×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьор с 3,34 промила алкохол удари паркирана кола в руенско село
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бойко Борисов депозира оставката на ръководения от него Министерски съвет


Бойко Борисов депозира оставката на ръководения от него Министерски съвет
Писмото на премиера беше депозирано до председателя на НС
Тема в развитие
Ето го цялото ръководство на 45-ото Народно събрание Избраха Ива Митева от "Има такъв народ" за председател на 45-ото Народно събрание „Мутри вън“ ще се борят за пълна ревизия без лов на вещици „Демократична България“ ще работи за отстраняването на Гешев и Цацаров ДПС: Категорично сме готови за избори веднага Корнелия Нинова: БСП не преговаря с ГЕРБ за правителство, нито с ДПС за президент „Борисов 3“ бойкотира откриването на 45-ото Народно събрание Заместникът на Слави: Този парламент едва ли ще изкара мандата си, трябва да променим изборните правила Десислава Атанасова: Заканите на реваншизъм ли са плодовете на вашата изборна победа? Президентът към новите депутати: Никой не може да ви разменя, продава или отдава под наем Слави Трифонов се закле като депутат онлайн Бойко Борисов депозира оставката на ръководения от него Министерски съвет Мика Зайкова откри учредителното заседание на 45-ото Народно събрание Новите депутати се събират за откриването на парламента, посреща ги протест против ГЕРБ ГЕРБ търси подкрепа за експертен кабинет „Демократична България“ в капан заради Даниел Митов
виж още
скрий
15 Април 2021, Четвъртък, 09:32 ч.
Автор: Флагман.бг

Правителство ще продължи да изпълнява функциите си до избирането на нов Министерски съвет

На основание член 111, ал. 2 от Конституцията на Република България министър-председателят Бойко Борисов подаде пред новоизбраното 45-о Народно събрание оставка на ръководения от него Министерски съвет.

Писмото на премиера Борисов, с което подава оставката на кабинета, беше депозирано днес до председателя на Народното събрание чрез деловодствата на двете институции. 

В съответствие с чл. 111, ал. 3 от Конституцията ръководеното от премиера Борисов правителство ще продължи да изпълнява функциите си до избирането на нов Министерски съвет и ще осъществи приемственост в управлението. 


В категории: Политика


21
Коментара
21
Коментара по темата
21.
Какво се случва с България
15.04.2021 15:36:53
0
3
С бурни ръкопляскания пленарната зала посрещна съобщението на Зайкова, че правителството на Боко БорисоФ е депозирало своята оставка.
Бившият премиер нанесе поредна обида на Народното събрание,
което 4 години системно пренебрегваше, като не се появи дори и сега.
Зайкова не се поколеба да изрази недоволството си от отсъствието му.
"Това или е срам, че не идват тук да си подадат оставката, или е пренебрежение към тази институция.
Това е парламент!", сърдито заяви временният председател.
Думите й предизвикаха нов взрив от аплодисменти.
20.
Истината:
15.04.2021 15:24:52
0
4
Пълни Глупости са, че Мутрата премиер Бойко Борисов е депозира оставката на ръководения от него Министерски съвет.
Той Нямаше Смелостта да дойде в парламента и да депозира Оставката си!
Дори куклата му на конци Росен ПлЮвналиев
се възмути от това действие на борисоФ!
19.
Професорът
15.04.2021 14:16:17
0
4
Борисов, мислех че си мъжага, но се показа като скопен пес.Нямаш доблест да се изправиш пред остатъците в народното събрание от бившите си герберчета, на които им се удължиха езиците да ти лижат задните части и им се удължиха ръцете зад гърба ти да крадът и да те злепоставят пред целия свят.Ти наистина се изгради като незаменим в момента лидер, но твоите помияри от дупелизците те направиха ненавиждан от народа ни.Ще направиш една добрина на партията си , ако вземеш със себе си Десислава със змийската уста, Биков и хипопотама Гърневски.Това са част от хората ти, които с озлобението си раздразнихи народа.?Бъди здрав Бойко, покрий се и на спокойствие си живей със спестеното.За теб връщане вече няма.
18.
жалко
15.04.2021 12:37:00
0
5
Аз помислих, че ще подаде оставка с Жипка.
17.
Що с писмо бе Боко?
15.04.2021 12:32:33
0
9
Борисов подава оставка с писмо? Никакво уважение към институциите и към народа. През последните години кръжи с джипката из страната и избягва всякакъв контрол и плюе върху всички че го карат дс отиде до парламента и да даде обяснения
16.
Pen4o Kubadinski
15.04.2021 11:49:10
0
2
До 2,
Т'ва пУмияр някакъв вид пума ли е?
15.
До пича с големите букви
15.04.2021 11:29:42
2
4
Много ми е интересно след 2-3 месеца какво ще пишеш?Кой ще ти е виновен тогава за жалкия ти живот,питам защото на неудачниците винаги някой им е виновен ;)
14.
До 11
15.04.2021 11:27:44
3
4
А Слави наркомана,кой изпрати?
13.
ViP
15.04.2021 11:16:49
1
6
Най накрая,велик момент за България !
12.
Борисов имал работа
15.04.2021 10:55:22
2
6
Да подготвя чакалите
11.
Псе
15.04.2021 10:34:03
2
14
Затова Борисов изпраща „калинка“ да свърши нещо, което трябва и е достойно да свърши той. И е прав. Срещата с истината не е по силите му.

Свърна в гъстата гора и избяга като куче, - е написал поета.

Страшно е да те запомнят такъв.
10.
Бойко Борисов депозира оставката
15.04.2021 10:32:28
4
13
Това си е национално освобождение.
9.
Браво на професор Зайкова
15.04.2021 10:28:31
4
14
Хвърли си шапката. Пълно пренебрежение към парламента. Все пак сме парламентарна република. Това каза Мика Зайкова от трибуната на Народното събрание, коментрайки зепозираната оставка на правителството от премиера Бойко Борисов.


Не искам да коментирам. Това е срам пред народа и пред вас, каза още Зайкова под Бурните аплодисменти на депутатите.
8.
ХАЙДЕ МЕРИ №4 И №6 ??????????????????
15.04.2021 10:17:16
2
0
И КАЖИ ЧЕ НЕ СИ ОТРЯЗАЛ УМИШЛЕНО КОМЕНТАРА МИ №4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7.
Баси туловището
15.04.2021 10:15:23
4
14
Тоя едва се събира на снимката.
6.
хаха ХАЙДЕ ПРИМЕРИ №4 И №5 ???????????????????????
15.04.2021 10:12:46
6
6
ЩО РЕЖЕШ И МАНИПУЛИРАШ БЕ ГЕРБАДЖИЯ????????????????????
5.
№4 той вожда през целия си мандат!!!!!!!!!!!!!!!!!
15.04.2021 10:10:07
7
2
ОТРЯЗА ГО ОЛИГОФРЕН АААААААААААА ХАХАХА
4.
ТОЙ """ВОЖДА ""ПРЕЗ ЦЕЛИЯ
15.04.2021 10:06:48
8
13
НЕ ЗАЧЕТЕ НАРОДА /парламентарния контрол/ЧЕ СЕГА ЛИ ЩЕ ДОЙТЕ В ПАРЛАМЕНТА ДА УВАЖИ НАРОДА ХАХА !!!!!!!!!!ВСЕ ПАК ТОЙ Е ВОЖД НА ТИКВИТЕ"""""""и аз съм прост и вие сте прости затова се разбираме"""""""""""""
3.
До 1
15.04.2021 10:05:10
4
16
Те пък едни народни представители
2.
toni
15.04.2021 10:02:33
6
19
ДОВИЖДАНЕЕЕЕЕ! ПУМИЯРИ!
1.
Владимир Методиев Ердоган
15.04.2021 09:51:59
6
26
Борисов яви ли се в парламента или е под достоинството му да се занимава с народни представители?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Васил Илиев от кв. Победа задигна кутия с дарения от храм "Св. Николай Чудотворец" Васил Илиев от кв. Победа задигна кутия с дарения от храм "Св. Николай Чудотворец" Близо 3 месеца полицаите издирваха извършителя на богохулството Евровизия обърка романтичното пътуване на Дара до Милано след историческата победа Евровизия обърка романтичното пътуване на Дара до Милано след историческата победа Певицата е планирала личен воаяж със съпруга си, но триумфът на България на конкурса променя програмата ѝ DJ Лудата глава се изръси 3 000 евро за маратонки, очила и чанта, оказаха се брутални ментета DJ Лудата глава се изръси 3 000 евро за маратонки, очила и чанта, оказаха се брутални ментета Имаше шанс да ми върнат парите, а аз да им върна боклуците, за да ги продават на шматките, които пазаруват тук, но го пропуснаха, казва Филипов 18 хил. евро за четири нощувки - цените удариха тавана заради Евровизия 18 хил. евро за четири нощувки - цените удариха тавана заради Евровизия Макар все още да не е окончателно ясно кой град ще поеме основния туристически поток, столицата вече отчита значителен ръст в резервациите и ценовите нива Близо 500 000 автомобила напускат София за 24 май, АПИ въвежда извънредна организация на движението Близо 500 000 автомобила напускат София за 24 май, АПИ въвежда извънредна организация на движението Най-натоварени се очаква да бъдат магистралите „Тракия“, „Струма“ и „Хемус“, а движението на тежкотоварни камиони ще бъде временно ограничено Осъдиха бизнесмен от Бургаско и тех. ръководител на фирмата му заради трудова злополука, отнела живота на млад мъж Осъдиха бизнесмен от Бургаско и тех. ръководител на фирмата му заради трудова злополука, отнела живота на млад мъж Магистратите са постановили условни присъди за двамата мъже, след като ги признават за виновни за причиняване на смърт по непредпазливост на Райко Тинков, загинал едва на 23 години на техен обект Трима добре познати футболисти идват на "Лазур" за "Мача на Надеждата" Трима добре познати футболисти идват на "Лазур" за "Мача на Надеждата" Мачът ще се играе на 6 юни „Код Руж“ извади най-луксозния имот на рент пазара в Бургас „Код Руж“ извади най-луксозния имот на рент пазара в Бургас Дадохме пълна свобода на дизайнера Ружа Стойкова и получили интериор, който надмина всичките ни очаквания, казват собствениците Такситата искат да карат в буслентите, но само когато са с клиенти Такситата искат да карат в буслентите, но само когато са с клиенти Според бранша мярката ще ускори курсовете и може да намали цената Жесток трус в bTV: Екипът се разпада след трансфера на годината Жесток трус в bTV: Екипът се разпада след трансфера на годината Масово преселение на кадри към БНТ след голямата рокада по високите етажи
Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Две пълнолуния в рамките на един месец засилват интереса към астрологичните прогнози и темата за личните финанси 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти Около 12% от жилищния фонд остава неизползван, а държавата цели да увеличи предлагането чрез обновяване на стари имоти Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Радио „Каролайн“ призна, че грешката е резултат от „компютърна повреда“ в основното им студио нa 19 май, която е задействала автоматизирана процедура, използвана при смърт на монарх КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици Междинните данни от анализа, представени през декември м.г., показаха тежки структурни деформации на пазара на храни  Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли 44 млн. автомобила са по китайските пътища Държавата крие жертви на пътя, системата се разпада - време е за генерална реформа Държавата крие жертви на пътя, системата се разпада - време е за генерална реформа ИПБ разкрива сериозни манипулации в официалната статистика за загиналите през 2024–2025 г., които според тях прикриват управленски провал. От документа става ясно, че за периода незнайно как от статистиката са "изчезнали" 62-ма загинали Брекзит на заден ход: Защо ЕС не трябва да бърза с Великобритания Брекзит на заден ход: Защо ЕС не трябва да бърза с Великобритания Лондон търси сближаване с Брюксел, но историята на Брекзит, старите привилегии и липсата на солидарност поставят ЕС пред труден избор Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори