×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьорът, причинил трагедията на АМ "Тракия", иска по-лека мярка
  • Парламентът решава за новото ръководство на НЗОК
  • 485 камиона нарушители в изпреварващата лента са засекли тол камерите само за ден
  • ЕС премахна митническите бариери за американски индустриални продукти
  • Подготвят шестдневно погребение на Али Хаменей в Иран и Ирак
  • ДБ ще настоява за дефицит под 3% и реформи между първо и второ четене на бюджета
  • Белгия и САЩ си уредиха сблъсък на осминафиналите след трудни победи
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Какви са военните кораби край морския сарай на Доган


Какви са военните кораби край морския сарай на Доган
Корабите са под чужд флаг и вероятно са пристигнали за участие в международното учение "БРИЗ 2000"
Тема в развитие
Вътрешният министър не прие оставката на шефа на ОДМВР-Бургас, ще докладва на премиера Премиерът Бойко Борисов настоява за свалянето на охраната на Ахмед Доган и Делян Пеевски Директорът на ОДМВР-Бургас старши комисар Радослав Сотиров подава оставка Вътрешният министър: Премиерът настоява да поискам оставката на директора на ОД на МВР в Бургас Отново пробиха кордона пред Догансарай, ДПС и „плажуващите” вече са в сблъсък на брега Кметът поведе част от търсещите плаж по друг път Осигуриха алтернативен път към плажа, успореден на този към Догансарай Ексклузивни кадри от битката пред Догансарай, МВР арестува един от хората на Христо Иванов Стана страшно! Мелето е кърваво, тъпчат полицаи и протестиращи Кметът на Бургас и директорът на ОДМВР са на място, протестиращи ги замерят с гуми и бутилки Взривоопасна близост между двата етнически лагера край Догансарай Кметът на Бургас потегля към Отманли, ще подкрепя „масово плажуващите” Обстановката пред Догансарай отвисоко (СНИМКИ) МВР провежда перфектна операция в Отманли, засега ОДМВР-Бургас: Няма да допуснем сблъсъци, и двете страни да не нагнетяват напрежение Хиляди с шапки на ДПС прииждат пеш откъм Рибарското селище, за да бранят Доган Извънредно! Свалиха бариерата на Догансарай, ТВ екип се разхожда в покоите на Сокола Общински съветник на ВМРО се въплъти в гид за утрешното масово плажуване край Догансарай НСО е поискало спиране на достъпа до сарая на Доган по море и суша Бойко Борисов: От видеото в Росенец видях едни хора да правят филм, а НСО - всичко възможно, за да изглежда автентично Главният секретар на МВР за скандала с охраната на Ахмед Доган: От комисията ще решим има ли основание да го пази НСО Гардовете на Доган били част от семейството му, полковник зове за наказание за гаврата със знамето Какви са военните кораби край морския сарай на Доган Президентът обяви, че гардовете от сарая на Доган са служители на НСО – в ход е проверка Христо Иванов пуска жалба за поругаването на българското знамe пред сарая на Доган в Отманли Гардовете, спрели десанта до сарая на Доган, не били от НСО Партиен лидер опита да влезе с десант в морския сарай на Доган
виж още
скрий
08 Юли 2020, Сряда, 18:23 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Чужди плавателни съдове ще участват във военното учение "БРИЗ 2000"

Военни кораби в Бургаския залив притесниха граждани след вчерашния екшън край морския сарай на Доган. Наш читател днес ни изпрати снимка с гледка откъм кв. Сарафово в 14 ч. със съмнения, че плавателните съдове са изпратени да пазят покоите на наглед недосегаемия бизнесмен и политик.

Наш читател ни изпрати тази снимка с гледка откъм "Сарафово"

Проверка обаче показа, че ситуацията е съвсем различна. Военните кораби всъщност не са толкова близо до нос Чукалята, където е сараят на Ахмед Доган. Освен това става въпрос за плавателни съдове, под чужд флаг.

След запитване на „Флагман“ от Министерството на отбраната съобщиха: «В периода от 10 до 19 юли 2020 г. в град Бургас, териториалното море, прилежащата зона, Военноморските сили ще проведат ежегодното национално военноморско учение с международно участие „БРИЗ 2020”. В него участват военнослужещи, военни кораби, летателни средства и др.»

Т.е. въпросните морски съдове са вероятно участници в предстоящото учение. И за разлика от обсебената българската държава едва ли имат нещо общо със защитата на Доган.

Припомняме, че вчера активисти на «Демократична България» дебаркираха с лодка по море върху държавна територия до сарая на бизнесмена-политик. Те обаче бяха изблъскани във водата от гардове, които, както се оказа, са от Националната служба за охрана.

Един от охранителите си позволи и да поругае националното знаме, като го захвърли като боклук.

Флагът бе донесен символно от „десантчиците“ и бе забит на брега, обсебен от Доган и свитата му.

Военните кораби, които "Флагман" засече, всъщност са на изток от моста в Бургас и са сравнително далеч от н. Чукалята, но гледката откъм "Сарафово" е с друга перспектива
Корабите вероятно са у нас заради предстоящото международно учение
Единият от корабите е по-голям

 


В категории: Политика


18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Българин уби баба си по зловещ начин Българин уби баба си по зловещ начин 02/07/2026, Четвъртък 19:11 0
Михаил ДИМИТРОВ Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия 02/07/2026, Четвъртък 19:07 0
18
Коментара по темата
18.
PEDERASI
09.07.2020 02:13:19
1
21
ЗАЩО СКРИХТЕ ИЗНАСЯНЕТО НА ДОГАН ОТ САРАИТЕ ! ЦЕЛИЯ СВЯТ ГЛЕДА ВИДЕОТО С "нсо" КОЛКО СА ВЕЛИКИ
17.
Koko
08.07.2020 22:52:20
1
24
Дошлиса да товарят алтъните от осемте джуджета
16.
Сисо
08.07.2020 22:50:11
1
19
А преносими тоалетни на плажа имали че като гледам тия хиляди почитатели на плажа на доган ще му мирише после години
15.
до 7 в СЪБОТА
08.07.2020 22:00:43
0
43
ОТ 9 ЧАСА С БЪЛГАРСКИ ЗНАМЕНА НА ДРЪЖКИ ТИП ""СОПА""ДА ПОМЕТЕМ НЕЗАКОННАТА БАРИЕРА НА СВЯТАТА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ
14.
*********
08.07.2020 21:55:03
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
13.
Alde
08.07.2020 21:04:37
3
23
Много е далеч базата няма и 1 миля. Доган се цели в стратегически места Отманли откъдето контролира движението на всички военни кораби във ВМБ-Атия, плюс всички доставки в нефтобаза Дружба, плюс всички търговски съдове в Пристанище Бургас. На север с пристанището на ТЕЦ Девня ще контролира движението в, и работа на Американската военна база, на НАТО, която ще отговаря за Черно море. Затова още като купи пристанището американският посланик веднага поиска среща с Него.
12.
*********
08.07.2020 21:03:30
1
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
Българинът
08.07.2020 20:28:18
0
33
Трябва да стане от организиран масов плаж, факелно шествие... Както в Катуница 2011 г. Че и налягане нямало с водата там
10.
Амет
08.07.2020 20:01:36
19
9
Амсалаци путин прати тези кораби да пазят султана на българия
9.
МОРСКИ
08.07.2020 19:58:48
4
16
Доган е присметнал всичко преди да започне строежа с перспектива да бъде изграден морски логистичен центърПодходящо място за стоварване на морски десант .
8.
Защото вече не издържам!
08.07.2020 19:39:24
5
59
Агент Сава от ДС (филиал на КГБ) е инсталиран от комунистическата клика уж да пази етническия мир. Този урод беше достатъчно хитър и нагъл, да превземе държавата, защото останалите български ДС мутри бяха изключително прости, да му я предадат. Сега той контролира всичко, включително Мутрата и лъжепатриотите. От Москва се кефят - имат си продажен безродник, на който издръжката идва от простата българска рая. Не им се налага дори да плащат с безполезните си рубли.
7.
Ураааа
08.07.2020 19:27:39
1
52
В събота всички там ,Доганя трябва да се вмирише от към гащите
6.
АнализаторА
08.07.2020 19:26:26
19
19
ДПС са със здрава и широко прокламирана Евро-Атлантическа ориентация ! Членове на АЛДЕ. Жалки са опитите да се пришие Сокола към русофилството. ДАНО не забравяте това докато се опитват да ви манипулират интернет троловете.
5.
Тодор Славков
08.07.2020 19:25:40
0
20
Върнете ми държавата!
4.
Ахметчо
08.07.2020 18:53:48
3
16
Евакуирали са го с кораб
3.
Тусун бей!
08.07.2020 18:52:56
6
62
Доган притежава държавата и тъй като плажът е държавен, следователно притежава и плажа. Примирете се, рая! Козируват му всички смешници-политици български, като почнеш от Тиквата, минеш през бесепарите и стигнеш до Сидер ага и ортаците му лъжепатриоти.
2.
Путин
08.07.2020 18:45:05
7
25
Дръж се, Соколе, само да запалим (този път не наистина) самолетоносача и идвам
1.
Американеца
08.07.2020 18:38:39
5
26
Ще пъскат Херо Мустафа да направи един танц на Догановия бряг ....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Две опозиционни партии подканиха конституционният съдия да си подаде оставката, тя се ослушва  Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Часове преди финалния срок за документите, спортното министерство влезе в спешни преговори с „8888“ за временно заличаване на името на залата Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО) Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО) Психолози често свързват вандализма с липса на граници, нужда от внимание и подражание в група "Не я приех поради отсъствие при зачеването" или защо отношенията между Йосиф Сърчаджиев и дъщеря му Алекс бяха толкова сложни "Не я приех поради отсъствие при зачеването" или защо отношенията между Йосиф Сърчаджиев и дъщеря му Алекс бяха толкова сложни Срамувам се, че този човек ми се води баща. Не може да ти е баща човек, който никога не се е грижил за теб, той не ми е баща, води ми се биологичен баща. За мен той е безразличен, а безразличието е най-страшното, каза преди години Алекс за баща си Стана ясно каква е причината митничарят Георги Ламбов да се самоубие Стана ясно каква е причината митничарят Георги Ламбов да се самоубие Дълбоколичностни мотиви, свързани с емоционален тормоз, стоят в дъното на тежкото решение на 32-годишния служител на ТД "Митница"-Бургас Забравете за Truck Simulator.Ето ги първите ученици на Автото с професионални книжки категория „C“ Забравете за Truck Simulator.Ето ги първите ученици на Автото с професионални книжки категория „C“ Гимназията обучава кадри за транспорта, индустрията и зелените технологии с нов камион, роботи, кранове и водородни проекти ГЕРБ си изми ръцете с Десислава Атанасова! Отрекоха се от нея след скандалния полет с Пеевски: Било „частен живот“! ГЕРБ си изми ръцете с Десислава Атанасова! Отрекоха се от нея след скандалния полет с Пеевски: Било „частен живот“! Пред журналисти депутатът от ГЕРБ-СДС Костадин Ангелов изрази сериозни съмнения относно достоверността на фактите, които Демерджиев изнесе пред Народното събрание Български бизнесмен влезе в щаба на Новак Джокович за „Уимбълдън“ Български бизнесмен влезе в щаба на Новак Джокович за „Уимбълдън“ Инвеститорът Константин Стоянов помага на сръбската легенда като ментор по лидерство и вземане на решения под напрежение по пътя към 25-ата титла Шофьорът-убиец от АМ "Тракия" Енчо Динев реве пред съда, иска да излезе на свобода, за да си гледал животните Шофьорът-убиец от АМ "Тракия" Енчо Динев реве пред съда, иска да излезе на свобода, за да си гледал животните Не можем да определим инцидента като случайно събитие, невинаги спуканата гума означава такова, посочиха в мотивите за решението си апелативните магистрати Отиде си Йосиф Сърчаджиев - една от големите фигури на българската сцена и кино Отиде си Йосиф Сърчаджиев - една от големите фигури на българската сцена и кино Актьорът е починал на 81 години, опелото е било в тесен кръг по негово желание
Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Всички епизоди на хитовото шоу бяха изтрити от стрийминг платформите, след като три от участничките повдигнаха обвинения за насилие по време на снимките Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Всички засегнати кадри ще получат солиден социален пакет и финансово обезщетение в размер на шест брутни месечни заплати Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Властите настояват за изграждането на нови жилища върху руините на Хитлеровата Райхсканцелария, докато експерти алармират, че се заличават последните парчета от историята Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън "Червените дяволи" с епичен обрат Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Денят носи важни решения, професионални възможности, романтични изненади и предупреждения за прибързани действия Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Хранителният гигант „Фереро“ призовава потребителите незабавно да изхвърлят засегнатите партиди кексчета, България за момента не е в черния списък
Георги Димитров, кмет на община Карнобат Георги Димитров, кмет на община Карнобат Когато започнеш да омръзваш сам на себе си, значи си омръзнал и на другите Виц на деня Виц на деня Майка води дъщеря си на гинеколог.
- Докторе, бихте ли прегледали дъщеря ми? Май са и обрали цветето.
След прегледа:
- Не само са и обрали цветето госпожо, а направо са и пръснали саксията.
Виц на деня Виц на деня - Шефе, кога ще си получим заплатите?
- Когато се върне счетоводителя.
- В отпуск ли е?
- Не, в затвора.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не и върви на Марчето и това е. Мъжът и моряк в Океански риболов, любовникът и - тираджия, а комшията стар...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори