Тихомир Янакиев: Гласувах за по-доброто бъдеще на община Созопол
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните
Гласувах за бъдещето на нашите деца, гласувах за промяна, за една по-чиста, по-хубава, по-спокойна, освободена от праха Созопол.
Това каза кандидатът за кмет на БСП Тихомир Янакиев минути след като упражни правото си на вот. Той призова жителите на община Созопол да излязат и да гласуват.
„Само с висока избирателна активност може да преборим евентуалния купен вот“, добави Янакиев.
Към този момент малко над 15% от имащите право на глас в община Созопол са отишли до урните.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Ревизия на 10годишното управление на Рейзи. Ако има съмнения, а то има, пролурор и затвор. Ако не направите това с което обеждавате нас да гласуваме за вас, значи сте същите и нищо няма да промените а само говорите празни приказки и след 4 години ще сте аут!!!! Така че да видим дали действията ще отговорят на думите ви!!!
Paci bar li beshe?
I nas horata v grada da ni e strah ot mutrichkite...
Sprete si kafqvoto i gospod da vi pazi Karamancheta,maramancheta!
Gledam gi bez knijki karat motori,koli i posle nqmalo zakoni v Balgariq!
Ami slojete im veche beleznicite ta i nie da se otarvem!
Напълня за пет години с поне пет кила
Явно е, че е от гъбите деро ги отсреля
Какво прави при графа?
Дебелак смотан
Ако това е Аполония,
Аз съм гъба
И умната
Pari li nqmate?
Ne se naqdahte...
Gladni vashki....
ХОРА, НЕ ГО ИЗТЪРВАЙТЕ, защото утре ще е късно!
Успех, Тихомире!!!