Тихомир Янакиев: Гласувах за по-доброто бъдеще на община Созопол
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните
Гласувах за бъдещето на нашите деца, гласувах за промяна, за една по-чиста, по-хубава, по-спокойна, освободена от праха Созопол.
Това каза кандидатът за кмет на БСП Тихомир Янакиев минути след като упражни правото си на вот. Той призова жителите на община Созопол да излязат и да гласуват.
„Само с висока избирателна активност може да преборим евентуалния купен вот“, добави Янакиев.
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Ревизия на 10годишното управление на Рейзи. Ако има съмнения, а то има, пролурор и затвор. Ако не направите това с което обеждавате нас да гласуваме за вас, значи сте същите и нищо няма да промените а само говорите празни приказки и след 4 години ще сте аут!!!! Така че да видим дали действията ще отговорят на думите ви!!!
Paci bar li beshe?
I nas horata v grada da ni e strah ot mutrichkite...
Sprete si kafqvoto i gospod da vi pazi Karamancheta,maramancheta!
Gledam gi bez knijki karat motori,koli i posle nqmalo zakoni v Balgariq!
Ami slojete im veche beleznicite ta i nie da se otarvem!
Напълня за пет години с поне пет кила
Явно е, че е от гъбите деро ги отсреля
Какво прави при графа?
Дебелак смотан
Ако това е Аполония,
Аз съм гъба
И умната
Pari li nqmate?
Ne se naqdahte...
Gladni vashki....
ХОРА, НЕ ГО ИЗТЪРВАЙТЕ, защото утре ще е късно!
Успех, Тихомире!!!