×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте радостта от победата на д-р Георги Кенов в Сунгурларе


Вижте радостта от победата на д-р Георги Кенов в Сунгурларе
Гърми шампанско за знаковата победа
Тема в развитие
Равносметката от балотажа: БСП спечели Созопол, но загуби вота в Карнобат, ГЕРБ превзе крепост на ДПС Вижте радостта от победата на д-р Георги Кенов в Сунгурларе Еуфория, заря и хоро за победата на ГЕРБ в Приморско - вижте емоциите от площада ГЕРБ си върна Китен – Николай Марков е новият кмет След балотажите: Борисов скочи на „дерибеите“ в ГЕРБ – въвежда забрана за повече от три кметски мандата Младата надежда на ГЕРБ Любомир Узунов спечели изборите в Маринка Радост в щаба на ГЕРБ в Приморско! Димитър Германов печели трети мандат БСП ликува! Вижте емоцията от победата на Тихомир Янакиев в Созопол (ОБНОВЕНА) Иванка Ангелова загуби в Дебелт, Ангел Ников е новият кмет Иван Жабов спечели вота в Средец Георги Кенов от ГЕРБ е новият кмет на Сунгурларе Тихомир Янакиев с 1500 гласа пред Красимира Германова (ОБНОВЕНА) Георги Димитров печели четвърти мандат в Карнобат 20 % паралелното преброяване: Димитър Германов поведе на Стоян Василев с 400 гласа При 30 % обработени протоколи: Тихомир Янакиев с убедителна преднина ГЕРБ загуби кметските постове в Благоевград и Русе Панайот Рейзи: Обиден съм на избирателите в Созопол. Ще бием БСП с 11 гласа, за да ги боли повече След балотажите: Борисов бетонира властта си - ГЕРБ пак спечели в София и Пловдив Очаквайте резултатите от изборите на живо във Флагман.бг В Приморско са в очакване на хорото на победата В Равадиново бият рекорди: Над 80 % отидоха до тъмната стаичка Инж. Иван Жабов: Гласувах развитието на община Средец да продължи В Зидарово шокираха пред Флагман: Купуването на гласове не е престъпление, а европейска практика Ниска избирателна активност в Карнобат, ромите проспиват вота, засега В Средец ври от полиция, отцепиха периметъра пред секцията в кв. Победа Драматичен балотаж в село Дебелт, очаква се над 70 % избирателна активност Д-р Георги Кенов: Работата за Сунгурларе трябва да започне и няма време за експерименти Тихомир Янакиев: Гласувах за по-доброто бъдеще на община Созопол Започна денят на балотажа, ето къде ще има отново избори
виж още
скрий
03 Ноември 2019, Неделя, 22:49 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Исторически пробив - една от крепостите на ДПС в Бургаска област падна

В Сунгурларе празнуват с шампанско и заря победата на д-р Георги Кенов. Кандидатът на ГЕРБ направи исторически пробив, побеждавайки ДПС.

Крепостта на Движението падна с убедителна преднина за д-р Кенов. За него са гласували 3549 души, а за Хатидже Георгиева - 2893 гласподаватели. 

Вижте емоцията от победата на д-р Георги Кенов: 
 

 






Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
17
Коментара
Емел МАХМУД Днес е Томина неделя, почетете починалите Днес е Томина неделя, почетете починалите 19/04/2026, Неделя 14:18 0
Михаил ДИМИТРОВ Ето какво сънуват хората в последните си дни Ето какво сънуват хората в последните си дни 19/04/2026, Неделя 13:39 0
17
Коментара по темата
17.
Подвис
07.11.2019 18:17:52
0
3
Подвис направи кенов кмет
16.
ДС до 15
05.11.2019 07:49:36
1
5
Ние на Васката сме му да ли тайна мисия: Да потопи кораба на Хатито и Валери!
Димитринка С. утре да дойде до управлението за да получи нови инструкции и нови задачи!
15.
гвиш
04.11.2019 22:13:33
1
8
А бе какво стана с Панделиев .Той уж работел за ГЕРБ за да оставят жена му на работа, пък в неделя бил в щаба на ДПС?
14.
към 9
04.11.2019 22:10:40
1
6
Не знам за тези двамата,но Дидка със сигурност ще избяга с някой.Нейния мухльо няма да я търпи още дълго.
13.
ревизоро
04.11.2019 18:02:08
1
3
Пълна ревизия, без компромиси!
12.
Re-1
04.11.2019 11:46:24
6
10
Жалка картинка. Цигания и селения. Голямо слагане само и само да са власт. Ако им докарат пък и влак ще бъде..........
11.
Аз
04.11.2019 11:44:43
4
16
Кенов веднага направи Финансов одит на община Сунгурларе. Да видим къде са парите. Къде ги похарчи зам. Кметицата.
10.
не разбрал
04.11.2019 11:36:01
7
8
Ама той тоя Кенов от кои е? от ДПС или от ГЕРБ, ама може да е от ГЕРБ и да играе за ДПС. Нали преди беше кмет от ДПС и сега ще си продължи далаверите ама като човек на ГЕРБ.
9.
Дон Жуан
04.11.2019 09:33:08
3
8
Верно ли, че Хатито и Валери са избягали в Турция?
8.
Нашите
04.11.2019 08:58:20
4
12
ДПС е вече аут от общ. Сунгурларе. Много хора плачат сега от мъка но само неграмотни гласуваха за тях. ГЕРБ ги помете. Сега започва чистката. Много пенсионери от ДПС които работят в момента в държавни учреждения си заминават.
7.
Шинасито
04.11.2019 08:05:47
2
13
Народа реши! Стига с тези любовни авантюри в общината!
6.
ГЕРБ
04.11.2019 07:05:17
5
13
Честито кмете. Почвай ги сега наред. Валери бил пред инфаркт. Хвърлил към 100 хиляди лева и потъна. Бозов ще е новия дървар.
5.
Неизвестен
04.11.2019 01:13:51
3
18
За пореден път се доказа хората избират човека не партията
4.
Охааааа
04.11.2019 00:58:31
13
18
Почва яката лапаница не шампанско ми цяло прасе ще заколи. Краденето започва, всички са едни същи боклуци.
3.
Неизвестен
04.11.2019 00:33:49
7
14
На ДПС кон им го натресе
2.
Той
03.11.2019 23:26:44
11
3
АмънаКОЙдукларъм
1.
Кой
03.11.2019 23:22:28
15
21
Кандидат на герб и бивш такъв нс дпс ,жалка гнусна симбиоза .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Крум Зарков гласува за справедлива България с почтено управление Крум Зарков гласува за справедлива България с почтено управление Той подчерта важността на законността и справедливостта за развитието на страната и бъдещето на българските граждани Карина Караньотова: Гласувам за нашата партия и за най-мил кандидат, въпреки липсата на желание Карина Караньотова: Гласувам за нашата партия и за най-мил кандидат, въпреки липсата на желание Тя предизвика усмивки със своето включване в изборния ден в ефира на БНТ, като изрази как въпреки липсата на желание, все пак изпълнява своя граждански, а може би и семеен дълг Гюров: Гласът на свободните хора побеждава манипулациите на изборите Гюров: Гласът на свободните хора побеждава манипулациите на изборите Той акцентира на необходимостта от честни избори и поддържане на върховенството на закона, за да осигурим европейска България, в която всеки глас има значение Бойко Борисов: Батериите бъркат избора и сега техници с отвертки обикалят и пипат машините Бойко Борисов: Батериите бъркат избора и сега техници с отвертки обикалят и пипат машините След като пусна гласа си в урната, той постави под съмнение работата на устройствата за гласуване Радостин Василев: Старият модел отстъпва, след вота идва разговорът за мнозинство Радостин Василев: Старият модел отстъпва, след вота идва разговорът за мнозинство Той изрази надежда за отслабване на стария политически модел и за по-висока избирателна активност  Севим Али: Гласувах за справедлива и разумна България Севим Али: Гласувах за справедлива и разумна България Нека разумът, справедливостта и отговорността водят избора ни днес, каза той Тревожни сигнали в изборния ден: 93 нарушения и 8 досъдебни производства до обяд Тревожни сигнали в изборния ден: 93 нарушения и 8 досъдебни производства до обяд МВР отчита десетки сигнали за нарушения, образувани производства и случаи на заплахи, докато изборният ден продължава под засилено полицейско присъствие в цялата страна Жечо Станков: Днес избираме народни представители, които да работят за Бургас и региона Жечо Станков: Днес избираме народни представители, които да работят за Бургас и региона Бъдещето на региона не бива да става заложник на политически сблъсъци, партийни сметки или краткосрочни интереси, каза водачът на листата на ГЕРБ-СДС Калин Стоянов: Избрах държавността, просперитета и сигурността Калин Стоянов: Избрах държавността, просперитета и сигурността Водачът на листата коментира малко след като даде своя глас за „държавност, просперитет и сигурност“, че това не е просто слоган от предизборна кампания, а път, който трябва да бъде извървян за една стабилна държава Асен Василев: Днес имаме шанс да променим България и да я върнем в сърцето на Европа Асен Василев: Днес имаме шанс да променим България и да я върнем в сърцето на Европа Той си пожела по-добър живот, по-високи доходи и ясен избор България да остане по европейския път
Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета Един човек загина в Германия при неизяснен трясък под пешеходен мост Един човек загина в Германия при неизяснен трясък под пешеходен мост Чул се е силен трясък малко преди полунощ
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори