Вижте участничките в „Ергенът“ 2, по-големи селянки ли са от първите
Жените са красиви, но някои от тях са крайно меркантилни
Новият сезон на „Ергенът“ започна във вторник, 21 февруари. Продуцентите пуснаха кратък трейлър, който представя няколко от участничките. Впечатление направи, че поне тези, които бяха показани във видеото са красиви, но някои от тях изглежда са крайно меркантилни.
„Дали ще е бизнесмен или музикант, няма значение. Бих избрала този, който изкарва повече“, откровеничи една от участничките.
Баба-мераклийка шокира в новия сезон на "Ергенът"
„Има момичета, които са с цели различни от това да се борят за пръстени и часовници“, категорична е друга.
Трета пък самохвално обявява, че няма конкуренция и още на старта ще победи всичко.
Готови ли сте за „Ергенът 2“, бТВ показаха част от участничките
„Тези ще са по-големи селянки от първите“, обявява зрителка, която е изгледала трейлъра.
Ето какви са другите коментари: „Меркантилни, лигави простакеси, записали се за участие само, за да отидат на безплатна почивка в Турция“
„На повечето от показаните девойки би им прилягало изключително много да извършват нискоквалифициран селскостопански труд. Например – да събират кравешка тор“
„Трябва да го излъчват в по-късен час, че ще е като филм на ужасите“
„Надявам се да има поне една естествена“
„Мани, мани – едни джуки, силикон. Ужас! Новите кандидатски са напомпани до няма и къде. Толкова ли нямаше естествени момичета“
„Жал ми е за родителите да гледат как се излагат дъщерите им“
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си

Само не знам това селянки в заглавието защо е сложено ? Селянката , а и селянина са достойни хора и не разбирам защо се използват като един вид обидна квалификация . По - скро тези които използват този изказ са символ на простащина и селяндурщина.
Тая направо пръска от смях!