Кметът на Бургас и директорът на ОДМВР са на място, протестиращи ги замерят с гуми и бутилки
В момента те се намират в буферната зона между двата лагера - на протестиращите плажуващи и гостите на Ахмед Доган
Кметът на Бургас Димитър Николов и директорът на ОДМВР-Бургас старши комисар Радослав Сотиров пристигнаха в парк "Росенец".
В момента те се намират в буферната зона между двата лагера - на протестиращите плажуващи и гостите на Ахмед Доган. Двамата бяха посрещнати недоброжелателно, недоволни от забраната за преминаване, "масово плажуващите" започнаха да ги замерят с гуми, с бутилки и с каквото им попадне пред очите.
В момента телевизиите опитват да включат предаване на живо за изявления, но сигналът е изключително лош.
Гуардиола с последни думи като мениджър на Ман Сити
Щастлив период за една зодия в края на май
Кафето намалява стреса
Хамилтън се разрева заради Арсенал
Евакуират Рики Мартин на Балканите
Прокурорският син заловен от ГДБОП
Кои зодии са най-добри приятели - астрологичен гид
Летни десерти без печене - лесни идеи
Българка пощури полицията в Австрия и Германия
Огромен екшън в София, цял отбор ченгета задържа Марто Боксьора
Домашен хляб - лесни стъпки за пухкав резултат
Щастлив период за една зодия в края на май
22/05/2026, Петък 19:00
0
Гуардиола с последни думи като мениджър на Ман Сити
22/05/2026, Петък 18:30
0
Министър Илин Димитров събира бизнеса и институциите в Съвет за реформи в туризма

Можеха просто да оставят "плажуващите" да се разходят по брега и полицаите да пазят да няма изцепки.
Всичко щеше да мине весело, спокойно и хората щяха да са доволни, че са били там.
Но ...доведоха хора на ДПС от цяла България.
Защо?
Целта е да се провокират сблъсъци, да се говори за етническо напрежение и т.н. - те искат това. Т.е. Доган и компания искат да има конфликт, използват протеста за техни цели. Дали са в услуга на Русия, Божков, Радев, Борисов или някой друг е без значение.
Току-що Христо Иванов каза същото: "Тази ситуация е създадена умишлено."
Манипулират и употребяват протеста и протестиращите за ДРУГИ цели на НАШ гръб.
И пак ние ще бъдем прецаканите - не знам къде е изхода от тази гадост!!!
Обаче нашите наистина са доста озверели, на хората им писна да ги разгиграват толкова години, вече нашите станаха повече и прииждат отвсякъде, ако влязат ще стане лошо. Тоя големия катер, ми изглежда като военен и брониран, това на Доган ли е?