Меле между полиция и протестиращи, напрежението ескалира, дойде водно оръдие (НА ЖИВО)
Има арестувани и пострадали
На площад „Независимост” тази вечер се стигна до сблъсъци между полицията и протестиращи. Бомби, столове, колела и павета полетяха срещу униформените, те отговориха с водно оръдие. Има и арестувани
Първоначално около 21:00 часа бомбички полетяха към сградата на бившия Партиен дом, където имаше кордон от жандармеристи. Униформените вдигнаха щитове и заеха отбранителни позиции. Няколко пиратки паднаха буквално между тях.
Към 22:00 часа след нов дъжд от пиратки, бомбички и бутилки, жандармерията се опита да избута множеството. Дори и след разпръскването им, протестиращите не спряха да обстрелват полицаите буквално с всякакви подръчни неща. Хвърляха дори маси, столове, велосипеди, все предмети, намерени в Палатковия лагер в Триъгълника на властта.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Жалко подобие на държаваи народ сме и тва е, дори м*нгалите ни се смеят. Само продажници и олигофрени останаха тук, заслужаваме си съдбата
Първо комунистите (вкл. ББ) се превърнаха в царисти, после в гербери, които прецакаха комунистите от БСП.
Сега пък партизанското Маджо-костовско крило на наследниците на комунистите тормози рециклираните и пребоядисани комунисти от ГЕРБ.
Но накрая и костовистите на ъъъ... ъъъ... -кащия Иванов-Маджо ще си намерят майстора.
И всички тези игри, естествено, са само в лявото нелустрирано джендърско столично поле. Сульо срещу Пульо.
Това можеш да го чуеш на футболен мач!
Нещо като "съдията педераст"!
И ако това е народното мнение, ми да ти ... и народа!