Осигуриха алтернативен път към плажа, успореден на този към Догансарай
Голяма част от „плажуващите” обаче не искат да тръгнат по него
След кратко съгласуване със сравнително спокоен тон между кмета на Бургас Димитър Николов, директорът на ОДМВР-Бургас старши комисар Радослав Сотиров, лидерът на „Да, България” Христо Иванов, зам.-председателят на ПП СЕК Константин Бачийски и още неколците служебни лица в буферната зона на протеста се стигна до известен консенсус, за да спре кръвопролитието. Старши комисар Сотиров каза, че е осигурил възможност „плажуващите” да стигнат до бреговата ивица и посочи алтернативен път, който вече се охранява от жандармерията. Той е почти успореден на алеята, водеща към сарая на Ахмед Доган. По протежението на тази алея от около 1,5 км има няколко хиляди членове на ДПС, които се охраняват с тежки машини и полицаи с шлемове. Укреплението на палата не позволява да се проникне в него.
Константин Бачийски поведе хората, които бяха с него, към алтернативния път, за да ги заведе до плажа, но само след 5 минути някои от протестиращите се върнаха обратно и започнаха да викат „Лъжат ни, няма път към плажа!”
Напрежението отново расте. Пред укреплението на сарая с хилядите негови бойци има поставен и пътен знак, че тук е път без изход.
Банков колапс след ударите на Иран по сървърите в Бахрейн
Спагети по италиански - лесна рецепта за перфектна вечеря
ВИП: Илиана Раева блесна с чанта за 5 000
Най-лесната българска салата за 5 минути - свежа рецепта за всяка трапеза
Адвокат: Защо мълчат за „Осемте джуджета“, а цялото разследване за Петрохан е в парламента?
Владо Стоянов каза сбърка ли Вуцов в дербито Лудогорец - Левски
Коя е най-упоритата зодия
Не изхвърляйте старите гъби за миене - 7 полезни начина да ги използвате у дома
Кметът на Бургас Димитър Николов проведе среща с представители на футболния Торино
Домашен трик премахва упоритите миризми в кухнята за минути
Най-вкусната домашна баница с кисело мляко - пухкава, златиста и готова за минути
Премиерът Гюров и Бербатов приеха млади бургазлии в Министерския съвет

Един да бе си взел чадър за камуфлаж,или поне една хавлия!Платено мероприятие от олигарсите закупили си Радев
П.С. Разочаровах те, нали? Очакваше да ти спомена някой политически лидер. Ако Ботев беше жив нямаше да трае и секунда
ДОЛУ МУТРИТЕ