×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия, сочи изследване
  • Северна Корея стана третият най-голям притежател на биткойни в света
  • Руската армия нанесе масирани удари по Купянск
  • Европейският съвет обсъжда отбраната, Украйна, Близкия изток, миграцията и бюджета на ЕС
  • Опозиционната Народнорепубликанска партия излезе на протест в центъра на Анкара
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

В това видео ще чуете големи разкрития за "Ергенът" 2


В това видео ще чуете големи разкрития за "Ергенът" 2
Тема в развитие
„Аз просто съм перфектна“, казва артистичната Ивелина – бургаското лице в „Ергенът“ Ето това е най-мразената в "Ергенът" Теодора от "Ергенът" прати Мони да копае в градината Новият Ерген спечели зрителите, "ергенките" обаче удариха дъното Много женска злоба в „Ергенът“ 2, обиждат се на „кукумявка“ и „горгона“ Ергенът 2 пародия на първия сезон ли е На мъжете им падат ченетата! Богиня съм, да ми направят статуя, обяви Габи в "Ергенът" Бургаската учителка Ивелина ще се бори за сърцето на Ергена, започна с излагациите от прага Пламена от Карнобат влезе в "Ергенът" Дали е бизнесмен или музикант - няма значение, важно е да печели повече, изцепи се участничка в "Ергенът" Новият сезон на „Ергенът“ започна, метросексуален си избира жена сред инфантилни и меркантилни кандидатки В това видео ще чуете големи разкрития за "Ергенът" 2 Ето коя щяла да спечели Ергенът 2 Вижте участничките в „Ергенът“ 2, по-големи селянки ли са от първите
виж още
скрий
21 Февруари 2023, Вторник, 18:01 ч.
Автор: Флагман.БГ

С водещия се сближили твърде много

Вътре на терен обстановката за участниците е много особена и специална. Това заяви във видео водещият на "Ергенът" 2 Наум Шопов.

Той сподели, че с новият "ерген" Евгени Генчев са се сближили изключително много. 

"Ролята ми по време на снимки беше много по-осъзната от предишния сезон. Едновременно трябва да съветваш Ергенът, но без да му влияеш."

"Евгени трябваше да вземе едно много тежко решение не в края, но в средата на предаването, което определи остатъка на шоуто", съобщи Наум. 

"Двата сезона не се снимаха на едно и също място. Първият сезон се засне в Фетхие. Този път снимахме в Бодрум - топло и приятно", разкри той. 

"Участничките нямат достъп до телефон и интернет. Искаме преживяванията им да са индивидуални и да се потопят", допълни Шопов. 

"Професионални гримьори се грижат за момичетата. От България тръгва цял ТИР с рокли за участничките", отговори водещият на предаването на зрителски въпрос. 

"Няма нагласени скандали в предаването, няма причина да се нагласяват. Не може да събереш 20 момичета и да не се случи нещо. Идеята на предаването е да има любов, а не скандали. Ще е по-трудно да се нагласят скандали с толкова хора, отколкото действията да текат сами", разкри той. 

Наум Шопов разкри и друг любопитен факт - първият "ерген" Виктор Стоянов е бил в Бодрум по време на снимките на втория сезон на предаването. 


В категории: Лайфстайл


Михаил ДИМИТРОВ Златен шанс за реформи и влизане в еврозоната Златен шанс за реформи и влизане в еврозоната 20/03/2025, Четвъртък 19:54 0
70% от пчелите у нас са загинали
70% от пчелите у нас са загинали 20/03/2025, Четвъртък 18:40 0
Какво уби този млад спортист
Какво уби този млад спортист 20/03/2025, Четвъртък 17:21 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Защо напълняваме по-лесно с напредването на възрастта Защо напълняваме по-лесно с напредването на възрастта Това явление се дължи на комбинация от физиологични, хормонални и поведенчески промени Златен шанс за реформи и влизане в еврозоната Златен шанс за реформи и влизане в еврозоната Политолог съветва управляващите вместо да се карат кой бил с Делян Пеевки и кой с Божков, да работят Гответе се: Мощна магнитна буря ни връхлита до дни Гответе се: Мощна магнитна буря ни връхлита до дни Адските смущения могат да предизвикат повишен стрес върху организма Не си пробвал по-уникален сладкиш – само за 15 минути и всички ще ахнат Не си пробвал по-уникален сладкиш – само за 15 минути и всички ще ахнат Рецептата е много лесна Над 150 души аплодираха актьора Руси Чанев в Бургас, стартира инициатива да бъде почетен гражданин Над 150 души аплодираха актьора Руси Чанев в Бургас, стартира инициатива да бъде почетен гражданин Актьорът от златното поколение творци на българския театър и кино бе посрещнат с препълнена зала в родния си Бургас Туршия в небето, помия на земята! Бургазлийка от тази сграда откри революционен начин за чистене на бидон Туршия в небето, помия на земята! Бургазлийка от тази сграда откри революционен начин за чистене на бидон Преминаващи граждани все още се опитват да си поемат въздух след атаката Култови коментари на зрителите след целувката на Виктор в "Ергенът" Култови коментари на зрителите след целувката на Виктор в "Ергенът" Въпреки че трябваше да изглежда непринудено, целувката бе добре премислена от Виктор Мобилен екип ще събира електроотпадъците по заявки на гражданите в Несебър Мобилен екип ще събира електроотпадъците по заявки на гражданите в Несебър Зявки се приемат на  безплатен национален телефон 0800 14 100 Ето кои са в ОПГ-то на село Винарско, спипаха ги със 750 гр марихуана Ето кои са в ОПГ-то на село Винарско, спипаха ги със 750 гр марихуана Трима от тях са криминално проявени и осъждани, четвъртият едва 18-годишен, но вече престъпник СЕМ санкционира "Hell’s Kitchen" заради засягане на човешкото достойнство СЕМ санкционира "Hell’s Kitchen" заради засягане на човешкото достойнство Регулаторът налага глоба заради жалби срещу поведението на шеф Виктор Ангелов
Мъж постигна рекорд на женска спартакиада Мъж постигна рекорд на женска спартакиада Той финишира с цели 7 секунди пред останалите състезателки 70% от пчелите у нас са загинали 70% от пчелите у нас са загинали По думите му на регионално ниво смъртността е около 50 на сто. В началото на април в Русе ще има среща с лектор от Аграрния университет за изясняване на причините за измирането на пчелитe 2 милиона души използвани за жив щит от „Хамас“, а Николай Младенов посочи кой уби българина от ООН 2 милиона души използвани за жив щит от „Хамас“, а Николай Младенов посочи кой уби българина от ООН Тези хора живеят в ад без достъп до питейна вода, а храната е силно ограничена, поясни бившият външен министър  Какво уби този млад спортист Какво уби този млад спортист Умира след две седмици в медицинския център, когато медиците установяват, че мускулите му са разрушени до неизлечимост Какво се случва с тези двамата Какво се случва с тези двамата С постъпката си баровецът предизвика истинска сензация Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Еди Джордан загуби битката с рака Пребиха го като куче Пребиха го като куче Стилистът е претърпял операция и има поставени пирони в краката Издаде колко пият кифлите от Ергенът Издаде колко пият кифлите от Ергенът Това стана повод за това ютюбърът Слави Туджаров да направи специално интервю с него за сайта на bTV 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона Сред пострадалите има жени и деца 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 Въпреки това Зеленски продължава да нарича операцията „успешна“, въпреки че няколко хиляди войници от „ВСУ“ са изоставени там в обкръжение
Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Ще видим трайното завръщане на Путин на международното поле за преговори Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ами, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Съседе, ще ми дадеш ли бормашината си за събота и неделя?
- Ами какво да те правя - давам ти я. ще ремонтираш ли?
- Не, ще спя.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Малко му трябва на човек да е щастлив-няколко кафета сутрин, а вечер-шепа успокоителни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори