Тихомир Янакиев: Гласувах за по-доброто бъдеще на община Созопол
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните
Гласувах за бъдещето на нашите деца, гласувах за промяна, за една по-чиста, по-хубава, по-спокойна, освободена от праха Созопол.
Това каза кандидатът за кмет на БСП Тихомир Янакиев минути след като упражни правото си на вот. Той призова жителите на община Созопол да излязат и да гласуват.
„Само с висока избирателна активност може да преборим евентуалния купен вот“, добави Янакиев.
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ревизия на 10годишното управление на Рейзи. Ако има съмнения, а то има, пролурор и затвор. Ако не направите това с което обеждавате нас да гласуваме за вас, значи сте същите и нищо няма да промените а само говорите празни приказки и след 4 години ще сте аут!!!! Така че да видим дали действията ще отговорят на думите ви!!!
Paci bar li beshe?
I nas horata v grada da ni e strah ot mutrichkite...
Sprete si kafqvoto i gospod da vi pazi Karamancheta,maramancheta!
Gledam gi bez knijki karat motori,koli i posle nqmalo zakoni v Balgariq!
Ami slojete im veche beleznicite ta i nie da se otarvem!
Напълня за пет години с поне пет кила
Явно е, че е от гъбите деро ги отсреля
Какво прави при графа?
Дебелак смотан
Ако това е Аполония,
Аз съм гъба
И умната
Pari li nqmate?
Ne se naqdahte...
Gladni vashki....
ХОРА, НЕ ГО ИЗТЪРВАЙТЕ, защото утре ще е късно!
Успех, Тихомире!!!