×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • СОС изслушва кмета Васил Терзиев за кризата с боклука в София
  • Румъния видя заплаха за изключителната икономическа зона в Черно море
  • Григор Димитров с тежък жребий на Australian Open
  • Почина 200-килограмовият мъж, който беше приет в "Пирогов"
  • МО на Дания: Военните на страната са задължени да открият огън в случай на американски удар срещу Гренландия
  • Зеленски обяви извънредно положение в енергийния сектор на страната заради повредите, нанесени от руските атаки
  • Виктор Орбан: Унгария ще се противопостави на усилията на ЕС за удължаване на войната в Украйна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Метео Балкан: Очаквайте нова буря в Бургас по-късно тази вечер


Метео Балкан: Очаквайте нова буря в Бургас по-късно тази вечер
Бурята се движи в посока Бургас. Всички стискат палци да ни се размине
Тема в развитие
Парадоксът, че след урагана няма жертви в Бургас: Компромис на Бог или чист късмет? Видео показа и торнадо над морето в Бургаско Държавата обещава помощи за земеделски стопани след бедствието в Бургаско След щорма: Бургаският кмет с благодарност и предупреждение към гражданите за следващите дни Бурята извади от строя подстанция „Хоризонт“ на ЕСО, смущения в тока на Поморие и Сарафово Димитър Николов след урагана: Пострадали са 131 коли в Бургас, над 400 дървета са изкоренени Иван Алексиев: От 12 години съм кмет, такова чудо като щорма снощи не бях виждал никога Вижте как изглежда Бургас след бурята (СНИМКИ) Няколко села в Бургаска област остават без ток след бурята Обявиха частично бедствено положение в Поморие След урагана: 16-годишно момче е със счупена ключица, жена е с прорезни рани от строшено стъкло Поморие без ток за 24 часа, жена е отнесена от урагана Метео Балкан: Очаквайте нова буря в Бургас по-късно тази вечер Истински ураган или необичайно силна буря бе преминалият над Бургас кошмар Бедствието потроши витрините на култов мебелен магазин в Кумлука, спални и дивани отиват на боклука Паника в Поморие: Ветроходец падна зад борда по време на мощната стихия, организираха спасителна операция Мощна буря удари Обзор Кризисният щаб в Бургас ще работи денонощно, за да се справи с щетите от бедствието (СНИМКИ) Километрични опашки заради паднали стълбове Димитър Николов: Всички извънредни екипи са изпратени по сигнали, щети има във всички квартали на Бургас (ВИДЕО) След апокалипсиса: В Поморие е най-тежко положението, кметът Иван Алексиев свика кризисния щаб Стихията от Бургас се прехвърли в Созопол, вижте как изглежда „Веселата уличка“ (СНИМКИ) Кризисният щаб пред Флагман.бг: Има сигнал за паднал от борда на яхта, бурята е завлякла десетки лодки навътре в морето Десет-минутна буря предизвика невиждан погром в Бургас (СНИМКИ/ВИДЕО) Бургас е блокиран след изненадващия ураган Вятърът, повалил дървета в Бургас, бил със скорост около 100 км в час Извънредно! Десетки рибари бедстват край Бургас Ужас! Ураган внепазно се появи в Бургас, щетите са големи
виж още
скрий
17 Септември 2022, Събота, 21:20 ч.
Автор: Флагман

Щетите от първото бедствие са изключително сериозни

 

В следващите няколко часа над Бургаска област може да се завихри нова гръмотевична буря, прогнозира meteobalkans.com. Заплашени са градовете в горнотракийската низина - Хасково, Димитровград, Гълъбово, Раднево, Нова Загора, а по-късно тази нощ и Ямболско, Карнобат и Бургас.

Валежите отново ще са интензивни, придружени от дребна и средна по размер градушка. Повишава се вероятността и от нови материални щети. 

На радарна снимка виждаме, че голяма част от Горнотракийската низина е обхваната от групи от гръмотевични бури. Тез се движат на североизток-изток и се усилват. Съветваме ви да потърсите   подслон и по възможност да излизате навън, пишат от meteobalkans.com.

Припомняме, че щетите от първата буря, която се появи от нищото, са много сериозни. Все още в Поморие и кв. "Сарафово" са без ток, в целия Бургас има паднали дървета, потрошени са десетки автомобили. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Видео, заснето от наш читател в Поморие, днес малко след 16 часа. Виждате как ураганът се появи от нищото и се завихря със страшна сила. Цяло чудо е, че човекът, който е заснел тези кадри е успял да избяга от окото на бурята. 

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Има две добри новини за Любо Пенев Има две добри новини за Любо Пенев 15/01/2026, Четвъртък 10:30 0
Тервел ИЛИЕВ Патрулка падна в дере, има ранен полицай Патрулка падна в дере, има ранен полицай 15/01/2026, Четвъртък 09:16 1
6
Коментара по темата
6.
Дискримин
18.09.2022 00:38:03
0
11
Сарафово та сарафово. Ток няма от 7 часа и в кварталите Рудник и м.с Черно Море. Ама тях кучетата ги яли.
5.
*********
17.09.2022 22:26:54
3
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
Флагман до Иво
17.09.2022 22:20:49
0
16
Ток няма и да има шматка !
3.
Иво
17.09.2022 21:46:04
1
10
Ток няма още флагмани в Сарафово
2.
Иво
17.09.2022 21:43:30
2
9
Ток няма още флагмани
1.
Метеоролог-професор
17.09.2022 21:31:29
1
39
21:30 часа. Прогноза за времето за днес:
- след обяд се очаква много силна буря.
Какво ще бъде времето утре, ще ви кажа вдругиден.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
ГЕРБ предлага закриване на антикорупционната комисия и връщане към стари механизми ГЕРБ предлага закриване на антикорупционната комисия и връщане към стари механизми Според вносителите не е постигнато независимо разследване на корупцията по високите етажи на властта   Лихвата по студентските кредити намалява от 7 до 3 процента след решение на НС Лихвата по студентските кредити намалява от 7 до 3 процента след решение на НС Промените в закона целят по-достъпно образование и допълнителна подкрепа за младите семейства Родители от НБУ „Михаил Лъкатник“: Не можем да търпим повече, едно дете превърна в кошмар ежедневието ни Родители от НБУ „Михаил Лъкатник“: Не можем да търпим повече, едно дете превърна в кошмар ежедневието ни Те искат реформи и спешни мерки от директорката на учебното заведение заради сериозен проблем в 2Б клас Стана ясно кога може да се обяви грипна епидемия в Бургас Стана ясно кога може да се обяви грипна епидемия в Бургас В понеделник щабът взема решение  Мистерия с трупа, открит в призрачната къща на ул. "Св. св. Кирил и Методий" Мистерия с трупа, открит в призрачната къща на ул. "Св. св. Кирил и Методий" Няма документи, а "съквартирантите" му са толкова неадекватни, че дори не могат да му кажат името Разследват канал за фалшиво евро след сигнал от търговец в Казанлък Разследват канал за фалшиво евро след сигнал от търговец в Казанлък Собственик на магазин разкри схема с криптоплащане и доставка на неистински банкноти   С мълчалив протест срещу нежелания директор започва учебния ден в бургаското НБУ "М.Лъкатник" С мълчалив протест срещу нежелания директор започва учебния ден в бургаското НБУ "М.Лъкатник" Възможно ли е цялото училище да се разпусне заради един казус, за който ръководството не може да намери отговор? Дневен хороскоп: Овенът да внимава с мимолетните изкушения, а Лъвът – с парите Дневен хороскоп: Овенът да внимава с мимолетните изкушения, а Лъвът – с парите Звездите насърчават смелостта, но напомнят и за границите, които не бива да се прекрачват Докога ще повтарят лъжата, че машините били станали просто принтери? Докога ще повтарят лъжата, че машините били станали просто принтери? И какъв ви е зорът да не се разпечатват разписки бюлетини и да не се броят те? Ивайло Мирчев: Протестите не промениха нищо, чалгарите на Слави се продадоха Ивайло Мирчев: Протестите не промениха нищо, чалгарите на Слави се продадоха Не бива да позволяваме на управляващите да освинят и тези избори, защото искат точно това, каза той
БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация, обяви Киселова БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация, обяви Киселова Няма да подкрепим мерки, които изглеждат като ограничаване на избирателното право, допълни тя Има две добри новини за Любо Пенев Има две добри новини за Любо Пенев Терапията му повлиява добре, връщат го скоро в България 80-годишният мъж се опитва да пътува от Тенерифе с починалата си съпруга 80-годишният мъж се опитва да пътува от Тенерифе с починалата си съпруга Състоянието на жената, както и обстоятелствата около смъртта й, подлежат на допълнително изясняване Почерня от полиция пред "Къщата на ужасите" на бургаската ул. "Кирил и Методий", има труп Почерня от полиция пред "Къщата на ужасите" на бургаската ул. "Кирил и Методий", има труп Пристигна и екип на Бърза помощ, но се оказа, че няма работа за него  Американец планира да осинови деца и да ги отглежда с АI майка Американец планира да осинови деца и да ги отглежда с АI майка По думите му идеята не е виртуален експеримент, а сериозно намерение за създаване на реално семейство Първо лекарство, разработено с помощта на изкуствен интелект, навлиза в клинични изпитвания Първо лекарство, разработено с помощта на изкуствен интелект, навлиза в клинични изпитвания Рентосертиб цели лечение на рядко белодробно заболяване и може да съкрати времето за разработване на лекарства Арестуваха Кийфър Съдърланд в Лос Анджелис след сигнал за нападение над шофьор Арестуваха Кийфър Съдърланд в Лос Анджелис след сигнал за нападение над шофьор Актьорът е освободен срещу гаранция от 50 000 долара и трябва да се яви в съда на 2 февруари Работникът от Ford, обидил Тръмп, бе уволнен Работникът от Ford, обидил Тръмп, бе уволнен Инцидентът в автомобилния завод в Детройт предизвика политически скандал, Белият дом защити поведението на държавния глава Претърсват офисите на партията на Юлия Тимошенко заради схема пари срещу гласове Претърсват офисите на партията на Юлия Тимошенко заради схема пари срещу гласове Антикорупционните служби в Украйна разследват предполагаеми подкупи към депутати, случаят не е пряко свързан с Енергоатом Златото с нов исторически рекорд, среброто премина 90 долара за унция Златото с нов исторически рекорд, среброто премина 90 долара за унция Благородните метали поскъпват на фона на по-слаба инфлация в САЩ и очаквания за понижение на лихвите
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Русия е ок, но мисля, че Украйна е по-малко готова да сключи сделка Виц на деня Виц на деня Жена говори нежно на мъжа си:
- Странно как три ракии те правят толкова различен...
- Но аз не съм пил!
- Ти не си, но аз пих...
Виц на деня Виц на деня Жена говори нежно на мъжа си:
- Странно как три ракии те правят толкова различен...
- Но аз не съм пил!
- Ти не си, но аз пих...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да правим всичко с лекота
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори