Синът на втория шофьор: Тялото на баща ми е намерено в отделението за спане
Кадри бил на 54 години и имал над 20 години стаж
Името на втория шофьор на изгорелия автобус на АМ "Струма" е Кадри Мемеди, съобщи БНТ. По думите на сина му Бесар тялото на баща му е намерено в отделението за спане. Не е шофирал, но не е потвърдено официално. Беаср вече е бил в България, за да разпознае тленните останки и се е прибрал.
Кадри бил на 54 години и имал над 20 години стаж. Пътувал е често до Германия и Турция и е познавал маршрутите. Автобусът е бил технически изряден, смята сина му.
Бесар твърди, че "Беса Транс" имат сервиз и в Турция. Баща му тръгнал в четвъртък и в петък вече бил в Инстанбул, където се обадил на сина си. Не допускал пътници с опасен багаж в автобуса - нито с пиротехника, нито с гориво. Автобусите били на 3 години и технически изправни, допълва Бесар.
И днес Република Северна Македония е потънала в скръб за загиналите. Близките очакват телата на жертвите да бъдат транспортирани от България.
Сложете купичка със сода в хладилника и забравете за лошите миризми
Зодиите, за които предстои важна промяна
Симеон Николов блести за Купата на Русия
Кои зодии ще сбъднат голяма мечта до края на годината според астролози
12/05/2026, Вторник 20:59
0
Владимир Путин се хвали с три мощни оръжия
Голям обрат в Джирото след България
Гурме паста с трюфелов аромат и хрупкав бекон - лесна рецепта за ресторантски вкус у дома
Феновете в екстаз - Къванч Татлъту се завръща
Българин хвана риба гигант
Арсенал получи талисмани от бургазлия
Бойко Борисов и Живко Тодоров с решение за ръководството на ГЕРБ в Стара Загора
БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" с ключово участие в конференция по проект MIRACle
