Случаят „Сакса“ пред финал: Ще влязат ли в затвора Попчето и Белото за кървавото меле в хитовата дискотека
Георги Карчев-Карчо получи ефективна присъда след бруталния екшън в плажното заведение
Случаят с мелето в хитовата дискотека „Сакса бийч“ е пред финал. По-малко от година и половина след боя в заведението и последните двама от групата на Димитър Колев, Георги Карчев-Карчо, Петър Попчев-Попчето и Петър Ганев-Белото ще се изправят пред бургаския районен съд по обвинения в хулиганство и телесни повреди, нанесени по хулигански подбуди.
В средата на януари в съдебната зала ще влязат Белото и Попчето, който беше арестуван преди дни при спецакция в София, след като бе обявен за издирване по обвинение за жестоко убийство. Попчев вече се призна за виновен за боя в „Сакса“ и може да получи от 1 до 6 години, тъй като е извършил престъплението в условията на опасен рецидив. Това обаче е нищо в сравнение с доживотния затвор, който бургазлията може да отнесе за убийството на Николай Георгиев през лятото на 2016 г.
Карчо влиза в затвора за 5 месеца заради мелето в „Сакса“
Наказанието за Белото е доста по-леко – до 5 години, което значи, че може да получи и условна. Ганев обаче бе арестуван при спецакция само няколко месеца след мелето в „Сакса“. Той е обвинен от спецпрокуратурата като част от банда за разпространение на дрога в София и Бургас. Белото е сгащен заедно с популярния в ъндърграунда Румен Темелков, двамата синове на Томи Атанасов-Черния и членове на фенклуба на футболен клуб „Левски“ София. Делото в момента се гледа от специализирания наказателен съд в столицата.
Припомняме, че другите двама участници в боя – Карчо и Димитър Колев получиха съответно 5 месеца затвор и 2-годишна пробация и 100 часа обществено полезен труд.
След кървавото меле Димитър Колев пак е добре дошъл в „Сакса бийч”, всичко му е точно
Флагман.бг публикува ексклузивни кадри на кървавото меле, разиграло се сутринта на 28-ми август м. г. На тях ясно се вижда как за секунди в препълненото с хора заведение става страшно! Вътре хвърчат маси и столове, като част от групата дори се връща, за да довърши с ритници припадналите между потрошения инвентар клиенти.
Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво
Асим Адемов: Само Петър Стоянов може да спре кандидата на Радев!
Спипаха 18-годишен украинец с марихуана в Кранево
Какво е сила на духа? Питайте незрящия ултрамаратонец Виктор Асенов на Teen Boom Fest
Бургаските музиканти отново се събраха за незабравима лятна вечер
София влиза в битка с жегите с климатични убежища и нов градски план
Радев превърна санкциите срещу Русия в битка за националния интерес
Ура! 20 чисто нови влака тръгват по релсите от понеделник
Йотова води стремително към Дондуков 2, но балотажът може да размести партиите
Иво Сиромахов издигна Наталия Кобилкина за президент
Социалните мрежи дърпат учениците с половин година назад

И новак изплашен се прави на сляп а Попчето го изкарва и уринира върху наркобоса проснат на земята. Хаха