В Равадиново бият рекорди: Над 80 % отидоха до тъмната стаичка
В община Созопол избирателната активност е малко над 61 %, близо 300 гласоподаватели шовече са отишли до урните
Затишие пред буря е точното описание за обстановката в Созопол към 18:00 ч. Тази вечер общината ще има нов кмет - Тихомир Янакиев от БСП или Красимира Германова от ГЕРБ. Въпреки напрежението през последните дни, последните часове на изборния ден преминават изключително спокойно, предава репортер на Флагман.бг.
Малко над 61 % от гласподавателите са отишли урните в общината - или близо 300 души повече в сравнение с първи тур. Данните на Общинската избирателна комисия са към 17 ч.
Най-висока е избирателната активност в село Равадиново - малко над 80 % са упражнили правото си на вот.
Наш репортер е на горещата точка, за да ви информира с първи резултати от втория тур. Кой ще е новият кмет на община Созопол - очаквайте подробности във Флагман.бг!

Класен футболист почина едва на 27 години
Бургаски клуб с важен ход
Бърз домашен крем в чаши за неочаквани гости
Десподов каза за ЦСКА
Смъртоносна бомба гръмна до Москва
Мъж зад решетките за нападение срещу 8-годишно момиче
Кметът на Сунгурларе откри модерно футболно игрище
Тайната на перфектните пържени картофи
Почина актьор, участвал във велики филми
Топ футболист се хвали по колко пъти на ден е спал с Памела Андерсън
Зловеща катастрофа, водач загина на място
Носител на "Грами", работил с Дуа Липа и Бритни Спиърс, бе убит
