×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Замърсяване с мазут по ивицата в северната част на варненския плаж Кабакум
  • Замърсяване с мазут по ивицата в северната част на варненския плаж Кабакум
  • Нова климатична цел на ЕС: 90% по-малко парникови газове до 2040 година
  • Последен кръг консултации при президента Илияна Йотова
  • Национална стачка в туризма и ресторантьорството в Гърция на 25 февруари
  • НОИ: Средният осигурителен доход за декември е 1999,08 лева
  • Япония ще снабдява украинската армия с боеприпаси и техника
  • Майката на Ивайло Калушев: Синът ми не е способен да убие или да се самоубие
  • Седем българи ще се състезават днес на Олимпиадата
  • Възрастна жена загина при пожар в дома си
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стана страшно! Мелето е кърваво, тъпчат полицаи и протестиращи


Стана страшно! Мелето е кърваво, тъпчат полицаи и протестиращи
Под напора на тълпата част от неподготвените за щурм полицаи бяха съборени в прахта, има паднали и сред протестиращите
Тема в развитие
Вътрешният министър не прие оставката на шефа на ОДМВР-Бургас, ще докладва на премиера Премиерът Бойко Борисов настоява за свалянето на охраната на Ахмед Доган и Делян Пеевски Директорът на ОДМВР-Бургас старши комисар Радослав Сотиров подава оставка Вътрешният министър: Премиерът настоява да поискам оставката на директора на ОД на МВР в Бургас Отново пробиха кордона пред Догансарай, ДПС и „плажуващите” вече са в сблъсък на брега Кметът поведе част от търсещите плаж по друг път Осигуриха алтернативен път към плажа, успореден на този към Догансарай Ексклузивни кадри от битката пред Догансарай, МВР арестува един от хората на Христо Иванов Стана страшно! Мелето е кърваво, тъпчат полицаи и протестиращи Кметът на Бургас и директорът на ОДМВР са на място, протестиращи ги замерят с гуми и бутилки Взривоопасна близост между двата етнически лагера край Догансарай Кметът на Бургас потегля към Отманли, ще подкрепя „масово плажуващите” Обстановката пред Догансарай отвисоко (СНИМКИ) МВР провежда перфектна операция в Отманли, засега ОДМВР-Бургас: Няма да допуснем сблъсъци, и двете страни да не нагнетяват напрежение Хиляди с шапки на ДПС прииждат пеш откъм Рибарското селище, за да бранят Доган Извънредно! Свалиха бариерата на Догансарай, ТВ екип се разхожда в покоите на Сокола Общински съветник на ВМРО се въплъти в гид за утрешното масово плажуване край Догансарай НСО е поискало спиране на достъпа до сарая на Доган по море и суша Бойко Борисов: От видеото в Росенец видях едни хора да правят филм, а НСО - всичко възможно, за да изглежда автентично Главният секретар на МВР за скандала с охраната на Ахмед Доган: От комисията ще решим има ли основание да го пази НСО Гардовете на Доган били част от семейството му, полковник зове за наказание за гаврата със знамето Какви са военните кораби край морския сарай на Доган Президентът обяви, че гардовете от сарая на Доган са служители на НСО – в ход е проверка Христо Иванов пуска жалба за поругаването на българското знамe пред сарая на Доган в Отманли Гардовете, спрели десанта до сарая на Доган, не били от НСО Партиен лидер опита да влезе с десант в морския сарай на Доган
виж още
скрий
11 Юли 2020, Събота, 12:08 ч.
Автор: Флагман.БГ снимки: Катя КАСАБОВА

Появата на кмета на Бургас Димитър Николов и на старши комисар Радослав Сотиров в буферната зона взриви привържениците на „Да, България”

В момента бунтът пред Догансарай взема първите си жертви. Докато директорът на ОДМВР-Бургас Радослав Сотиров и кметът Димитър Николов опитваха да кажат пред журналисти, че се стремят да запазят мира, в агитката на протестиращите се появиха Христо Иванов и общинският съветник от демократите Димитър Найденов от Бургас. Те искаха да преминат кордона с други протестиращи, но не ги пуснаха.

Под напора на тълпата част от неподготвените за щурм полицаи бяха съборени в прахта, има паднали и сред протестиращите. Виковете за помощ са страшни. Полицаите не са извадили шлемове и оръжие. Старши комисар Сотиров правеше всичко възможно, за да помогне на Христо Иванов да влезе в буферната зона и да говори с журналисти, но тълпата бе неудържима. Не може да се види дали има тежко ранени.




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
33
Коментара
Флагман.БГ Кемперът на Калушев струва 200 хил. евро Кемперът на Калушев струва 200 хил. евро 10/02/2026, Вторник 12:20 2
Тервел ИЛИЕВ Идва нещо страшно на 13 февруари Идва нещо страшно на 13 февруари 10/02/2026, Вторник 11:41 1
33
Коментара по темата
33.
Националист
13.07.2020 15:27:17
0
1
Искам да попитам това зализано конте къде остави портрета на Васил левски???
32.
TTT
11.07.2020 16:31:22
6
11
Линч и съд за полицейските мърши, съгласили се доброволно на национално предателство!!! Никакаи компрпмиси!
31.
Smith
11.07.2020 14:38:37
3
11
Няма етническо напрежение! Спрете да лъжете хората! Преди малко Христо Иванов си говори съвсем спокойно с хората с белите шапки. Няма нужда от агресия и хулиганства, а от постоянство. Утре пак ще сме там и вдругиден също! Накрая мутрата сам ще се разкара, не вярвам да си изживее малкото оставащи му сни в пълна блокада, заобиколен от потни гласоподаватели с нисък социален статус.
30.
Обективен
11.07.2020 14:00:06
10
9
Насажда се етническо напрежение, за да се върнат отдавна забравени партийки във властта. Това е престъпно поведение, а не патриотизъм.Не се лъжете, че им пука за нас, ще използват всяка възможност да се доберат до власт, тъй като са мнооого изгладнели. Същите са като сега управляващите, че и по- лоши. Само ще бъдете употребени. А който си играе с етническия мир в България е за затвора.
29.
Haha
11.07.2020 13:35:01
9
21
Бойко сега къде ще отидеш.В Сърбия не може в Дубай не може.Тез пари от шкафа си знаеш къде да ги навреш.Видя ли сега че нищо вепно няма.Защо наорави всичкотова
28.
До 20
11.07.2020 13:12:13
2
16
Напротив, тъкмо ДПС ще си мобилизира електората, че май вече не им се гласува за тези, които ги използват по избори, а после пет пари не дават за тях. Сега ще ги изплашат, ще им покажат "врага" и хоп бюлетините в урните. Няма да им обяснят, че българите са против кражбите на Доган и мафиотите му, а ще им кажат, че сме против турците. Ще покажат малко меле и закани от нета и - готово. Ето, твоят пост ще им послужи чудесно!
27.
Бургас
11.07.2020 13:08:13
13
38
Полицаите са срам за България!!!
Кой пазите бе боклуци???
26.
Чаушеско
11.07.2020 13:07:47
1
6
Тъпчиммммм
25.
Българи
11.07.2020 13:06:21
4
29
Дръжте се Българи,няма да ни вземат България и това което се полага на народа! Урааааааа за БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД!!!!!
ДОЛУ МУТРИТЕ
24.
Българи
11.07.2020 13:04:41
6
23
Дръжте се Българи,няма да ни вземат България и това което се полага на народа! Урааааааа за БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД!!!!!
ДОЛУ МУТРИТЕ
23.
За мир
11.07.2020 12:57:02
3
44
Без повече етнически партии и за етнически мир. Догансарай на боклука. Бедните турци да видят в какъв палат се шири лидера им а те си късат гъза от работа. На хората им писна от от ДС герои.
22.
Да
11.07.2020 12:55:24
4
21
Лошо. 30г. Плашат нашите сънародници за да ги експлоатират. Защо до пуснаха *гости от цялата страна-голяма грешка.
Протеста е срещу зазкулисиетл не срещу някой.
Но явно някой използва ситуацията.
Мн. Лошо
21.
Чета коментарите и какво да ви кажа!
11.07.2020 12:52:01
12
11
Ако знаете, колко сте тъпи, не е за вярване. Кофти матриял сте отвсякъде. Хахааа. Олигифрен до олигофрена.
20.
Е, ся им се еб@ мамата на ДПС-то
11.07.2020 12:42:13
5
40
Груба политическа грешка на Доган. А го мислех за умен. Явно с годините изкуфява. Медю, Медю, до тук беше и ти, и Партията ти. Ся ще водите вие какво значи етнически вот. Ще ви изметем от лицето на Земята. В миши дупки ще ви натикаме.
Само стойте и гледайте.
p.s. Ех преподавателю мой(беше ми преподавател по Марксистко-Ленинска философия), що не си седя в катедрата? Що ти трябваше на баир лозе? Взе се на много сериозно ли? Ма нИдей. Другрите от ДС нали знаеш колко бързо могат да те занулят. Знаят ти всички кирливи ризи и това с Божков ще ти се види лятна буря.
Вай Аллах. Вай Аллах. Кво ти дойде на главата.
19.
СЖП до 14
11.07.2020 12:37:10
3
13
Плътно сме до вас
18.
Pucolan
11.07.2020 12:36:53
8
37
Довечера всички в София и да се отърваваме веднъж за винаги от мафиоти и турски поклонници
17.
Bg
11.07.2020 12:36:16
5
30
Палете сарая с факли!!!
16.
Митко
11.07.2020 12:34:45
12
33
Време е за гражданска война срещу ОПГ-то! Да си върнем България! Българи, да смажем герберастките еничари! Ние сме СЕДЕМ милиона, те да седемстотин хиляди!
15.
Българка
11.07.2020 12:30:30
5
37
каква е тази турска реч дето се чува. Те някои от гостите май незнаят български, да не са дошли от Турция
14.
СПС
11.07.2020 12:29:33
6
22
Да помогним на нашите Момчета...
13.
Манипулация
11.07.2020 12:28:37
5
56
Хора, всичко е нагласено!
Можеха просто да оставят "плажуващите" да се разходят по брега и полицаите да пазят да няма изцепки.
Всичко щеше да мине весело, спокойно и хората щяха да са доволни, че са били там.
Но ...доведоха хора на ДПС от цяла България.
Защо?
Целта е да се провокират сблъсъци, да се говори за етническо напрежение и т.н. - те искат това. Т.е. Доган и компания искат да има конфликт, използват протеста за техни цели. Дали са в услуга на Русия, Божков, Радев, Борисов или някой друг е без значение.
Току-що Христо Иванов каза същото: "Тази ситуация е създадена умишлено."
Манипулират и употребяват протеста и протестиращите за ДРУГИ цели на НАШ гръб.
И пак ние ще бъдем прецаканите - не знам къде е изхода от тази гадост!!!
12.
Grauder
11.07.2020 12:27:00
2
16
От цялата тая работа виждам как Неделчо Рачев отново ще бъде никой....
11.
За България
11.07.2020 12:26:49
7
29
Момчете,Всички в Росенец.Дабраним Българското....
10.
Камелия
11.07.2020 12:25:31
8
36
КАК МОЖЕ ТИЯ МОМЧЕТА ПОЛИЦАИТЕ ДА ГИ ИЗПРАВИШ ПРЕД ОЗВЕРЯЛА ТЪЛПА БЕЗ ЗАЩИТНО ОБЛЕКЛО ШЛЕМОВЕ ЩИТОВЕ И ДА СИ МИСЛИШ И ОПРАВДАВАШ ЧЕ ГО ПРАВИШ ЗА ДА НЕ НАГНЕТИШ НАПРЕЖЕНИЕ УЖАС КРАЙНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО.
9.
Донев
11.07.2020 12:24:38
12
9
Бях на плажче предиобяд в Крайморие - от вас разбирам за този хепънинг
8.
*********
11.07.2020 12:24:09
2
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
*********
11.07.2020 12:22:53
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
Byrgas
11.07.2020 12:22:29
2
27
Izgonete Dogan,ot parka
5.
Атанас Кьосев
11.07.2020 12:20:12
7
24
Народе прост... Отново Ви направиха за 2 стотинки!)
4.
абе
11.07.2020 12:18:57
5
27
Флегмани,ко стана с „перфектната операция”?Аз като ви писах,че избихте рибата с това заглавие,бетер Цвета Караянчева сте....мисирки
3.
пенсионер от карнобат
11.07.2020 12:17:40
7
15
О, Розенец!

Три деня младите дружини
как прохода бранят. Горските долини
трепетно повтарят на боя ревът.
Пристъпи ужасни! Дванайсетий път
гъсти орди лазят по урвата дива
и тела я стелят, и кръв я залива.
Бури подир бури! Рояк след рояк!
Сокола безумен сочи върха пак
и вика: "Търчете! Тамо са раите!"
И ордите тръгват с викове сърдити,
и "Аллах!" гръмовно въздуха разпра.
2.
тъй ще е
11.07.2020 12:15:22
7
33
„Боят настанаааа....”
1.
Аз
11.07.2020 12:13:24
11
48
ЗА БЪЛГАРИЯ!!!МАЧКАЙ!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Wizz Air със становище за заплахата от тероризъм на техен полет Wizz Air със становище за заплахата от тероризъм на техен полет Изтребители бяха вдигнати във въздуха и изпратени към самолета, летящ от Лондон до Тел Авив Мирослав Боршош призова срещите между бранша и институциите по  промените в Закона за туризма да продължат Мирослав Боршош призова срещите между бранша и институциите по промените в Закона за туризма да продължат Инициативата на министъра на туризма цели повторен диалог с бранша преди второто гласуване за Туристическия гаранционен фонд Пенсионерски клуб „Самодивски огън - 2024“ почете Трифонов ден с песни и много настроение Пенсионерски клуб „Самодивски огън - 2024“ почете Трифонов ден с песни и много настроение На 7 февруари членовете на клуба се събраха, за да възродят един от най-устойчивите и обичани трудови празници Не обвинявайте близките на жертвите от случая „Петрохан“, те страдат жестоко Не обвинявайте близките на жертвите от случая „Петрохан“, те страдат жестоко Всички обвинения трябва да бъдат насочени единствено към организатора. Към самопровъзгласилия се лама и гуру  "Магазия 32" отваря своите врати за креативни находки и визия за Бургас - Европейска столица на културата 2032 "Магазия 32" отваря своите врати за креативни находки и визия за Бургас - Европейска столица на културата 2032 Можете да подадете своите проекти от днес до 5 май 2026 Искат 5 години затвор за Живко, който уби бременната си приятелка със 127 км/ч край Ветрен (ОБНОВЕНА) Искат 5 години затвор за Живко, който уби бременната си приятелка със 127 км/ч край Ветрен (ОБНОВЕНА) Защитата настоява за 3-годишно наказание Голямата промяна на Снежана Макавеева: Индия, Бали и пътят към вътрешния мир Голямата промяна на Снежана Макавеева: Индия, Бали и пътят към вътрешния мир Преди около 6 години тя оцелява по чудо след тежка автомобилна катастрофа, но прави успешна актьорска кариера Идва нещо страшно на 13 февруари Идва нещо страшно на 13 февруари Според специалистите се очаква активност около Kp 5, което се класифицира като умерена геомагнитна буря АТОМ Бургас: Когато професионалното преместване спестява време, пари и нерви АТОМ Бургас: Когато професионалното преместване спестява време, пари и нерви Професионални хамалски и транспортни услуги в Бургас и страната с ясен ангажимент към сигурност, организация и коректни цени Защо на очевидно психичноболния Иво Калушев се дава оръжие и терени - това е истинското престъпление Защо на очевидно психичноболния Иво Калушев се дава оръжие и терени - това е истинското престъпление Той е изграждал култ към личността си и това е написано още преди десет години като коментар от хора, които познават дейността му
Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали 32 години опит не дават обяснение за случилото се край Околчица САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации В Испания признаха съществуването на програма за заместването на коренните европейци с мигранти Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Във фокуса ще бъдат преговорите на Вашингтон с Иран и напрежението в Близкия изток Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Инцидентът е станал в Канале Гранде близо до моста Риалто по време на карнавала Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Делото срещу китайския критик слага край на най-голямото дело за националната сигурност в Хонконг Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Компанията му остава ангажирана и с идеята за изграждане на град на "червената планета" КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър Регулаторът установи подправени документи и нерегламентирани промени в управлението на дружества с криптоактиви Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Популярната звезда  е била спасена  за часове след полицейска акция Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Родителите ще контролират онлайн присъствието на деца под 15 години чрез дигитален портфейл В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт
Румен Радев Румен Радев Случаят „Петрохан“ е зловещ символ на разградената държава, която е неспособна да защити дори децата си Виц на деня Виц на деня В дискотеката, младеж се обръща към жена:
- На колко години си?
- Една жена никога не се пита на колко години е!
- Права си. А колко тежиш?
- А бе на 38 години съм...
Виц на деня Виц на деня - Какво е здраве?
- Когато влизаш в аптеката само за презе*вативи...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук “Животът е като каране на колело. За да поддържаш баланса, трябва да не спираш да въртиш педалите.”
Съвет на Алберт Айнщайн към неговия син Едуард в писмо от 1930 г.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори