×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Северна Корея е извършила изпитание на нова ракетна система
  • Румен Радев ще разговаря с Фон дер Лайен, Рюте и Макрон
  • Всеки четвърти българин не умее да окаже първа помощ при безсъзнание
  • Израел ликвидира новия шеф на въоръженото крило на "Хамас" при удар в Газа
  • Слънчев бряг и районът от Равда до Елените остават без вода днес
  • С дронове търсят изчезнала в Свищов жена
  • Пускат държавни ценни книжа за граждани без такси
  • Втора акула е забелязана край плаж в Гърция – тревога в Сароническия залив
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Полицията премахна палатковия лагер на "Орлов мост"


Извънредно! Полицията премахна палатковия лагер на "Орлов мост"
Катунът на Орлов мост бе разчистен и тази сутрин движението бе възстановено
Тема в развитие
Вътрешният министър: Полицията не позволи да се пролее кръв Малцина протестиращи се събраха и този предиобед в триъгълника на властта След сблъсъците в София: 80 ранени полицаи, 126 арестувани протестиращи – 60 от тях с криминални досиета Протестиращи хвърляли коктейли „Молотов“ по полицаи? След ескалацията на напрежение: Над 60 са арестувани, ясно е откъде тръгна провокацията Извънредно! Полицията премахна палатковия лагер на "Орлов мост" Още 10 полицаи са ранени при протеста тази вечер, мъж е с черепно-мозъчна травма Главсекът на МВР: Бомбичките, които хвърляха по нас, били складирани в палатките на Орлов мост Меле между полиция и протестиращи, напрежението ескалира, дойде водно оръдие (НА ЖИВО) Протестът в София тази вечер (НА ЖИВО) Арестуваха лидера на „Възраждане“ Костадин Костадинов 18:00 ч. 02.09.2020 г., Площадът пред кметството в Бургас – тишина и празнота Станислав Недков-Стъки срази протестиращите: Вие не сте народът, днес посегнахте на две национални емблеми! Георги Хаджиев, СДВР: Срещу българската полиция бяха изкарани криминални елементи и футболни ултраси Къртят жълтите павета и замерят полицаите (СНИМКИ/ВИДЕО) Гледайте НА ЖИВО протеста в центъра на София Извънредно от Триъгълника на властта: Протестиращи подпалиха бали сено на паветата 8 души са арестувани на протеста в столицата, сред тях и Големия Дамбовец ОП обявиха „цена“ за изкарване на мандата и готовност да работят за Велико Народно събрание ВИДЕО показва агресията на протестиращите, ето как жандармерист е бил ударен в главата Депутатите приключиха пленарния ден за 2 часа, протестиращите опитват да ги блокират в сградата ДПС поиска оставка на президента Радев и съставяне на експертно правителство СДВР: Над 20 полицаи са обгазени, протестиращи замерват служителите на реда с камъни Скандален старт: Президентът държи реч в парламента, управляващите напускат, БСП крещят „оставка“ Първо заседание на парламента за новия политически сезон (на живо) Тома Биков: Правителството няма да подава оставка заради искането на няколко партийни организации Напрежението ескалира, мерят полицаи с яйца и бутилки (НА ЖИВО) Парламентът под обсада, засилено полицейско присъствие заради протеста
виж още
скрий
03 Септември 2020, Четвъртък, 06:00 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Фейсбук

От видеокадрите, които бяха публикувани в социалните мрежи, се вижда че по време на акцията на място е имало шепа демонстранти – неповече от 10-ина души

 

Палатковият лагер, който бе блокирал „Орлов мост” бе разтурен при полицейска акция, извършена в 3 часа след полунощ, съобщава дежурният редактор на Флагман.бг.

Полицейски служители щурмуваха окупирания мост, разбутаха барикадата и тази сутрин през ключовата пътна локация ще се възстанови автомобилният трафик.

От видеокадрите, които бяха публикувани в социалните мрежи, се вижда че по време на акцията на място е имало шепа демонстранти – 10-ина души. Напрежение не е имало, полицията спокойно и бързо е разчистила незаконния лагер.

Това е второто освобождаване на барикадирания мост. Първото бе на 7-ми август, но за твърде кратко. Едва след 24 часа протестиращите отново опънаха палатките и спряха целия автомобилен трафик. В последния месец там се позиционираха от т.нар.”градска десница” – „Демократична България”

Антинправителствените демонстранти вбесиха столичани, тъй като движението в центъра на София в последния месец се превърна в кошмар и мнозина призоваха полицията да си влезе в роля и освободи възловата пътна отсечка.

Припомняме, че снощи напрежението на протестите ескалира. Полицейските служители поеха мощна канонада от бомби самоделки, а записите от видеокамерите доказаха, че голяма част от тях са били скрити в палатките на "Орлов мост" и тези в Триъгълника на властта. Организацията очевидно не е направена за една вечер, а е продължила доста дълго време, в което демонстрантите са събирали взривните устройство по палатковите лагери.

 

Акцията протече спокойно и барикадираният мост бе освободен
МВР откри едва 10-ина протестиращи в палатковия лагер

 


В категории: Политика


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Как се стигна до разпада на Куба Как се стигна до разпада на Куба 27/05/2026, Сряда 10:23 1
9
Коментара по темата
9.
Опитен
03.09.2020 14:02:00
0
5
След премахването на катуните да се измие със силна струя вода урината и изпражненията на отвратителните наркомани, пияници и престъпници.
8.
Моряка
03.09.2020 12:00:54
0
4
4–ти не си пожелавай Париж, Лондон или Щатите защото ако беше като там досега катуните ви 100 пъти щяха да са разтурени. А ,колко бой щяхте да сте изяли отделно! Справка : всички телевизии го показаха как е там мишок!
7.
Mecho
03.09.2020 10:41:30
1
7
БРАВОС.Сега всеки който има над две дела да се разглеждат по-бързо и кримиконтингента да се вкарва в затвора и отпадат протестите.Гешка даи газ,до един месец можете да ги оправите,един пат ЗА ВИНАГИ ЖАДНИТЕ ЗА ВЛАСТ КОМУНЯГИ.
6.
Защо чак сега?
03.09.2020 10:07:40
2
5
Разгеле!
5.
ДО ГАРАНЪИРАНО ОТ ГЕРБ
03.09.2020 07:14:40
8
8
ТЪПАНАР !!!!!!!!!
4.
Scrooge McDuck
03.09.2020 07:12:42
23
12
Значи мирно протестиращите са катун. А полицаите и облечени като такива, които без предупреждение блокираха половин София. Използваха газ, палки и оръжия срещу хората не са проблем. Тези австралопитеци си просят Париж, Лондон, Портланд или Атина. 10ти Ноември ще им се стори като детска приказка. С чиста нула са шансовете на Воля (за една плажна концесия го купиха), Патреотарите а ДПС загуби поне 2% защото младите им привърженици не гласуват вече сляпо и са образовани.
3.
Гарантирано от ГЕРБ
03.09.2020 06:51:09
33
17
Борисов влезе в историята като първия премиер на България, използвал сълзотворен газ и толкова груба сила срещу народа си по време на протест.
Борисоф ще влезе в Историята като Българоубиец!
2.
Янчо Овчаров
03.09.2020 06:19:53
7
16
А Касабова получи гъдел!
1.
Капи
03.09.2020 06:17:00
12
18
Тогава е във вашата редакция,Г-жо гл.ред. Касабова. И основно,май е в главите на подопечните ви журналисти. С този монголски катунарски стил може да печелите пари,но уважение за сериозна медия няма как. Разбираемо е,след толкова съвместен живот с депутат,по настоящем,с мощен каруцарски изказ,да сте прихванали. Но защо предавате на младите?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вдигат пенсиите със 7,8 % от 1 юли, но пак сме на дъното по този показател в ЕС Вдигат пенсиите със 7,8 % от 1 юли, но пак сме на дъното по този показател в ЕС След решението на парламента най-ниските възнаграждения за трудов стаж достигат 347,51 евро, което е значително по-малко от нивата в съседните държави членки Над 100 луксозни къщи без нито един документ: Строителният абсурд, който разтресе Варна Над 100 луксозни къщи без нито един документ: Строителният абсурд, който разтресе Варна Има основателни съмнения, че в проекта се влагат откраднати пари от войната в Украйна Гинка отиде до църква преди 3 дни и внезапно изчезна Гинка отиде до църква преди 3 дни и внезапно изчезна Търсят я с дронове  Спират водата от Равда до Елените, хотелиерите силно притеснени Спират водата от Равда до Елените, хотелиерите силно притеснени Голяма част от местните хотелиери изразиха сериозни притеснения, тъй като нямат никаква яснота колко точно време ще се забави този ремонт До 10 години затвор грозят сириеца, катастрофирал в подлеза на ж.к. "Зорница" До 10 години затвор грозят сириеца, катастрофирал в подлеза на ж.к. "Зорница" Той не е имал книжка, а колата му била предоставена от каналджии  Борислав Сарафов подаде оставка и като шеф на Следствието, ще има ли ново прегрупиране Борислав Сарафов подаде оставка и като шеф на Следствието, ще има ли ново прегрупиране Не е изключено обаче шефският пост в НСлС да бъде поет от някой от най-близките му и той да продължи да дърпа конците  Този храм преживя потушаването на Априлското въстание и ВСВ, но сега е като бомбардиран (ВИДЕО) Този храм преживя потушаването на Априлското въстание и ВСВ, но сега е като бомбардиран (ВИДЕО) Кран съсипа купол, който съдържа вековна история, обществото се тресе На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца Автомобил излетя от пътя на натоварен булевард и потроши търговски обект 50 години хеви метъл: Iron Maiden напълни националния стадион в София 50 години хеви метъл: Iron Maiden напълни националния стадион в София Море от фенове за юбилейното турне Run For Your Lives, Илияна Йотова посрещна титаните на тежкия звук Черноморец ще представя Бургас във финалната четворка на държавното първенство по водна топка (ВИДЕО/СНИМКИ) Черноморец ще представя Бургас във финалната четворка на държавното първенство по водна топка (ВИДЕО/СНИМКИ) Отборът записа впечатляващ сезон и заслужено си осигури място сред най-добрите в България
Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола До момента е известно, че са загинали поне 220 от новия щам на вируса, но това е публично обявената бройка. Неофицилано може и да са хиляди, смъртността при това заболяване е над 50 % Как се стигна до разпада на Куба Как се стигна до разпада на Куба Днес е в тотален разпад -  с хроничен дефицит на електричество, оголени търговски обекти, критична липса на медикаменти и безпрецедентен миграционен натиск България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика Според официалния мотив, представен на журналиста,  "една или няколко държави членки на Шенгенското пространство смятат лицето за заплаха за държавната политика или вътрешната сигурност" Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Бургас отново се подготвя за едно от най-емблематичните си летни събития – традиционното посрещане на изгрева с музика, свободен дух и рок енергия край морето Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Сред жертвите има деца Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Завръщането на световната етно дива след толкова дълго прекъсване предизвика истинска еуфория сред ценителите на качествената уърлд музика в региона Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Тялото на мъжа е намерено на приблизително четири километра от мястото, на което за последно е бил забелязан Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Седем души са загинали заради горещата вълна във Франция Осем държави не искат туристи това лято Осем държави не искат туристи това лято Някои туристически държави са толкова уморени от наплива на летовници, че започват открито да го заявяват Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Церемонията по награждаването се състоя в началото на месец май в историческия Auditorium Fondazione San Fedele в сърцето на Милано – емблематично място, символ на италианската културна памет
Дара Дара Бях на зверски режим, няма магия, а само работа и постоянство Виц на деня Виц на деня Директор яростно се чеше между краката и казва на заместника си:
- Трябва да уволним секретарката.
Заместникът също чешейки се:
- Отдавна трябваше да го направим...
Виц на деня Виц на деня Как действа алкохола при мъжете и жените:
Той - пие едно, две, три и забравя...
Тя - пие едно, две, три, че като си спомни..
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Гинеколог - човек, който търси проблеми там, където другите намират радости.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори