Готови ли сте за „Ергенът 2“, бТВ показаха част от участничките
4 момичета се появиха в кратко видео – едната трътлеста, но с голям бюст, а друга – висока и плоска
Готови ли сте за хитовото риалити „Ергенът“? Миналата година предаването предизвика сензация в родния ефир, а хиляди обсъждаха участничките, които се прочуха със своите странности.
Новият сезон започва в началото на следващата седмица, а бТВ загатнаха кои ще са някои от участничките.
В кратко видео те показаха новия ерген Евгени, а до него четири дами – едната висока, но без бюст, до нея – трътлеста дама, едно палаво гледащо плочките на Евгени момиче и още една кандидатка за слава, която поне на вид е с перфектни форми.
Нито една от тях не е публично известна. Най-вероятно става въпрос за анонимни инфлуенсърки, които преобладаваха и в първия сезон на предаването.
В същото време продуцентите дадоха допълнителни подробности от визитката на Евгени. Оказва се, че той е възпитаник на Кралската музикална академия в Лондон. Споделял е една сцена с Лейди Гага, Том Джоунс и Хелене Фишер и е носител е на над 15 национални и международни награди за пиано.
Германия дава на Украйна 600 ракети PAC-2, Киев иска още 360 Patriot за зимата
Васил Найденов с нова песен и Любовно признание, което всяка жена иска да чуе
Хотелите по Северното Черноморие свалят цените през септември
Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи
12 лекари от Ловешко са глобени и предадени на прокуратурата за нарушения с ваксини
Илиана Раева постави цел: Три олимпийски квоти и битка за медали в Лос Анджелис
Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса
Кошмарът на границата е пълен (СНИМКА)
Петър Витанов: Нов ВСС трябва да бъде избран в началото на ноември
Илияна Йотова към иконографите: Създавате образи, от които душата има нужда
АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда
Ужас по време на петъчната молитва: Над 60 души отвлечени от джамия в Нигерия
