Меле между полиция и протестиращи, напрежението ескалира, дойде водно оръдие (НА ЖИВО)
Има арестувани и пострадали
На площад „Независимост” тази вечер се стигна до сблъсъци между полицията и протестиращи. Бомби, столове, колела и павета полетяха срещу униформените, те отговориха с водно оръдие. Има и арестувани
Първоначално около 21:00 часа бомбички полетяха към сградата на бившия Партиен дом, където имаше кордон от жандармеристи. Униформените вдигнаха щитове и заеха отбранителни позиции. Няколко пиратки паднаха буквално между тях.
Към 22:00 часа след нов дъжд от пиратки, бомбички и бутилки, жандармерията се опита да избута множеството. Дори и след разпръскването им, протестиращите не спряха да обстрелват полицаите буквално с всякакви подръчни неща. Хвърляха дори маси, столове, велосипеди, все предмети, намерени в Палатковия лагер в Триъгълника на властта.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Жалко подобие на държаваи народ сме и тва е, дори м*нгалите ни се смеят. Само продажници и олигофрени останаха тук, заслужаваме си съдбата
Първо комунистите (вкл. ББ) се превърнаха в царисти, после в гербери, които прецакаха комунистите от БСП.
Сега пък партизанското Маджо-костовско крило на наследниците на комунистите тормози рециклираните и пребоядисани комунисти от ГЕРБ.
Но накрая и костовистите на ъъъ... ъъъ... -кащия Иванов-Маджо ще си намерят майстора.
И всички тези игри, естествено, са само в лявото нелустрирано джендърско столично поле. Сульо срещу Пульо.
Това можеш да го чуеш на футболен мач!
Нещо като "съдията педераст"!
И ако това е народното мнение, ми да ти ... и народа!