Меле между полиция и протестиращи, напрежението ескалира, дойде водно оръдие (НА ЖИВО)
Има арестувани и пострадали
На площад „Независимост” тази вечер се стигна до сблъсъци между полицията и протестиращи. Бомби, столове, колела и павета полетяха срещу униформените, те отговориха с водно оръдие. Има и арестувани
Първоначално около 21:00 часа бомбички полетяха към сградата на бившия Партиен дом, където имаше кордон от жандармеристи. Униформените вдигнаха щитове и заеха отбранителни позиции. Няколко пиратки паднаха буквално между тях.
Към 22:00 часа след нов дъжд от пиратки, бомбички и бутилки, жандармерията се опита да избута множеството. Дори и след разпръскването им, протестиращите не спряха да обстрелват полицаите буквално с всякакви подръчни неща. Хвърляха дори маси, столове, велосипеди, все предмети, намерени в Палатковия лагер в Триъгълника на властта.
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!

Жалко подобие на държаваи народ сме и тва е, дори м*нгалите ни се смеят. Само продажници и олигофрени останаха тук, заслужаваме си съдбата
Първо комунистите (вкл. ББ) се превърнаха в царисти, после в гербери, които прецакаха комунистите от БСП.
Сега пък партизанското Маджо-костовско крило на наследниците на комунистите тормози рециклираните и пребоядисани комунисти от ГЕРБ.
Но накрая и костовистите на ъъъ... ъъъ... -кащия Иванов-Маджо ще си намерят майстора.
И всички тези игри, естествено, са само в лявото нелустрирано джендърско столично поле. Сульо срещу Пульо.
Това можеш да го чуеш на футболен мач!
Нещо като "съдията педераст"!
И ако това е народното мнение, ми да ти ... и народа!