След щорма: Бургаският кмет с благодарност и предупреждение към гражданите за следващите дни
Ще има проблеми с уличното осветление заради голяма авария
„Огромна благодарност за всички родители и учители, които масово се включиха в дейностите по отстраняването на щетите, причинени от бурята в детските градини и училищата!
Това е безценна помощ за по-бързото възстановяване на учебните заведения, за да могат децата утре да влязат в по-приветливи дворове и да не се стресират.“ Това написа кметът на Бургас Димитър Николов във фейсбук.
С десетки снимки градоначалникът илюстрира включването на доброволците в разчистването на града.
„Правим оглед на покривите в градините и училищата, поддържаща фирма ще отстрани опасни отлепени ламарини, за да минимизираме риска.
Благодаря и на всички граждани, които излязоха в пространствата пред домовете си и се включиха в разчистването на последиците в Морската градина.
Щетите са много и навсякъде!
Все още няколко квартала и села са без ток, аварията е голяма.
!!! Довечера ще има проблем с уличното осветление в някои комплекси, особено в “Меден рудник”, екипи работят по отстраняване на аварията. Потрошените автомобили са над 120.
! Моля ви да бъдете внимателни през следващите дни! Все още има много пречупени клони, които при по-силен вятър може да нанесат нови щети. Същото важи и за отлепени ламарини по покривите.
Благодаря на всички доброволци, институции, служби и фирми! Работата продължава“, посочва още Димитър Николов.
Емрах Стораро за БГ Евровизия: Пълна мафия
Антония Петрова се похвали с гривни за 150 000 €
Бездомник от Гренландия иска Тръмп да го направи богат
Сноубордистка пострада при Седемте рилски езера
Музикалното училище и Държавната опера в Бургас ще си сътрудничат
ЧСИ продава брутално потрошено BMW от смъртоносна катастрофа до Пловдив
Прогнозата на проф. Рачев: Февруари ще изненада всички
Рецептата за тази пилешка супа ще ви изненада - лекува ударно грипа
В 18 щата е обявено извънредно положение
Тези три зодии трябва да вземат голямо решение, за да променят живота си
Левски със сензационен трансфер, договори бивш "армеец"
Препълнени затвори в Гърция

Щеше да ни убият тия ламарини хвърчаха от покрива на блока на ул.Цар Симеон 111!!!!!!!!
Ужас!
Който е взел парите да си го оправя!!!!!
Те и дограмите ще хвърчат!!!!!