени. Показвате си нивото! Това от нас да го знаете.

Очевидно обаче инфлуенсърката Габи не е на това мнение, а дамското поведение е нещо, за което тя си има лично тълкуване. Е, в България доста момичета с претенции за дами се нароиха (Мара Отварачката не харесва това), но вероятно повечето и не знаят, че дамата е титла, която се дава за заслуги към обществото. Да не бъдем обаче хейтъри.

Габи е от Пловдив, както и Евгени, но помежду им няма да има нищо друго общо. Е, освен, че са родом от красивия град и участието им в общо риалити предаване. Толкова! Гената все пак покани инфлуенсърката на среща, а пловдивчанката леко ни напомни на дупнишката примадона Венетка, която стана известна с участието си в първи сезон.

Разликата обаче между двете е, че Габи се превръща в първата най-коментирана и критикувана в нета участничка. Ето и малка изватка от стотиците коментари по адрес на новата риалити звезда:

„Половин мозъчна клетка…ново дъно!“, „Някой ако може да ми премие очите със светена вода…“, „От коя митология изскочи тая вендуза, бе?“, „Искам инстаграма на този миндил, казващ, че никоя красива жена не ѝ е казала, че е грозна. Искам инста и да мога да я оправя аз, че много ме дразни изкуственото чучело“.

„Тази е толкова надуваема, че ако кихне ще я намерим в космоса. Този сезон пак няма да има едно скромно и разбрано момиче“, „WTF! Не искам да е хейт, ама защо, по дяволите, се е обезобразила така!?“, пишат ли пишат потребители в Instagram към фотото на Габи в официалната страница на „Ергенът“.

Във Facebook мненията са дори по-критични, но тях ще ви спестим. Някои хора обаче се чудят едно – защо някои момичета у нас нямат представа къде се намират, как изглеждат и какви претенции имат? Инфлуенсърката Габи обаче не се впечатлява от коментари.

Тя има близо 50 хил. последователи в социалната мрежа, отбелязва vbox7. Не е ясно какво точно „инфлуенства“, защото не рекламира продукти, а снимките ѝ са предимно от пътешествия (в Дубай, разбира се), от фризьорските салони, от луксозни тоалетни на баровски ресторанти и от плажове.

Зрители пишат, че пожелават късмет на Евгени, защото ще му се наложи да отсява, за да стигне до момиче, което си струва вниманието му.


В категории: Лайфстайл


Разочарована е
Разочарована е 26/03/2025, Сряда 10:00 0
Флагман.БГ Огнена покана за бал в Царево Огнена покана за бал в Царево 26/03/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Усети големия хобот Усети големия хобот 26/03/2025, Сряда 09:03 2
Флагман.БГ Спортен полуден в Бургас Спортен полуден в Бургас 26/03/2025, Сряда 09:00 0
Флагман.БГ Писна й Писна й 26/03/2025, Сряда 08:48 0
Тежка катастрофа в София
Тежка катастрофа в София 26/03/2025, Сряда 07:40 0
Флагман.БГ Ето прогнозата за времето Ето прогнозата за времето 26/03/2025, Сряда 07:21 0
9
Коментара по темата
9.
Иван
24.02.2023 08:49:40
0
2
Демонстрация на пластична хирургия трябваше да заглавието на това телевизионно предаване,нищо повече.
8.
40
24.02.2023 07:21:50
0
0
Автора много изваТки
7.
Юуууууу
22.02.2023 17:30:21
0
12
На половината "мацки" устите приличан на съсипан гъз от sex, точно така се подува ужас ,това ако е красиво не сте добре
6.
London
22.02.2023 17:13:00
10
1
MNOGO SI E HUBAVA MOMATA! BRAVO
5.
7887
22.02.2023 16:45:35
0
8
Важното е да е all in момето и да е огнегълтачка. Другото няма голямо значение! хаха
4.
СЛИВЕН
22.02.2023 16:14:34
0
13
ЗА 200ЛВ НА ЧАС ТОЛКОС АКЪЛ СЕ ЛЕЕ!
3.
Експертно заключение
22.02.2023 15:57:04
1
19
Тази ако е с половин мозъчна клетка,то тези дето гледат тази помия са без,а онези които го пропагандират са направо безгръбначни.
2.
Най важното.
22.02.2023 15:40:01
2
27
Много тъп чикиджия трябва да си за да гледаш тая помия.
1.
mnb
22.02.2023 15:05:13
0
25
Боже мили, какъв "шаран" !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Депутатите решават за МЕЧ (НА ЖИВО) Депутатите решават за МЕЧ (НА ЖИВО) Важен дебат Димо Гяуров: В България ври от руски шпиони Димо Гяуров: В България ври от руски шпиони Коментарът идва на фона на голям скандал на Острова Огнена покана за бал в Царево Огнена покана за бал в Царево Ето какво направиха ученици Протест пред Народното събрание Протест пред Народното събрание "Налице е беззаконие и безвремие в България", твърди политикът Радостин Василев Спортен полуден в Бургас Спортен полуден в Бургас На събитието ще присъстват големи имена Възрастен шофьор помете бургазлийка на пешеходна пътека Възрастен шофьор помете бургазлийка на пешеходна пътека За щастие, дамата е без непосредствена опасност за живота От "Борба с наркотрафика" с коментар за бананите с кокаин на пристанището в Бургас От "Борба с наркотрафика" с коментар за бананите с кокаин на пристанището в Бургас Само за три месеца от тази година местните митничари са заловили около 200 кг дрога Бургаската полиция задържа дръзко "муле" Бургаската полиция задържа дръзко "муле" Ограбен бе 92-годишен мъж от града Тежка катастрофа в София Тежка катастрофа в София Двама души са пострадали при удар между мотори Ето прогнозата за времето Ето прогнозата за времето Облачна и дъждовна сряда
Мощен бизнесмен, ударил шамар на Костадин Костадинов, празнува днес Мощен бизнесмен, ударил шамар на Костадин Костадинов, празнува днес Става на 58 години Трагичната история на Джъстин Бийбър и сексуалния тормоз в музикалната индустрия Трагичната история на Джъстин Бийбър и сексуалния тормоз в музикалната индустрия Днес някогашната тийн звезда е развалина От Белия дом с подробности за гафа с журналиста и военните От Белия дом с подробности за гафа с журналиста и военните Съветник на американския президент пое отговорност Тръмп се хвали с напредък за мира в Украйна, но сделката за АЕЦ „Запорожие“ пропада Тръмп се хвали с напредък за мира в Украйна, но сделката за АЕЦ „Запорожие“ пропада  От Кремъл са категорични, че АЕЦ „Запорожие“ е руска и прехвърлянето й на друга страна е невъзможно  Знаменит тенисист с култово последно желание Знаменит тенисист с култово последно желание Агилера поиска студена бира Желание за стриптийз в „Ергенът“, но Мартин отказа Желание за стриптийз в „Ергенът“, но Мартин отказа Това е гадно, каза той, след като Анна-Мария го би в игра и това й даде право да поиска нещо от него Получи огромно признание Получи огромно признание Мъри и Гьозтепе мобилизират френетична фенска маса Вързаха й тенекия Вързаха й тенекия Дрю е чаровна и богата, но не сполучи с определен мъж Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Ето какво планират Ще е булка Ще е булка Леердам каза "да" на Пол
Станислав Балабанов Станислав Балабанов Отдавна са им спестяванията на депутатите от "Възраждане" в евро Виц на деня Виц на деня - Ало, обаждам се само да ти кажа, че те обичам!
- Господине, объркали сте номера! Ние сме фабриката за ракия...
- Знам...!
Виц на деня Виц на деня - Асане, наеш ли английски?
- Да!
- Какво означава 7 days?
- Курасан...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори