×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изборите ще се проведат в първата неделя след Великден - на 19 април.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Километрични опашки заради паднали стълбове


Километрични опашки заради паднали стълбове
Задръстването край кв. Сарафово днес бе километрично
Тема в развитие
Парадоксът, че след урагана няма жертви в Бургас: Компромис на Бог или чист късмет? Видео показа и торнадо над морето в Бургаско Държавата обещава помощи за земеделски стопани след бедствието в Бургаско След щорма: Бургаският кмет с благодарност и предупреждение към гражданите за следващите дни Бурята извади от строя подстанция „Хоризонт“ на ЕСО, смущения в тока на Поморие и Сарафово Димитър Николов след урагана: Пострадали са 131 коли в Бургас, над 400 дървета са изкоренени Иван Алексиев: От 12 години съм кмет, такова чудо като щорма снощи не бях виждал никога Вижте как изглежда Бургас след бурята (СНИМКИ) Няколко села в Бургаска област остават без ток след бурята Обявиха частично бедствено положение в Поморие След урагана: 16-годишно момче е със счупена ключица, жена е с прорезни рани от строшено стъкло Поморие без ток за 24 часа, жена е отнесена от урагана Метео Балкан: Очаквайте нова буря в Бургас по-късно тази вечер Истински ураган или необичайно силна буря бе преминалият над Бургас кошмар Бедствието потроши витрините на култов мебелен магазин в Кумлука, спални и дивани отиват на боклука Паника в Поморие: Ветроходец падна зад борда по време на мощната стихия, организираха спасителна операция Мощна буря удари Обзор Кризисният щаб в Бургас ще работи денонощно, за да се справи с щетите от бедствието (СНИМКИ) Километрични опашки заради паднали стълбове Димитър Николов: Всички извънредни екипи са изпратени по сигнали, щети има във всички квартали на Бургас (ВИДЕО) След апокалипсиса: В Поморие е най-тежко положението, кметът Иван Алексиев свика кризисния щаб Стихията от Бургас се прехвърли в Созопол, вижте как изглежда „Веселата уличка“ (СНИМКИ) Кризисният щаб пред Флагман.бг: Има сигнал за паднал от борда на яхта, бурята е завлякла десетки лодки навътре в морето Десет-минутна буря предизвика невиждан погром в Бургас (СНИМКИ/ВИДЕО) Бургас е блокиран след изненадващия ураган Вятърът, повалил дървета в Бургас, бил със скорост около 100 км в час Извънредно! Десетки рибари бедстват край Бургас Ужас! Ураган внепазно се появи в Бургас, щетите са големи
виж още
скрий
17 Септември 2022, Събота, 19:20 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Затворена е част от магистрала “Тракия” заради повалени дървета

Образувани са километрични опашки заради задръствания, предизвикани от паднали стълбове край поморийското село Лъка, съобщава бТВ.

Най-критичната точка в община Поморие е именно там, разкри кореспондентът Десислава Генев. 

На пътя между Бургас и Каблешково са паднали стълбовете. Жиците са препречили пътя, а в полето край Лъка може да бъдат видени с просто око 6-7 стълба с високо напрежение, съборени от урагана.

Заради тази авария няма ток в Поморие, в близките села Лъка и Каменар, както и в част от квартал Сарафово. 

Затворен е пътят от летище Сарафово към Бургас, както и част от магистрала “Тракия”. Стотици са падналите дървета. 

В Слънчев бряг всички чадъри и шезлонги са обърнати. 
 




В категории: Бургас


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Колко са работещите бедни в Европа Колко са работещите бедни в Европа 04/02/2026, Сряда 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия 04/02/2026, Сряда 19:20 4
2
Коментара по темата
2.
Кмете
17.09.2022 20:13:50
3
12
Тия стълбове що не са подрязани, ся видяхте ли кво стана.
1.
Я
17.09.2022 20:11:02
2
3
Сега е момента,грабвайте резачките,дърва без пари.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Парадокс с тока: Баби в селата го ползват само за осветление, но плащат все повече Парадокс с тока: Баби в селата го ползват само за осветление, но плащат все повече Топлят се и готвят на дърва, но вместо сметките да намаляват, куриозно се увеличават и то с много Опасна находка в Бургас: Военните обезвредиха граната, намерена в гараж Опасна находка в Бургас: Военните обезвредиха граната, намерена в гараж Силно корозираният боеприпас е втори подобен в града за дни Зловещите тайни в българския „Туин Пийкс”, маскирани с истории за секта и педофилия Зловещите тайни в българския „Туин Пийкс”, маскирани с истории за секта и педофилия Аналогията със сериала на Дейвид Линч с фразата „Совите не са това, което са“ направи Борислав Сарафов, но защо бяха убити юрист, счетоводител и компютърен спец? Андрей Янев поема Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ (ОБНОВЕНА) Андрей Янев поема Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ (ОБНОВЕНА) Георги Динев оставя следа, но не само като изключителен художник, а и като човек, който вдъхновява и обединява, каза кметът Димитър Николов Сандов подписва, Терзиев спонсорира: зелената частна армия в планината Сандов подписва, Терзиев спонсорира: зелената частна армия в планината Това е една история, която не започва с престъпление, а с политическо решение Катастрофа в Айтос остави ромската махала без ток Катастрофа в Айтос остави ромската махала без ток Лек автомобил с младо семейство се удари в електрически стълб на ул. „Славянска“ Баба Ванга: През 3005 г. Земята ще воюва с Марс Баба Ванга: През 3005 г. Земята ще воюва с Марс Някои прогнози са апокалиптични, други сюрреалистични, но всички имат обща характеристика - разпространяват се със скоростта на социалномрежов грип. Обявиха оранжев код в Бургаско за 5 февруари, чакат ни валежи и силен вятър Обявиха оранжев код в Бургаско за 5 февруари, чакат ни валежи и силен вятър Опасно време в цялата страна, в южните части на страната кодът е червен Изтъкнат биолог предлагал на Епщайн хормонални експерименти с деца Изтъкнат биолог предлагал на Епщайн хормонални експерименти с деца Робърт Трайвърс искал момченцата да стават по-женствени, а момиченцата – по- сексуализирани Ето защо, след изтеклите порно записи от Бургас, двата салона за епилация не е нужно да спират работа Ето защо, след изтеклите порно записи от Бургас, двата салона за епилация не е нужно да спират работа Прокуратурата не разследвала собствениците и персонала на "Тифани" и "Инфинити", защото нямала основание да ограничи услугата, само блокирала излъчването на видеата в порно сайтовете
Масови евакуации и транспортен хаос в Испания и Португалия заради бурята „Леонардо" Масови евакуации и транспортен хаос в Испания и Португалия заради бурята „Леонардо" Над 3000 души са евакуирани в Андалусия, затворени са училища и железопътни линии, а властите предупреждават за риск от тежки наводнения и свлачища Киър Стармър призна: Знаех за връзката Манделсън - Епщайн при назначаването му Киър Стармър призна: Знаех за връзката Манделсън - Епщайн при назначаването му Премиерът е под натиск на бунт в Лейбъристката партия и обвинения в прикритие Ким Кардашиян и Луис Хамилтън навлизат в нов етап Ким Кардашиян и Луис Хамилтън навлизат в нов етап Риалити звездата и пилотът от Формула 1 прекарват все повече време заедно, твърдят източници на британския таблоид SUN И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края Шест от всеки десет семейства остават без пари две седмици преди края на месеца Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Жената ипотекирала дома си, за да финансира фиктивен хуманитарен проект с мъж, представял се за престолонаследник на Дубай 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест От ръководството на курорта обясняват, че раницата е останала плътно закрепена за тялото ѝ, тъй като гръдната катарама на раницата е била закопчана, което допълнително затруднило освобождаването ѝ Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Фиктивни фирми, криптоплащания и социални мрежи движат сивия пазар на вещества без медицински контрол Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Жената е била убедена да инвестира заедно с лице, представящо се за престолонаследник на Дубай Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Как с европейски ценности, НПО кораби и социални помощи Вашингтон може да получи парче от Арктика без нито един изстрел Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Магистратите присъдиха $2 млн. на Фокс Варианчели, превърнала се в момче на 15 г..
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти сготвя за обед?
- Ами, не знам миличка, направи нещо вкусничко.
- Ти кво бе тъпанар такъв, пак ли ме обиждаш?
Виц на деня Виц на деня - Сашко, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Иванчо?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не страдай от психично разстройство — наслаждавай му се
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори