Тихомир Янакиев: Гласувах за по-доброто бъдеще на община Созопол
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните
Гласувах за бъдещето на нашите деца, гласувах за промяна, за една по-чиста, по-хубава, по-спокойна, освободена от праха Созопол.
Това каза кандидатът за кмет на БСП Тихомир Янакиев минути след като упражни правото си на вот. Той призова жителите на община Созопол да излязат и да гласуват.
„Само с висока избирателна активност може да преборим евентуалния купен вот“, добави Янакиев.
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните.
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

Ревизия на 10годишното управление на Рейзи. Ако има съмнения, а то има, пролурор и затвор. Ако не направите това с което обеждавате нас да гласуваме за вас, значи сте същите и нищо няма да промените а само говорите празни приказки и след 4 години ще сте аут!!!! Така че да видим дали действията ще отговорят на думите ви!!!
Paci bar li beshe?
I nas horata v grada da ni e strah ot mutrichkite...
Sprete si kafqvoto i gospod da vi pazi Karamancheta,maramancheta!
Gledam gi bez knijki karat motori,koli i posle nqmalo zakoni v Balgariq!
Ami slojete im veche beleznicite ta i nie da se otarvem!
Напълня за пет години с поне пет кила
Явно е, че е от гъбите деро ги отсреля
Какво прави при графа?
Дебелак смотан
Ако това е Аполония,
Аз съм гъба
И умната
Pari li nqmate?
Ne se naqdahte...
Gladni vashki....
ХОРА, НЕ ГО ИЗТЪРВАЙТЕ, защото утре ще е късно!
Успех, Тихомире!!!