Експертиза заковава бандата на Карчо за мутренското меле в Бургас
Досега трима от арестуваните твърдях, че нямат нищо общо с боя, били натопени, а записът манипулиран
04 Декември 2018, Вторник, 15:31 ч.
Автор: Иван КОЛЕВРазпознали са ги по татуировките, доказателствата са железни
Дълго очакваната експертиза на видеозаписите от охранителните камери на „Сакса бийч” вече е готова, научи Флагман.бг.Според непотвърдена информация безспорно е установено, че мъжете, предизвиквали невиждания екшън, като в гангстерски филм, са Георги Карчев, Петър Ганев-Белото, Димитър Колев и Петър Попчев.
Освен по физически данни, както изисква закона, те са разпознати и по татуировките на ръцете, които са сравнени с техните и са дали 100 % съвпадение.
Петър Попчев единствен от задържаните си призна, че е участвал в екшъна
Първите трима до този момент твърдяха, че нямат нищо общо, кадрите били манипулирани, за да ги натопят. Четвъртият арестуван Петър Попчев при гледането на мярката за неотклонение единствен от бандата си призна и посочи мотив: мъж от съседната маса, бръкнал под полата на едно от момичетата от тяхната компания.
Попчето разкри и каква ще бъде защитната му теза: действал е под афект, с което той смята, че ще стопи евентуалната си присъда до условно наказание или пробация.
По разследването е свършена изключително обемна работа. Събрани са 6 тома доказателства, експертизи, разпитани са множество свидетели. Съвсем скоро обвинението предстои да се внесе в съда, научи Флагман.бг.
Със сигурност обаче няма да се допусне ситуация, подобна на тази от бар Бикини през 2016 година, когато обвинението се срути, защото експертизата не успя да докаже, че арестуваните са предизвикали екшъна в дискотеката.
Несебър отбеляза Деня на Тракия с панихида и венци
Диона разкри подробности за разговор с Неймар и какво са си казали
БДЖ: Не стопанисваме гарата в Карнобат, не сме увеличавали цените
26/03/2026, Четвъртък 14:24
0
Кметът на Камено Жельо Вардунски и университетът в Къркларели подписаха меморандум за сътрудничество
ЕС въвежда край на малките шампоани в хотелите
26/03/2026, Четвъртък 14:20
0
Синът на Софи Маринова отново е сам след двегодишна връзка
Русенският театър акостира в Бургас с комедията „Последният страстен любовник“
Община Несебър и РД „Пожарна безопасност и защита на населението“ - Бургас започват работа по съвместен проект
Как да пазаруваме изгодно за дома и офиса?
26/03/2026, Четвъртък 13:28
0
Емил Дечев разкри подробности за акцията в Кърджали и за издирването на Петьо Еврото
За нови фишинг измами предупреждава НАП: Примамват с „възстановяване“ на данъци
Любимите ресторанти на Черноморието вече и с ново мобилно приложение
