Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Айтос е един от градовете в Бургаска област с ключово значение за развитието на селското стопанство и хранителната индустрия, важен транспортен възел. Следете рубриката новини от Айтос, за да сте информирани какво се случва в ежедневието на хората там.
Айтос е град с традиции и богата културна програма, добре развита инфраструктура и спокойна атмосфера. На територията на Общината има жители от различни етнически и религиозни групи с установени традиционно чудесни взаимоотношения. В Айтоския Балкан има множество туристически хижи и почивни станции. Природата е запазена, въздухът е чист, екологичната обстановка - отлична.
Екипът на Флагман отразява редовно новини от културния и стопански живот на община Айтос.
Сергей Лавров, министър на външните работи на Русия
По принцип Гренландия не е естествена част от Дания, нали?
Виц на деня
Пациент отива на доктор:
- Какво искате да ви предпиша?
- Два етажа от къщата, ако може...
Виц на деня
- Скъпа, какво би искала за 14 февруари?
- Не се сещам.
- А какво ти харесва?
- Съседът от горния етаж.
Статус във фейсбук
Ако имаш пистолет можеш да обереш банка, но ако имаш банка можеш да обереш всички.