За коя кандидапрезидентска двойка гласува Айтос
Разликата между Радев и проф. Герджиков малко над 500 гласа
Румен Радев спечели балотажа в община Айтос. Това сочат данните от паралелното преброяване на изборните протоколи, съобщиха за Флагман.бг от щаба на БСП.
Само 23,92 % от имащите право на глас в община Айтос са отишли до урните днес, което я нарежда на последно място по избирателна активност в област Бургас.
Разликата между двамата кандидати в общината е малко над 500 гласа.
Държавният глава е подкрепен за втория си мандат от 3833 избиратели в общината, а проф. Анастас Герджиков – 3325. „Не подкрепям никого“ са избрали 69 души.
Припомняме, че на изборите 2в1 миналата седмица Движението за права и свободи бе абсолютен победител, а за кандидатпрезидентската двойка на партията получи 2650 гласа. Очевидно тези гласове сега са разпръснати наполовина между двамата кандидати на балотажа.
В ход е делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
Светът започва оттук: Ден на отворените врати в СУ "Св. св. Кирил и Методий"
Прокуратурата е сезирана за грабежа на ДаллБогг: Започва работа
Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция
76-годишна общинска съветничка изби рибата със секси фотошоп
Лидери от ППДБ се изживяват като световен авторитет, но са с мания за величие
Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си
Софийският университет рискува да спре специализирани обучения заради липса на кадри
Малена и Тервел Замфирови станаха посланици на кампания срещу хазартната зависимост
Бургас посреща младите звезди на класическата музика: Младежки музикален фестивал „СОЛиСиМи“ 2026 с вдъхновяваща програма
Едва на 37 години почина бивш футболист
