×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поскъпват част от основните храни, плодовете и зеленчуците по борсите
  • Двама убити и девет души са в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Взривоопасна близост между двата етнически лагера край Догансарай


Взривоопасна близост между двата етнически лагера край Догансарай
Към момента приближаващите „плажуващи” с българския трикольор се намират на около 100 метра от първите редици на армията на ДПС
Тема в развитие
Вътрешният министър не прие оставката на шефа на ОДМВР-Бургас, ще докладва на премиера Премиерът Бойко Борисов настоява за свалянето на охраната на Ахмед Доган и Делян Пеевски Директорът на ОДМВР-Бургас старши комисар Радослав Сотиров подава оставка Вътрешният министър: Премиерът настоява да поискам оставката на директора на ОД на МВР в Бургас Отново пробиха кордона пред Догансарай, ДПС и „плажуващите” вече са в сблъсък на брега Кметът поведе част от търсещите плаж по друг път Осигуриха алтернативен път към плажа, успореден на този към Догансарай Ексклузивни кадри от битката пред Догансарай, МВР арестува един от хората на Христо Иванов Стана страшно! Мелето е кърваво, тъпчат полицаи и протестиращи Кметът на Бургас и директорът на ОДМВР са на място, протестиращи ги замерят с гуми и бутилки Взривоопасна близост между двата етнически лагера край Догансарай Кметът на Бургас потегля към Отманли, ще подкрепя „масово плажуващите” Обстановката пред Догансарай отвисоко (СНИМКИ) МВР провежда перфектна операция в Отманли, засега ОДМВР-Бургас: Няма да допуснем сблъсъци, и двете страни да не нагнетяват напрежение Хиляди с шапки на ДПС прииждат пеш откъм Рибарското селище, за да бранят Доган Извънредно! Свалиха бариерата на Догансарай, ТВ екип се разхожда в покоите на Сокола Общински съветник на ВМРО се въплъти в гид за утрешното масово плажуване край Догансарай НСО е поискало спиране на достъпа до сарая на Доган по море и суша Бойко Борисов: От видеото в Росенец видях едни хора да правят филм, а НСО - всичко възможно, за да изглежда автентично Главният секретар на МВР за скандала с охраната на Ахмед Доган: От комисията ще решим има ли основание да го пази НСО Гардовете на Доган били част от семейството му, полковник зове за наказание за гаврата със знамето Какви са военните кораби край морския сарай на Доган Президентът обяви, че гардовете от сарая на Доган са служители на НСО – в ход е проверка Христо Иванов пуска жалба за поругаването на българското знамe пред сарая на Доган в Отманли Гардовете, спрели десанта до сарая на Доган, не били от НСО Партиен лидер опита да влезе с десант в морския сарай на Доган
виж още
скрий
11 Юли 2020, Събота, 11:42 ч.
Автор: Флагман.БГ снимки: Катя КАСАБОВА

Напрежението расте с всяка изминала секунда, полицията допусна патриотите по алеята към палата

В 11,30 часа, вероятно заради настояването на кмета на Бургас Димитър Николов, командирите на полицейската операция в Отманли допуснаха развяващите български знамена „плажуващи” да напреднат с около 20 метра към алеята, водеща до Догансарай.

Там по протежение от около 500 метра са разположени „гостите” на Сокола, които скандират мощно „ДПС!”. 

Варди ги кордон от полицаи. Към момента приближаващите „плажуващи” с българския трикольор се намират на около 100 метра от първите редици на армията на ДПС.

„Плажуващите” са не повече от 200 души.

Попадналите като в капан „гости” за огромна турска сватба в подножието на нос Чукалята сега изпитват огромна нужда от вода, мори ги жегата. Жена колабира и трябваше да бъде изведена с линейка и жандармерийска кола, но протестиращите не позволяват да премине през тях.

Това са симпатизантите на ДПС, които са на 50-ина метра от другата група
Протестиращите, които искат да отидат на плаж пред Догансарай
"Плажуващите" напреднаха с 20 метра
Жена колабира в тежко състояние, но протестиращите не допускат линейката да замине
Линейката се опитва да премине през "плажуващите"

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
8
Коментара
Флагман.БГ Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия 14/12/2025, Неделя 19:20 1
8
Коментара по темата
8.
Хайдутин
11.07.2020 15:55:01
0
1
Мръсна сган турска паплач долна. Огън бе огън нямате ли оръжия избийте ги тия долни рязане чалми. Молотов и да горят.
7.
Сабри Бей ДС ДПС
11.07.2020 13:26:45
3
0
Гара Буново БУМ
6.
до 2
11.07.2020 13:05:36
0
1
Брееее имало поети в този шантав сайт ! Супер ! хахах !
5.
Сопола
11.07.2020 13:01:49
0
0
А къде е Сокола ? хаха !
4.
смех
11.07.2020 12:08:57
1
9
Амчи тия с белите шапки кога са ходили на плаж,че да знаят,че и на плажа се носи вода за пиене (не само когато копаш тютюна), щото от морето не става.
3.
Рочата
11.07.2020 12:05:58
2
0
Мартин Пенчев там ли е?
2.
пенсионер от карнобат
11.07.2020 12:01:35
0
7
О, Росенец!

Три деня младите дружини
как прохода бранят. Горските долини
трепетно повтарят на боя ревът.
Пристъпи ужасни! Дванайсетий път
гъсти орди лазят по урвата дива
и тела я стелят, и кръв я залива.
Бури подир бури! Рояк след рояк!
Сокола безумен сочи върха пак
и вика: "Търчете! Тамо са раите!"
И ордите тръгват с викове сърдити,
и "Аллах!" гръмовно въздуха разпра.
1.
Запознат
11.07.2020 11:52:52
4
16
Тарторите на бургаските шофьори са взели мангизи да събират хора за протести и да създават смут в раьона ,не се поддавайте на манипулации, от тях печелят само тези които се борят за кокала .Бъдете разумни нито ГЕРБ нито БСП нито ДПС им пука за вас .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне Настоящото състояние, при което в него има по-малко от 1.5 милиона кубика вода, е най-ниското от десетилетия насам Голяма промяна в касовите бележки от 1 януари Голяма промяна в касовите бележки от 1 януари От 1 януари 2026 г. общата сума на касовите бележки ще се изписва първо в евро, а след това в лева – обратен ред спрямо сегашната практика Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г. Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г. За първи път бяха градени и ученици от прогимназиален етап Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави Ако искате да имате достатъчно енергия през зимата и успешно да се справите с вирусите, внимавайте не само какво ядете, но и кога, предупреждават диетолози Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка Ромина Тасевска изненада всички с рязка и смела промяна, която мигновено привлече вниманието в социалните мрежи Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти След Нова година лихвеният процент на Европейската централна банка ще важи и за България, като част от еврозоната Сигнал до Флагман.бг: Камикадзе с БМВ дрифти бясно по улиците на Бургас Сигнал до Флагман.бг: Камикадзе с БМВ дрифти бясно по улиците на Бургас Водачът явно се смята за поредния безсмъртен на пътя, на когото всички са длъжни Общински съветник от СДС стана председател на БСП - Видин Общински съветник от СДС стана председател на БСП - Видин Общинската конференция на БСП в града избра Трифонов за нов председател на видинската структура на БСП Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия На вълнуваща церемония на площад „Сан Паоло“ в италианския град Монца бе открит барелеф на Васил Левски Ако Румен Радев не се включи сега в предсрочните избори, той приключва, смятат социолози Ако Румен Радев не се включи сега в предсрочните избори, той приключва, смятат социолози По-добрият вариант за него е да подаде оставка след приключването на раздаването на мандатите и преди назначаването на служебен кабинет
Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия На вълнуваща церемония на площад „Сан Паоло“ в италианския град Монца бе открит барелеф на Васил Левски Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Журналистът разкри, че преди акцията е бил търсен с конкретна информация за връзки между арестувания полицай и ключова фигура в наркосредите Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Делът на хората в Европейския съюз, които не са в състояние да поддържат домовете си адекватно отоплявани, нарасна след енергийната криза, предизвикана от руската инвазия в Украйна Google премахна AI видеа с герои на Disney Google премахна AI видеа с герои на Disney Бе им отправено официално предупреждение 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме Сериалът представя леко изкривена картина Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената По време на изпълнение един от танцьорите се подхлъзва така, че изхвърча от сцената Украйна атакува още един танкер в Черно море Украйна атакува още един танкер в Черно море В неделя корабът е на около 2 мили северно от турския плаж Кисиркая Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Съпругата му Ангелина Димитрова успява да се справи с делата срещу нея след убийството на мъжа й, дори осъжда страната ни в Страсбург Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия В мрежата се появиха кадри как цивилен героично се справя и обезоръжава един от стрелците, касапницата е трябвало да бъде още по-кървава, намерени са експлозиви Пловдивчанин превъртя играта, иска близо 1 млн. лв. за това чудо! Пловдивчанин превъртя играта, иска близо 1 млн. лв. за това чудо! Груби сметки показват, че квадратният метър на къщата струва 2750 евро, а на двора - 1222,22 евро
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори