След щорма: Бургаският кмет с благодарност и предупреждение към гражданите за следващите дни
Ще има проблеми с уличното осветление заради голяма авария
„Огромна благодарност за всички родители и учители, които масово се включиха в дейностите по отстраняването на щетите, причинени от бурята в детските градини и училищата!
Това е безценна помощ за по-бързото възстановяване на учебните заведения, за да могат децата утре да влязат в по-приветливи дворове и да не се стресират.“ Това написа кметът на Бургас Димитър Николов във фейсбук.
С десетки снимки градоначалникът илюстрира включването на доброволците в разчистването на града.
„Правим оглед на покривите в градините и училищата, поддържаща фирма ще отстрани опасни отлепени ламарини, за да минимизираме риска.
Благодаря и на всички граждани, които излязоха в пространствата пред домовете си и се включиха в разчистването на последиците в Морската градина.
Щетите са много и навсякъде!
Все още няколко квартала и села са без ток, аварията е голяма.
!!! Довечера ще има проблем с уличното осветление в някои комплекси, особено в “Меден рудник”, екипи работят по отстраняване на аварията. Потрошените автомобили са над 120.
! Моля ви да бъдете внимателни през следващите дни! Все още има много пречупени клони, които при по-силен вятър може да нанесат нови щети. Същото важи и за отлепени ламарини по покривите.
Благодаря на всички доброволци, институции, служби и фирми! Работата продължава“, посочва още Димитър Николов.
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920

Щеше да ни убият тия ламарини хвърчаха от покрива на блока на ул.Цар Симеон 111!!!!!!!!
Ужас!
Който е взел парите да си го оправя!!!!!
Те и дограмите ще хвърчат!!!!!