Тихомир Янакиев: Гласувах за по-доброто бъдеще на община Созопол
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните
Гласувах за бъдещето на нашите деца, гласувах за промяна, за една по-чиста, по-хубава, по-спокойна, освободена от праха Созопол.
Това каза кандидатът за кмет на БСП Тихомир Янакиев минути след като упражни правото си на вот. Той призова жителите на община Созопол да излязат и да гласуват.
„Само с висока избирателна активност може да преборим евентуалния купен вот“, добави Янакиев.
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните.
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове

Ревизия на 10годишното управление на Рейзи. Ако има съмнения, а то има, пролурор и затвор. Ако не направите това с което обеждавате нас да гласуваме за вас, значи сте същите и нищо няма да промените а само говорите празни приказки и след 4 години ще сте аут!!!! Така че да видим дали действията ще отговорят на думите ви!!!
Paci bar li beshe?
I nas horata v grada da ni e strah ot mutrichkite...
Sprete si kafqvoto i gospod da vi pazi Karamancheta,maramancheta!
Gledam gi bez knijki karat motori,koli i posle nqmalo zakoni v Balgariq!
Ami slojete im veche beleznicite ta i nie da se otarvem!
Напълня за пет години с поне пет кила
Явно е, че е от гъбите деро ги отсреля
Какво прави при графа?
Дебелак смотан
Ако това е Аполония,
Аз съм гъба
И умната
Pari li nqmate?
Ne se naqdahte...
Gladni vashki....
ХОРА, НЕ ГО ИЗТЪРВАЙТЕ, защото утре ще е късно!
Успех, Тихомире!!!