След балотажите: Борисов бетонира властта си - ГЕРБ пак спечели в София и Пловдив
Мая Манолова не успя да направи пробив в столицата
Премиерът и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов бетонира властта си след балотажите. Това показват резултатите от първите екзитполове след края на изборния ден.
Противниците на ГЕРБ имаха надежда най-вече за София - столица и най-важен административен град в страната.
Издигнатата като независим Мая Манолова обаче не успя да направи пробив.
Йорданка Фандъкова, изглежда, печели четвърти мандат. Тя получава около 54% срещу 41% за Манолова според различните социологически агенции. Останалият процент избиратели са отбелязали „Не подкрепям никого“.
ГЕРБ отново победи и във втория по големина град – Пловдив. Там Здравко Димитров получава около 56%. Надеждата на националистите от НФСБ и ВМРО - Славчо Атанасов, получава около 39%, показват първите екзитполове.
ГЕРБ очаквано отново спечели и в третия по големина град - Варна. Там Иван Портних получава около 60% срещу 36% за Костадин Костадинов от "Възраждане".
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Най - правелния !
ТЕРМИНАЛА
Всичко друго е шменти - капели !
Българи !
Бягайте от тая територия и мафията !
До като можете !
Дайте шанс на децата си !!!